Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1696241
Nazwa
LEGO TECHNIC Jacht wyścigowy (42074)
Kategoria
Klocki
Producent
LEGO
EAN
5702016093971

Cena

Cena brutto
137.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Informacje podstawowe

Seria
Technic
Wiek
Od 8 lat
Dla kogo
Uniwersalne
Liczba elementów
330

Opis produktu

Lego TECHNIC Jacht wyścigowy 

 

Zdobądź pierwsze miejsce w niesamowitym Jachcie wyścigowym. Ta replika LEGO® Technic 2 w 1 z autentycznymi detalami ma sportową, żółto-niebieską kolorystykę, pięknie drukowane żagle z linami i kabestanami oraz szczegółowy kadłub. Włącz kabestany, by strymować żagle i wykorzystać siłę wiatru. Potem złap za koło sterowe lub rumpel, by pokierować sterem łodzi, i przygotuj się na emocjonującą żeglugę! Zestaw można przebudować na wspaniały katamaran z realistycznymi detalami.

Poznaj przykład żeglarskiej pomysłowości — Jacht wyścigowy ze sportową kolorystyką, żaglami z linami i kabestanami, szczegółowym kadłubem i działającym sterem podłączonym do koła sterowego i rumpla. Wkrocz do świata sportów wodnych z rewelacyjnym Jachtem wyścigowym LEGO® Technic. Łódź ma sportową, żółto-niebieską kolorystykę z żeglarskimi naklejkami wyścigowymi, kolorowe, drukowane żagle z linami i kabestanami oraz szczegółowy kadłub. Zakręć kołem sterowym lub przesuń rumpel, by pokierować sterem łodzi, a potem włącz kabestany i ustaw żagle. Ten wytrzymały, zaawansowany zestaw do budowania 2 w 1 można przebudować na szczegółowy katamaran.
Autentyczna replika prawdziwego jachtu wyścigowego z kolorowymi, drukowanymi żaglami z linami i kabestanami, szczegółowym kadłubem i działającym sterem podłączonym do koła sterowego i rumpla. Model ma sportową, żółto-niebieską kolorystykę i żeglarskie naklejki wyścigowe.

Włącz kabestany, by strymować żagle i wykorzystać siłę wiatru. Zakręć kołem sterowym lub przesuń rumpel, by pokierować sterem łodzi. 

  • Ten zaawansowany zestaw LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. 
  • Model nie unosi się na wodzie. 
  • Model typu 2 w 1: można go przebudować na katamaran. 
  • Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 8–14 lat. 
  • Jacht wyścigowy ma ok. 29 cm wysokości, 36 cm długości i 8 cm szerokości. 
  • Katamaran ma ok. 27 cm wysokości, 31 cm długości i 11 cm szerokości.