Kolorowanki

Kolorowanka z naklejkami Enchantimals

ID produktu: 4802130
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Liczba stron: Brak danych
  • Motyw: Bajki
  • Rodzaj: Tradycyjna
  • W zestawie: Naklejki
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Poznaj Enchantimals! Te urocze dziewczynki mieszkają w Zaczarowanym Lesie. Każda z nich przypomina wyglądem i charakterem swojego pupila, z którym łączy ją wyjątkowa więź. Dzięki przyjaźni w zaczarowanym świecie Enchantimals wszystko jest możliwe, a tuż za rogiem czają się zabawa i przygoda.
Kolorowanka z Naklejkami to propozycja dla młodszych wielbicielek Enchantimals. Książka zawiera naklejki i duże, proste ilustracje do pokolorowania. Wklejanie na stronach naklejek z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorowanie rysunków według wzoru to rozwijająca manualnie zabawa oraz ćwiczenie spostrzegawczości.

Specyfikacja

Rodzaj
Tradycyjna
Motyw
Bajki
Liczba stron
Brak danych
W zestawie
Naklejki

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Olesiejuk Mała dziewczynka - Liza bawi się w szkołę (58900), Media Rodzina Nazywam się Fryderyk Chopin - A. Zgorzelska (47091), Elżbieta Jarmołkiewicz Nie tylko czytam. Kot w butach, Adamada Plac tajemnic. Japońskie łamigłówki 2 (207591), Ameet Liga nie z tej ziemi! LEGO ® Super Heroes - 214375, Sonia Draga Stąpając po cienkim lodzie audiobook - 232930, Helion Domowe lekcje matematyki , Edi Numen Club Prisma A2 Libro del alumno (28298), Nowa Era Język polski zadania i arkusze maturalne teraz matura wyd. 2016