Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Raty

Albi Czytaj z Albikiem - Zestaw Pióro + Język Angielski

BESTSELLER!
ID produktu: 979511
Zobacz produkty podobne
Rekomendacja eksperta
Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.

Opis produktu

 

 

​​​​​​ Zestaw edukacyjny z mówiącym piórem

Język angielski

 

Interaktywny podręcznik języka angielskiego

 

Interaktywna mówiąca książka to fantastyczny sposób na naukę podstaw języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Pozwala ona poszerzyć słownictwo, dzięki dialogom można nauczyć się właściwej wymowy i konstruowania prostych zdań. Książka zawiera również kompletne polskie tłumaczenie.

Od 6 lat

Jak działa?

 

Pióro uruchamia ukryte kody na kartach książki za pomocą sensora optycznego. Po ich dotknięciu można usłyszeć głos lektorów, odgłosy zwierząt, piosenki, zagadki lub rozwiązać quiz.

 

Jedno pióro wiele książek

 

Edukacyjne pióro Albik to doskonały przewodnik po każdej z naszych książek. Pióro, dzięki aktualizacjom oprogramowania (bezpłatnym) będzie współgrało z każdą z nowości wydawniczych.

Dla kogo?

 

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, także dla tych, które nie potrafią jeszcze czytać, bo właśnie dzięki elektronicznemu pióru mogą same odsłuchać informacje zawarte w książce. Dla najmłodszych dedykujemy Mój pierwszy elementarz, który może być pomocny w nauce liter, liczb i początkach czytania. Elektroniczne pióro jest świetnym wsparciem na każdym etapie edukacji, pozwala nie tylko zdobyć wiedzę o świecie, ale także dzięki testom i quizom utrwalić ją.

 

Pióro Albik wspiera proces uczenia się i kreatywność

 

Sięgając do książki z elektronicznym piórem Albik za każdym razem można odkryć coś nowego! Pióro umożliwia także nagrywanie i kodowanie swoich tekstów lub piosenek. Służą do tego naklejki, do których można przypisać swoje treści dźwiękowe.

 

 

 

W każdym zestawie znajdziesz kupon. Wyślij widoczny na nim kod na adres [email protected] a otrzymasz zestaw instrumentów muzycznych, na których zagrasz z Albikiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
do nauki angielskiego

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Uni Cienkopis 0.1MM 200 Niebieski, Caretero SPACEROWY JEANS, E-Sky Komplet śrub (ESK/000654), Castor 1000 Rothenburg nocą (103461), Starpak Dekoracja Zwierzęta (RDA5105-MC), Tommee Tippee KUBEK NIEKAPEK ZA SŁOMKA GIRL 230ML (TT0321), Syma Uchwyt na smartfon (X54H-20), XXX_Alexis (AX0951), Olesiejuk Czytaj. Dotykaj. Słuchaj. Królewna Śnieżka (206797), Debit Franklin - koloruję i zgaduję 1 - 78728, Papilon Angry Birds film. Wściekłe zabawy i ptasie sprawy - 200672, KIDS LICENSING Akcesoria do włosów Soy Luna, AMSCAN Balony Teenage Mutant Ninja Turtles, Bic Długopis zmazywalny Gelocity czarny (230570), Pasja Malowanki z nalepkami. Zwierzęta świata. Żyrafa (248044), Nanaf Organic Nanaf Organic, BAMBUS, Leginsy, ciemnoszary melanż - NBJ-002/15/50