Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1051752
Nazwa
Dron Yuneec Yuneec Breeze 4K (YUNFCAEU)
Kategoria
Drony
Producent
Yuneec
EAN
6970298655814

Cena

Cena brutto
953.46

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Biały
Dołączona kamera
Tak
Typ
Latające

Specyfikacja kamery

Rozdzielczość wideo
1280x720 (WXGA)
1920x1080 (FHD)
3840x2160 (4K UHD)
Szybkość nagrywania [FPS]
30
60

Techniczne

Zasięg [m]
80
Maksymalny czas działania [min]
12

Fizyczne

Długość [mm]
327
Szerokość [mm]
327
Wysokość [mm]
65
Waga [g]
385

Wyposażenie

Załączone wyposażenie
Bateria
Kabel zasilający
Ładowarka
Osłona na śmigła
Zapasowe śmigła

Opis produktu

Czy twój kijek do selfie jest zbyt krótki? Czy kąt widzenia kamer sportowych jest zbyt płaski? A może twój smartfon nie jest wystarczająco mobilny, by wykonać świetne selfie? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla ciebie rozwiązanie – z pomocą przychodzi najnowszy dron marki Yuneec - Yuneec Breeze – Twoja latająca kamera, zawsze do usług. 

Breeze

Dzięki kompaktowym wymiarom (średnica wynosi zaledwie 24 cm, a masa to 385g), możesz przechowywać i transportować Breeze praktycznie w każdej torbie. Dron sterowany będzie za pomocą smartfona, na który też przekazywany będzie w czasie rzeczywistym obraz z kamery. A jeśli mowa o kamerze, to warto wspomnieć, że Breeze jest wyposażony w stabilizowaną mechanicznie i elektronicznie kamerę 4K UHD. W kamerze zainstalowany został zaawansowany procesor, który gwarantuje wysoką jakość i ostrość wykonywanych zdjęć. Dzięki szerokiej gamie trybów lotu (Selfie, Journey, Orbit, Return Home, Follow Me) możesz wykonywać zdjęcia i nagrywać filmy, uwieczniając tym samym piękne chwile i piękne miejsca z niespotykanej dotąd perspektywy – z perspektywy lotu ptaka. Następnie, bezpośrednio z poziomu aplikacji możesz udostępniać je znajomym na portalach społecznościowych. Breeze posiada system stabilizacji GPS oraz Optical Flow dzięki czemu lata wyjątkowo stabilnie wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki Breeze możesz uwiecznić każdą chwilę swojego życia z perspektywy lotu ptaka – nie ważne, czy będzie to ognisko podczas plażowej imprezy, spotkanie ze znajomymi czy weekendowa wycieczka do miasta w czasie długiego weekendu. Po prostu włącz drona, a on się wzniesie i… BREEEEEEEZE! Breeze 4K od YUNEEC #myFlyingCamera Najważniejsze cechy:

  • Kompaktowa konstrukcja, którą możesz wszędzie ze sobą zabrać
  • Pionowa stabilizacja kamery 4K UHD + najwyższej jakości procesor Ambarella
  • Rozdzielczość video: 3840x2160
  • Rozdzielczość zdjęć: 4160x3120 (13 MP)
  • Kontrola z poziomu urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android, transmisja video w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 720p
  • Perfekcyjna stabilność wewnątrz i na zewnątrz dzięki połączeniu stabilizacji GPS i czujnikom IPS.
  • Możliwość udostępniania zdjęć i filmów bezpośrednio na Facebooku i innych portalach społecznościowych