Stroje karnawałowe
Do koszyka

Aster Indianin M/L - stroje/przebrania dla dorosłych

ID produktu: 5323896
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Indianin M/L - stroje/przebrania dla dorosłych

Indianin, strój rdzennego Amerykanina, który opuścił swoje plemię by szaleć na zwariowanych imprezach. W naszym przebraniu na pewno będziesz się wyróżniał.Kostium polecamy na imprezy rodem z dzikiego zachodu, bale przebierańców i zabawy karnawałowe.

Strój Indianin - M/L zawiera:

  • bluza
  • spodnie

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Moneks Autka z napędem wstecznym metalowe die cast, VRX Racing Metal Bushing 12*8*3.5, 6 sztuk (VRX/18062), Wader Polesie Kid Cars Kolejka 4,1 m - 210548, Baby Dan Osłona FLEX XXL, biały, Starpak Naklejka 7.6x12.6 cm LPS (221647), Milan Capsule mix różowy (081264CMP), Pasja Świat Szkraba. Zabawki chłopców - 233621, Literat Angielski dla dzieci z.01 6-8 lat w.2016 LITERAT, Greg Hamlet (z opracowaniem, oprawa broszurowa), EDELSA Chicos Chicas 3 Cuaderno de ejercicios (154272), WSiP Nowi Tropiciele SP Podręcznik 1/3, Pilot saszetka Basic PBS PCS1, Jaguar Kroniki Drugiego Kręgu 1. Naznaczeni Błękitem, Staples komputerowy z kopią, 240 x 12 1+2 k/ok, karton / 600 skł. (NI0055), Egg Wózek spacerowy Egg czarny, Small Foot Breloczek ze znakiem zodiaku Koziorożec uniw, Primigi Primigi - Śniegowce Dziecięce - 2377711 22, Converse Converse Chuck Taylor All Star - Trampki Dziecięce - 7J232C 26, Adidas Kurtka Adidas ND LG J P Coat M67578 134