Opis
Specyfikacja
Opinie (22)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje

Albi Party Time - (Q80)

BESTSELLER!
ID produktu: 799679
Zobacz produkty podobne
(22)

Opis produktu

 

Gra plansozwa Party Time

 

Gra, która potrafi rozkręcić każdą imprezę! Party Time to zaawansowana i wymagająca gra, która łączy w sobie elementy rozgrywki planszowej z licznymi wyzwaniami językowymi, grą skojarzeń, a nawet z umiejętnością tworzenia rymów. Przekonaj się, jak świetnie można spędzić czas w gronie rodziny lub przyjaciół przy grze Party Time.

 

 

Party Time to gra, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych gier. Jest niezwykle zróżnicowana i stawia na różne dyscypliny. By wygrać w Party Time, gracze muszą wykazać się umiejętnością odgadywania synonimów lub antonimów, a także w odgadywaniu oraz pokazywaniu kalamburów, umiejętnością odgadywania i tworzenia rymów oraz opisywania znanych postaci lub odgadywania, o jaką postać chodzi.

 

Party Time to gra drużynowa, która jest przeznaczona dla przynajmniej czterech graczy od 11 roku życia. Podczas, gdy jeden z członków drużyny wykonuje zadania, pozostali gracze z drużyny muszą poprawnie odgadnąć określone słowo. Utrudnieniem jest czas, który upływa nieubłaganie, co doskonale widać, dzięki dołączonej do gry klepsydrze.

 

Zasady gry w Party Time

 • To gra przeznaczona dla minimum 4 graczy od 11 roku życia.
 • Szacunkowy czas rozgrywki to 45 minut.
 • Gra polega na ustawieniu pionków na planszy na określonym polu, co skutkuje obowiązkiem wyciągnięcia kart z jednego ze stosów (karty do opisywania synonimami i antonimami, karty ze znanymi postaciami, karty ze słowami do pokazania w formie pantomimy i karty do układania rymów) i wykonania zadania tak, by drużyna odgadła słowa.
 • W zależności od tego, ile haseł uda się odgadnąć, o tyle pól przesuwa się pionek.
 • Poszczególne zadania należy wykonać w określonym czasie, którego upływ jest mierzony przy pomocy klepsydry.
 • Wygrywa drużyna, która jako pierwsza znajdzie się na mecie.

Party Time to gra, która dostarcza świetnej rozrywki i jest doskonałym lekarstwem na nudę. Sprawdzi się zarówno na imprezach, jak również w rodzinnym gronie.

 

W opakowaniu z grą Party Time marki Albi znajdziesz:

 • Planszę do gry
 • Klepsydrę do odmierzania czasu
 • 6 pionków
 • Instrukcję
 • 400 kart ze słowami do opisania, pokazania lub zrymowania

Specyfikacja

Rodzaj
Towarzyska
Liczba graczy
4+
Wiek
Od 11 lat
Dydaktyka
Skojarzenia
Słowna
Zagadki logiczne
Czas rozgrywki
45 min.
Dostępne dodatki
Nie

Opinie (22)

(22)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Gra idealna na wieczór ze znajomymi, super zabawa
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (1)

Dzień dobry, chciałam zapytać, czy jeżeli w dniu dzisiejszym (23.11) złoże zamówienie na grę, to czy na pewno jutro (24.11 - piątek) będzie ona możliwa do odbioru osobistego w Krakowie?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (22)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Spark SPARK Red Bull RB10 #1 Sebastian Vettel - S3085, Castor CASTOR 12 EL. MAXI Straż - 120109, Castor 1500 Stare Miasto w Mostarze - 151387, Lena TABLICA MAGNETYCZNA KOLOROWA 32 CM 65716, Mega Creative SPREZYNA PLASTIKOWA 4X4 (8806), Tm Toys Auto na radio Ferrari F2012 p.12 - MCD 500855, Suki Siedzący Chihuahua, Piatnik Family Farm PIATNIK - 208919, Plan Toys Krokodyl do ciągnięcia - 212109, Mega Creative Tor wyścigowy z akcesoriami (218207), Gazelo Mikrofon na baterie w pud. (G075492), Nasza Księgarnia Morze ciche - 224925, Smoby Cotoons łódź do kąpieli (110609)