Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
825714
Nazwa
Vtech Migocząca Hula Kula ( 60103 )
Kategoria
Zabawki interaktywne
Producent
Vtech
EAN
5900511601039

Cena

Cena brutto
85.90

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Wyprzedaz_hulahop_2018_zabawki_interaktywne
Wyprzedaz_hulahop_2018_zabawki_interaktywne

Informacje podstawowe:

Dla kogo
Uniwersalne
Wiek
Od 6 miesięcy
Efekty
Dźwiękowe
Kolor dominujący
Mix

Opis produktu

Migocząca Hula Kula - Rozwój od najmłodszych lat

Migocząca Hula Kula to zabawka edukacyjna przeznaczona dla maluchów od 6 do 24 miesiąca życia. Interaktywna kula posiada dobrze kontrastujące ze sobą kolory, różnorodne metki, grafiki w kształcie zwierzątek, których wciśnięcie powoduje efekty dźwiękowe oraz migoczące elementy. To doskonała sferyczna zabawka, która zapewnia dzieciom możliwość rozwoju wielu zmysłów na raz – tak zwana zabawka sensoryczna. Jeśli więc zależy Ci na tym, by Twoje maleństwo rozwijało się szybko i w prawidłowy sposób, ta zabawka na pewno w tym pomoże!

 

VTECH MIGOCZĄCA HULA KULA POLSKA HULA-KULA

W drodze do poznania świata

Okrągły kształt Huli Kuli sprawia, że w prosty sposób można nią poruszyć, dodatkowo sama doskonale się toczy, dzięki czemu zachęca dzieci do ruchu i aktywizuje do nauki raczkowania. Różnokolorowe metki pozwalają maluchom oswajać się z kolorami i fakturami materiałów, zaś zwierzątka po wciśnięciu wydają z siebie dźwięki, oswajając maluchy z otaczającym je światem. Zabawka uczy, cyferek, nazw zwierząt i kształtów, odgrywa urocze piosenki dla najmłodszych, miga i pozwala dzieciom kręcić nią kółka. To cały wachlarz możliwości i wartości edukacyjnych w jednej, sferycznej zabawce, która skradnie dziecięce serca!

 

Jak to działa?

Zabawka zasilana jest trzema bateriami AA, które aktywują wszystkie jej funkcje. Posiada również dwa tryby głośności, dzięki którym można dostosować ją w zależności od pomieszczenia i warunków. Posiada również opcję oszczędzania baterii – po określonym czasie spędzonym w bezruchu automatycznie się wyłącza. Podczas zabawy dzieci mają szansę poznać trzy podstawowe cyferki: 1, 2 oraz 3, kształty: kwadrat, koło trójkąt, a także nazwy zwierząt: kot, pies, małpka, pszczołą, gąsienica, biedronka i ślimak. Rymowanki i piosenki pomogą zaś maluchowi oswajać się z językiem, bowiem zabawka sprzedawana jest w polskiej wersji językowej.

Jakość i bezpieczeństwo

Całość produktu została wykonana z materiałów wysokiej jakości, kształty zabawki spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa – nie posiadają ostrych krawędzi oraz małych elementów, które dziecko mogłoby połknąć w trakcie zabawy.