Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5941551
Nazwa
Spokey Trampolina ogrodowa Jumper z siatką wewnętrzną i drabinką 8FT 244 cm czarno-niebieska
Kategoria
Trampoliny
Producent
Spokey
EAN
5902693278788

Cena

Cena brutto
635.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Rodzaj
Ogrodowe
Maksymalne obciążenie
100 kg

Dane fizyczne

Siatka
Z siatką wewnętrzną
Średnica całkowita
244 cm
Średnica maty
Brak danych
Wysokość od podłoża do maty
55 cm
Wysokość siatki
150 cm
Osłona na sprężyny
Tak
Liczba nóg
3 podwójne
Drabinka w zestawie
Tak
Element kolorystyczny
Niebieski
Waga
Brak danych

Opis produktu

Trampolina Spokey Jumper z siatką wewnętrzną 244 cm

  • zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas zabawy dzięki zastosowaniu wysokiej siatki i osłoniętych pianką elementów,
  • posiada wytrzymałą, wodoodporną powierzchnię do skakania o średnicy 202 cm,
  • jest wyposażona w stabilne, podwójnie wzmocnione nogi w kształcie litery “U”, metalową drabinkę oraz wejście zasuwane na zamek błyskawiczny.

Trampolina ogrodowa Spokey JUMPER to nie tylko idealny sposób na świetną zabawę z rodziną i przyjaciółmi. To przede wszystkim produkt godny zaufania, którego najważniejszą cechą jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas skakania. Dzieci, młodzież i dorośli uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego stworzyliśmy trampolinę, która zadowoli każdego i jednocześnie spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wybierając trampolinę zapewniasz dziecku bezpieczną, zdrową formę aktywności ruchowej, która ma nieoceniony wpływ na poprawę koordynacji ruchowej czy korekcję wad postawy.

Bezpieczna zabawa pełna pasji:

JUMPER jest produktem kompletnym, wykonanym z najwyższej jakości materiałów. Spełnia wszelkie normy dotyczące jakości, bezpiecznego oraz komfortowego użytkowania. Posiada słupki zabezpieczone pianką, do których w niezwykle szybki i wygodny sposób można zamontować zszywaną w górnej części siatkę. Wystarczy naciągnąć ją na słupki z wykorzystaniem wbudowanych w nią tunelów i… rozpocząć świetną zabawę! Dla zachowania najwyższego bezpieczeństwa podczas skakania na trampolinie, sprężyny zostały wzmocnione, ocynkowane oraz osłonięte pianką. Co więcej, ich liczba zapewnia doskonałą amortyzację i dynamikę odbijania się.

Obudź w sobie dziecięcą radość

Trampoliny ogrodowe Spokey poprzez świetną zabawę integrują całą rodzinę. Z masywnym systemem nóg w kształcie litery “U” są niezwykle stabilne, nawet w trakcie najbardziej dynamicznych podskoków. Posiadają zabezpieczenia w postaci siatki ochronnej oraz wejście zamykane na zamek błyskawiczny oraz klamrę, które chronią przed przypadkowym wyskoczeniem z trampoliny. Dla zachowania maksymalnego komfortu podczas wchodzenia i wychodzenia JUMPER został wyposażony także w metalową drabinkę. Nic dziwnego, że trampolina Spokey w różnych wersjach kolorystycznych jest marzeniem nie tylko dzieci, ale także młodzieży i dorosłych. Na wodoodpornej, wytrzymałej powierzchni do skakania o średnicy 202 cm można wykonywać niezliczone akrobacje w powietrzu! Dzięki zabawie na trampolinie poprawia się nasza ogólna kondycja fizyczna.

 
Wysokość od podłogi do maty 55 cm
Wysokość całkowita (od podłogi) 205 cm
Wysokość siatki 150 cm
Średnica powierzchni do skakania 202 cm
Średnica trampoliny ze stelażem 244 cm
Drabinka metalowa Tak
Liczba wsporników 6, zabezpieczone pianką
Liczba nóg 3, w kształcie literu U
Bezpieczne słupki Tak
Zabezpieczenie siatki Zamek błyskawiczny oraz klamra
Certyfikat CE Tak
Maksymalne obciążenie 100 kg