Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Avent Zestaw startowy dla noworodków (SCD290/01)

BESTSELLER!
ID produktu: 849103
Rekomendacja eksperta
Funkcjonalny Zestaw startowy Natural Philips Avent SCD290/01 to doskonały sposób na naukę samodzielnego picia z butelki. Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się.

Opis produktu

 
 • Naturalny sposób na naukę picia z butelki

  Zestaw dla noworodków Natural

  Poręczny zestaw obejmujący 4 butelki do naturalnego karmienia (2 x 125 ml i 2 x 260 ml), szczotkę do butelki i smoczka, a także biały, przezroczysty smoczek dla dzieci do 6 miesiąca życia. Nowa butelka sprawia, że karmienie staje się bardziej naturalne, co ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

 • Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w kształcie piersi

  Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w kształcie piersi

  Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

 • Wyjątkowe płatki zapewniają wygodę, dodatkową miękkość i elastyczność smoczka

  Wyjątkowe płatki zapewniają wygodę, dodatkową miękkość i elastyczność smoczka

  Płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka. Twoje dziecko polubi bardziej wygodny sposób karmienia.

 • Zaawansowany system antykolkowy z innowacyjnym, podwójnym zaworkiem

  Zaawansowany system antykolkowy z innowacyjnym, podwójnym zaworkiem

  Innowacyjny, podwójny zawór zmniejsza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki, odprowadzając powietrze do butelki zamiast do brzuszka dziecka.

 • Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort

  Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort

  Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

 • Przezroczysty smoczek

  Przezroczysty smoczek

  Ortodontyczny, miękki smoczek został opracowany z myślą o naturalnym rozwoju podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie nasze smoczki są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani nie wydzielają zapachu.

 • Zgodność z produktami Philips Avent

  Zgodność z produktami Philips Avent

  Nowa butelka Philips Avent Natural jest zgodna z produktami Philips Avent z wyjątkiem butelek i uchwytów kubków Classic +. Zalecamy używanie butelek Natural wyłącznie ze smoczkami Natural.

 • Zakrzywiona główka szczotki ułatwia czyszczenie

  Zakrzywiona główka szczotki ułatwia czyszczenie

  Specjalnie zakrzywiona główka i modelowany czubek szczotki pozwalają na dokładne czyszczenie wszystkich butelek z szeroką szyjką, smoczków i produktów do karmienia.

 • Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie

  Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie

  Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty.

 • Te butelki nie zawierają bisfenolu A*

  Te butelki nie zawierają bisfenolu A*

  Nowe butelki Philips Avent Natural zostały wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A* (polipropylenu).

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Trefl TREFL 4w1 Wakacje Kucyków - 34153, Revell Farba Nr 364 Zielona (32364), Egmont EGMONT Equestria girls Księga projektowa - 04594, VRX Racing Pierścień i wspornik 10111 (VRX/10111), Tower Pro Silnik benzynowy TP 33 (dwusuwowy) (TP/GE-33), Syma Akumulator 3.7V Li-Po (S108G-14), Carrera Carrera GO 10x ogrodzenie do GO i 143 - 20061651 - 20061651, Heimess Zawieszka do wózka, koniki (763480), Bi-es Żel i szampon dla dzieci 2w1 TROLLS BRANCH 1000ml, DEEF Owieczka (55961), GEEPAP OY Notes XL Hawaje - WIKR-979719, Olesiejuk Czytaj i poznawaj. Na wsi (220688), TEMPISH Rolki Tempish Wire czarno-czerwone r. 44 (100000437-44), Literka Wesoły maluch część 2 (95817), Euro Trade Naklejki Sticker Boo Piraci 3D, DWhobby Aluminiowa piasta do śmigieł stałych Ø3mm (DW/AC015-3), Olesiejuk Letnie zadania do kolorowania, Fiorello Linijka plastikowa elastyczna 20cm (191264)