Opis
Specyfikacja
Opinie (4)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje

Braxx Smart Kid Belt - urządzenie przytrzymujące - 277067

BESTSELLER!
ID produktu: 4086188
Zobacz produkty podobne
(4)
Rekomendacja eksperta
Smart Kid Belt został stworzony odpowiadając na potrzeby rodziców, którzy potrzebowali doraźnej alternatywy dla fotelika samochodowego w momencie gdy nie ma możliwości jego zastosowania. Smart Kid Belt świetnie sprawdzi się na wakacjach czy w tasówce

Opis produktu

 

 Smart Kid Belt

 

 

 

 

   

Czym jest Smart Kid Belt?

 

 

 

 

Smart Kid Belt to urządzenie, które umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci. Zostało skonstruowane przez ludzi, którzy od 20 lat pracują w branży. Dzięki ich doświadczeniu i determinacji, powstał produkt, który dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci z grup 2 i 3 (rekomendujemy od 5-12 lat, 15-36kg). Smart Kid Belt zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Jego montaż jest łatwy i szybki, a cena odpowiednia na każdą kieszeń. Pasuje do każdego modelu samochodu.

 

 

 

 Wiele korzyści i zawsze pod ręką!

 

 

 

 

 

 

 

Dla dzieci z grup 2 i 3

 

 

 

Produkt, który dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci z grup 2 i 3 (rekomendujemy od 5-12 lat, 15-36kg).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kieszonkowy rozmiar

 


Smart Kid Belt
waży jedynie 120 gram! Jest najmniejszym na świecie urządzeniem do bezpiecznego przewożenia dzieci. Możesz go trzymać w każdym samochodzie, plecaku czy torebce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dużo wolnego miejsca

 


Trójka dzieci na tylnej kanapie ze Smart Kid Belt przestaje być problemem, a staje się świetną zabawą całej rodziny. Możesz podróżować z trójką dzieci gdziekolwiek chcesz bez żadnych utrudnień.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak założyć Smart Kid Belt?

 

 

 

1. Zapnij dolną klamrę

 


Posadź dziecko na kanapie samochodowej w prawidłowiej pozycji, tak by jego plecy przylegały do oparcia i zapnij samochodowy pas bezpieczeństwa. Wepnij dolną klamrę pasa Smart Kid Belt w pas samochodowy. Zaleca się przypięcie pasa jak najniżej, w miejscu, gdzie dolna część pasa wychodzi spod kanapy i zaczyna przechodzić obok ud dziecka. Wpięcie dolnej klamry Smart Kid Belt w pas bezpieczeństwa, pozwala na dopasowanie jego długości na odcinku lędźwiowym!


2. Ustaw długość urządzenia


Urządzenie umożliwia rodzicom bardzo dokładne dopasowanie długości pasa do wzrostu dziecka. Smart Kid Belt należy ustawić tak, by po jego rozwinięciu, górna klamra była na wysokości 5 cm (trzy palce) powyżej ramienia. Dzięki temu Smart Kid Belt rośnie wraz z Twoim dzieckiem, a jeden pas posłuży Wam na wiele lat!


3. Zapnij górną klamrę


Po prawidłowym ustawieniu długości oraz upewnieniu się, że górna klamra znajduje się na żądanej wysokości należy wpiąć ją w górną część pasa samochodowego. Należy zwrócić uwagę na to, czy górny pas samochodowy przechodzi między ramieniem, a szyją dziecka. Prawidłowe wpięcie górnej klamry paska Smart Kid Belt wpływa na prawidłowe działanie pasa bezpieczeństwa na odcinku obojczykowym. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Pasek
Kolor
Czarny

Opinie (4)

(4)
Opinia potwierdzona zakupem
Łatwy montaż, zajmuje mało miejsca.
Posiadam ten produkt Od dziś

Pytania i odpowiedzi (1)

Sprawdza się?
Wyśmienicie ale pod warunkiem że stosuje się dla dzieci o wymaganej w instrukcji wadze i wzroście!

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (4)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Staedtler Zakreślacz Textsurfer żółty (ST1026), Siku Pług obrotowy Vogel&Noot - 2064, Smily Play Zestaw smartfonik i pilot TV - S13930, VRX Racing Steering Pivot Rod - 1 szt. (VRX/RH5049), GPX Extreme Sprzęgło kłowe 3,17mm (GPX/SP04), Epee Angry Birds Star Wars Darth Vader (20354), Goki Piętrowa, składana przebijanka z kulami (53901), Small Foot Walizka lekarska „Isabel” (6113), Gazelo Traktor z przyczepą rolnicza pod kloszem (G084549), Dumel HotWheels RC Baja bone shaker (244881), Stabilo OŁÓWEK PENCIL 160 Z GUMKĄ HB PINK - 2160/01-HB, Pilot MARKER PILOT OLEJOWY M ZŁOTY (PISC-PM-GD), MGA MGA Gel-A-Peel Zestaw Deluxe Refresh 5 pack. 547853 - 547853, GPX Extreme Regulator 70A 2-6S LiPo BEC 5.0V/6.0A 50g Plane&Heli (GPX/PH-070090), AKA Koła Buggy Double Down Evo (Soft) 1:8 - białe (2 szt.) (AK14019XRW), DJI Mocowanie kamery X3/X5 Matrice 600 (DJIM600-01)