Opis
Specyfikacja
Opinie (5)
Pytania i odpowiedzi

Granna Potwory do szafy - (00177)

Talia kart
ID produktu: 812898
Zobacz produkty podobne
(5)
Rekomendacja eksperta
Rekomendacja Eksperta: Wyróżnienie w konkursie "Świat Przyjazy Dziecku" 2014. Nie możesz zasnąć? Nie bój się potworów! Zagraj w naszą grę i wygoń je do szafy!

Opis produktu

 

 

 

Gra planszowa Potwory do szafy - kooperacyjna gra dla dzieci

W kącie pokoju lub tuż pod łóżkiem mogą czaić się potwory. Na szczęście to tylko gra, ale i tak może być strasznie. Potwory do szafy to niezwykle ciekawa gra dla dzieci, która wymaga stawienia czoła nocnym strachom.

Miejscem na potwory jest szafa – tam nie będą rzucać się w oczy. Dzięki grze marki Granna możesz pozbyć się ich z pokoju i spać bez obaw o to, że zbliżą się do łóżka.

 

Gra Potwory do szafy to emocjonująca i ciekawa rozrywka dla dzieci od trzeciego roku życia. Łączy w sobie elementy gry pamięciowej z zagadką logiczną oraz koniecznością kooperacji z innymi graczami. Przeciwnikami są w tym wypadku potwory, a nie inni uczestnicy zabawy. O zwycięstwie decyduje przegonienie potworów do szafy.

 

W pudełku z grą Potwory do szafy znajdziesz:

  • 21 kart z przeróżnymi potworami
  • 12 kafelków
  • Trzyczęściowy wizerunek potwora Zębogona
  • Szafę, do której należy wysłać wszystkie potwory
  • Instrukcję

 

Zasady gry Potwory do szafy:

  • Karty z potworami należy ułożyć w stosik na środku stołu, rewersami do góry.
  • Dookoła stosu z potworami należy rozłożyć kafelki, również rewersami do góry. Na kafelkach znajdują się obrazki zabawek, którymi można przeganiać potwory.
  • Każdy z potworów drży na widok jednej z zabawek. Jakiej? Tego dowiesz się spoglądając na lewy dolny róg karty z wizerunkiem potwora.
  • Gra polega na odkryciu kafelka, który zawiera zabawkę potrafiącą skutecznie przegonić potwora, który znajduje się obok łóżka. Jeśli gracz wyciągnie prawidłowy kafelek, potwór trafia do szafy.
  • Obok kafelków należy ułożyć także trzyczęściowy wizerunek potwora Zębogona. Gdy gracz wylosuje nieodpowiedni kafelek z zabawką, należy odwrócić jedną z trzech części Zębogona. Po trzech błędach, Zębogon przywołuje dodatkowego potwora, a gdy przywoła ich cztery, gra kończy się przegraną uczestników.

Gra Potwory do szafy jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia i może w nią grać nawet sześć osób. Pomimo pozornie strasznej tematyki, to gra wyjątkowo zabawna i sympatyczna z kolorową i komiczną szatą graficzną. Wizerunki potworów są śmieszne i na swój sposób urocze, co sprawia, że nawet strachliwi gracze nie powinni mieć problemów z zaśnięciem po zakończonej zabawie.

 

 

 

Gra przeznaczona:dla 1 do 5 graczy, w wieku od 3 do 8 lat.

Nagrody: Wyróżnienie w konkursie "Świat Przyjaznt Dziecku" 2014

Specyfikacja

Wiek
Od 3 lat
Liczba graczy
1-6
Czas rozgrywki
Brak danych
Dostępne dodatki
Nie
Dydaktyka
Grupowe działanie
Zagadki logiczne
Ilość kart
21
Ilość talii
Nie dotyczy
Rodzaj gry
Talia kart

Opinie (5)

(5)
Opinia potwierdzona zakupem
Dość ciekawa gra dla młodszych dzieci. Nowa, trochę zmieniona wersja gry memory. Brak rywalizacji u nas prowadził do świadomego odkrywania nowych potworów, co prowadziło do przegrywania rozgrywki.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (5)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Spark Porsche 907 #66 D. Spoerry (S3480), 4M Mozaika Okienna (4582), Alexander ALEXANDER Gra Quiz Wszechświat - 0580, Smoby Quad elektryczny Rally niebieski (76000033051), Ixo Ford Mustang GT390 Fastback - PRD369, Clementoni Finding Dory 60.el (26955), Derform Plecak młodzieżowy na kółkach KA30 (DERF.PLM18KA30), Jawa Turbo - Skojarzenia (DWT-03), Mattel BARBIE Lalki superbohateka Batgirl (DLT61/DLT64), HSP Round Head Screw M3*14 (HSP/98066), Derform Naklejki 16x16 cm Avengers - WIKR-987073, Skymaster Wheels 6.5" Dual System White-Mint, YOYO Koloruj według numeru Piraci - 226764, Hasbro My Little Pony Pop Applejack - 239729