Akademia Pana Kleksa

ID produktu: 4032901
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Jan Brzechwa
  • Liczba stron: 136
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rok wydania: 2017
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Akademia Pana Kleksa 

 

Akademia Pana Kleksa w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Ciężko uwierzyć w to, że pierwsze wydanie Akademii Pana Kleksa datuje się na rok 1946! Do dzisiaj bowiem jest to jedna z najchętniej czytanych powieści dla dzieci, nie tylko z tego powodu, że jest omawiana w szkole jako lektura. To wspaniała, pełna przygód opowieść o Adasiu Niezgódce i niezwykłej Akademii.

Wspaniały nauczyciel - Pan Kleks - nie uczy nudnej matematyki, lecz potrafi pobudzić w dzieciach wyobraźnię, uczy samodzielnie myśleć, odkrywa talenty i umiejętności swoich podopiecznych. Adaś wraz z kolegami przeżywa niesamowite przygody. Warto przekonać się samemu, w czym tkwi ten niezwykły czar Akademii Pana Kleksa!

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
136
Rok wydania
2017
Wysokość [cm]
24.5
Szerokość [cm]
17
Autor
Jan Brzechwa

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Debit Franklin i teatrzyk szkolny - 11671, Arti Pan Toti i robocik - 240144, OD Deski Do Deski Czarna. Audiobook - 241822, Studio Emka Umiejętność obcowania z ludźmi. Audiobook - 231654, Preston Publishing Angielski w tłumaczeniach. Business 3, AWM Dbam o zdrowie. Ostrożna Basia, Storybox Peter Lynch legendarny inwestor 1800%... Audiobook - 257975, Zielona Sowa Bajki przedszkolaka, 3-4 lata