Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
860257
Nazwa
Egmont Gra planszowa Pędzące Ślimaki (06396)
Kategoria
Gry planszowe
Producent
Egmont
EAN
5908215006396

Cena

Cena brutto
51.99

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Rodzaj
Rodzinna
Wersja
Gra podstawowa
Wiek
Od 6 lat
Minimalna liczba graczy
2
Maksymalna liczba graczy
5
Czas rozgrywki
Dowolny

Opis produktu

Gra plansozwa Pędzące Ślimaki od Egmont

 

 

 

Kontynuacja bestsellerowej gry „Pędzące żółwie”!
Unikalne kości do gry!
Idealna gra dla całej rodziny!

 

Pędzące Ślimaki to rodzinna gra planszowa, kontynuacja popularnej serii „Pędzące Żółwie”, która doskonale nadaje się już dla dzieci od szóstego roku. Proste zasady sprawiają, że maluchy szybko uczą się grać, zaś by wygrać, trzeba wykazać się umiejętnością blefowania, logicznego myślenia i przewidywania ruchów przeciwników. To doskonała planszówka, która pozwoli dzieciom ćwiczyć abstrakcyjne myślenie, dlatego nie zwlekaj i już dziś zamów swój egzemplarz gry!

 

Znalezione obrazy dla zapytania 5908215006396

Zażarta rywalizacja!

Żeby sprawić, by ślimak wygrał, trzeba wykazać się pomysłowością i dobrym przewidywaniem sytuacji, nigdy nie wiadomo, co się za chwilę wydarzy! Bądź gotów na wszystko i pamiętaj, by przestrzegać kilku prostych zasad gry:

  • Gra rozpoczyna się od losowania, w wyniku którego każdy z graczy dowiaduje się, które 2 ślimaki należą do niego. Gracze nie mówią sobie, którymi ślimakami grają.
  • Na początku rundy gracz rzuca kolorowymi kostkami. Następnie wybiera, którą kość zamierza wykorzystać do poruszenia ślimaka odpowiadającego kolorowi kości.
  • Podczas rozgrywki gracze zdobywają punkty za stanięcie na polu z grzybkiem oraz za zepchnięcie z planszy innego ślimaka.
  • Gracz, który dotrze na metę jako pierwszy, zyskuje 5 punktów. Gracz drugi: 2 punkty, zaś gracz trzeci: 3 punkty.
  • Gdy wszyscy gracze przekroczą metę, następuje podliczenie punktów. Wygrywa osoba, która zebrała ich najwięcej.

 

Przyjemna rozrywka w ślimaczym tempie

Gra jest niezwykle kolorowa i bajkowa. Drewniane figurki doskonale komponują się z planszą pokrytą liśćmi i grzybkami – polami, na które się staje. Dzięki doskonałej oprawie graficznej, wielu możliwościom zdobycia punktów i elementowi tajemnicy rozgrywka jest niezwykle wciągająca i można prowadzić ją przed długi czas, bowiem w planszówce nie jest najważniejsze szybkie dotarcie do mety, lecz zdobycie największej liczby punktów po drodze! To otwiera przed dziećmi wiele możliwości na rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i logicznego myślenia.

 

Zawartość pudełka

Wewnątrz tekturowego pudełka z rodzinną planszówką znajduje się instrukcja obsługi, rozkładana plansza do gry, 5 drewnianych figurek ślimaków, 5 kolorowych kostek do gry, 5 kart ze ślimakami oraz 30 znaczników punktów.