Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4058978
Nazwa
Overmax Samochód RC X-Monster 3.0
Kategoria
Samochody RC
Producent
Overmax
EAN
5902581653765

Cena

Cena brutto
219.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące (12 dla firm)
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Rodzaj
Elektryczne
Rodzaj zasilania
Akumulatorowe
Wiek
Brak danych
Zasięg [m]
100
Prędkość [km/h]
45
Skala
1:18
Kolor
Czarno-zielony

Opis produktu

Duże, zdalnie sterowane auto X-Monster 3.0

  • Duże rozmiary samochodu
  • Zasięg 100 metrów
  • Zawrotna prędkość 45km/h
  • Jazda bez ładowania - 40 minut
  • Niezależne zawieszenie na każdy teren
  • Napęd 4x4
  • Battery Management System
  • Certyfikat TUV
  • Wzmocniona konstrukcja

Zdalnie sterowany pojazd OVERMAX X-Monster 3.0. Piorunujące przyspieszenie do 45 km/h, zawieszenie przystosowane do każdego rodzaju nawierzchni i niezależny napęd 4x4. Sprawdź jak wiele potrafi ten sportowy, niezwykle wytrzymały pojazd rajdowy!

Prędkość 45km/h

Zapnij pasy i mocno się trzymaj, bo silnik i rozwiązania zastosowane w X-Monster 3.0 pozwalają osiągnąć zawrotną prędkość 45km/h nawet od razu po starcie.

Długa jazda bez ładowania

Tak świetna zabawa musi trwać długo. Dwie baterie o łącznej pojemności 1700 mAh zapewniają  wyczynową jazdę bez ładowania aż przez 40 minut. X-Monster został również wyposażony w Battery Management System zapewniający ochronę baterii przed nadmierną eksploatacją oraz poprawiający żywotność ogniw.

Niezależne zawieszenie

W pojeździe zastosowano zawieszenie rodem z profesjonalnych samochodów terenowych. Układ zawieszenia jest niezależny, dzięki czemu pojazd pokonuje każde przeszkody, a dachowanie  jest praktycznie niemożliwe.

Wyczynowe opony

Jak w prawdziwym aucie, w parze z dużą mocą napędu 4x4 muszą iść dobre opony. Elastyczność opon zapewnia dodatkową amortyzację, a specjalny bieżnik odpowiednio trzyma się każdej nawierzchni.

Zaskakujący silnik

Potężny silnik elektryczny z radiatorem zapewnia maksymalnie dużą moc w połączeniu z niskim zużyciem energii. Dzięki specjalnym rozwiązaniom silnik nie przegrzewa się i nigdy nie traci na mocy.

Niezawodny napęd 4x4

Szybki start, przyczepność na każdej nawierzchni, łatwe sterowanie i pokonanie prawie pionowych podjazdów. To wszystko możliwe jest z rajdówką Monster 3.0.

 

Duże wymiary samochodu, jeszcze więcej zabawy

Sportowe rozwiązania i rewelacyjne osiągi to nie jedyne zalety X-Monstera 3.0. Dużych rozmiarów konstrukcja, sprawia, że kierowanie tym samochodem dostarcza jeszcze większych wrażeń, a pokonywanie przeszkód wynosi zabawę na zupełnie inny poziom. To nie jest mały szybki samochodzik, to prawdziwy monster wśród samochodów RC.