Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1067040
Nazwa
Portal Games Obóz Ninja (218330)
Kategoria
Karty i gry karciane
Producent
Portal Games
EAN
5902560380316

Cena

Cena brutto
56.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Informacje podstawowe

Rodzaj
Gra karciana
Wiek
Od 10 lat
Liczba graczy
2-4
Czas rozgrywki
30 min.
Dostępne dodatki
Nie

Opis produktu

Obóz Ninja to rodzinna gra karciana w sam raz dla graczy planszówkowych, którzy szukają szybkiego lecz wymagającego tytułu! Gra opiera się na znanym z przeboju _Hej! To moja ryba!_ mechanizmie, gdzie gracze poruszają swoimi pionami i zbierają karty z pól, na których rozpoczęli swój ruch. Zaplanuj swój ruch na kilka kolejek do przodu, przygotuj się do zebrania kolejnych kart i zaskocz przeciwnika specjalnymi zdolnościami!


W Obozie Ninja zwierzęta praktykujące sztuki walki rywalizują ze sobą o to, które z nich zostanie osobistym asystentem Mistrza Saru. Używając posiadanych kart, gracze poruszają się po planszy i uzyskują nowe umiejętności. Utrudniają tym samym poruszanie się pozostałym graczom tak, że Ci mają mniej możliwych ruchów. Jest to idealna rozrywka dla rodzin przyszłych ninja!


Każdy gracz posiada również unikatową zdolność swojego klanu (której może użyć tylko raz na grę) ta pozwala przeciągnąć szalę zwycięstwa na swoją stronę. Rozgrywka razem z przygotowaniem do gry zajmuje 30 minut.