Języki obce

Kieszonkowiec angielski. What's Up (15+)

ID produktu: 1334974
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Praca Zbiorowa
  • Format [cm]: 6.5x12x2
  • Język: Angielski
  • Rodzaj: Zestaw
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kieszonkowiec angielski What's Up to karciany quiz edukacyjny dla dorosłych i młodzieży od 15. roku życia, którzy władają językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziom B2-C1). Wciągający quiz pełen błyskotliwych dialogów i ciętych ripost sprawi, że nawet skomplikowane zwroty same wejdą do głowy!
Zgadywać można samodzielnie albo zaprosić do emocjonującej rozgrywki znajomych czy rodzinę. W łatwy, przyjemny sposób przyswoisz ponad 600 popularnych zwrotów konwersacyjnych: angielskie idiomy, częste odpowiedzi na typowe pytania, błyskotliwe riposty i dobre rady. Dowcipne, stylowe ilustracje Marty Ruszkowskiej uatrakcyjnią grę i pomogą w zapamiętywaniu. Nad stroną merytoryczną czuwali Benon Maliszewski i Rafał Szypulski.
Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach w domu, w podróży czy w szkole.
W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

pudełko,6,5x12x2 cm

Specyfikacja

Rodzaj
Zestaw
Język
Angielski
Klasa
Nie dotyczy
Oprawa
Pudełko
Rok wydania
2017
Format [cm]
6.5x12x2
Autor
Praca Zbiorowa

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Longman Pearson Matura Success New Pre-Inter SB , Express Publishing Fun with English 2 PB+Multi-ROM Express Publishing , Macmillan New Inspiration 4 Ćwiczenia. Intermediate. Język angielski