Rekomendowane przez specjalistów

Pszczoły
Kupiło 11 osób
-4%
34.91 zł
33,83 zł
rekomendacja eksperta
Daj się zaprosić do królestwa pszczół. Przyjrzyj się z bardzo bliska, jak są zbudowane, zajrzyj do ich domu, poznaj ich zwyczaje. Dowiedz się, co zawdzięczamy pszczołom, czego możemy się od nich nauczyć i czym grozi ich wyginięcie.
Montessori dla każdego. Samodzielnie odkryj świat
Kupiły 2 osoby
26,78 zł
rekomendacja eksperta
Co łączy Jackie Kennedy, założycieli Google’a, Beyonce oraz księcia Williama? Fakt, że zostali wychowani zgodnie z metodą Montessori. A to dało im radość odkrywania świata, kreatywność i nieszablonowe myślenie. Zestaw ćwiczeń dla dzieci od 3 do 7 lat
Aru Shah i koniec czasu
(1)
Kupiła 1 osoba
24,03 zł
rekomendacja eksperta
"Pełna wyobraźni powieść, której główne bohaterki to silne dziewczyny". "Entertainment Weekly"
Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków
Kupiło 26 osób
24,03 zł
rekomendacja eksperta
Kolejna część przygód sympatycznego Pucia. Tym razem chłopiec spędza wakacje z rodziną na Kaszubach. Książka skierowana jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Wspiera rozwój wymowy i pomoże sprawdzić, czy dziecko mówi prawidłowo.
Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zadania
(1)
Kupiło 13 osób
23,90 zł
rekomendacja eksperta
Zobacz jak Pucio spędza ferie w górach! W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz naukę stosowania podstawowych reguł gramatyki.
Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa
(2)
Kupiło 36 osób
23,85 zł
rekomendacja eksperta
Druga część przygód Pucia skoncentrowana jest na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Dla starszych dzieci książka będzie doskonała do pierwszych prób samodzielnego czytania.
Zima na ulicy Czereśniowej
(1)
Kupiło 5 osób
22,99 zł
rekomendacja eksperta
Czy dzisiaj twoje dziecko dostrzeże coś nowego? Książka, która każdego dnia zaskakuje Ciebie oraz Twoją pociechę czymś nowym. Bestseller uwielbiany przez wszystkie dzieci, tym razem przenosi nas na Ulicę Czereśniową w mroźną zimę.
Noc na ulicy Czereśniowej
Kupiło 9 osób
21,21 zł
rekomendacja eksperta
Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.
EGMONT Książka Walizka Pana Hanumana - 60467
Kupiły 3 osoby
8,82 zł
rekomendacja eksperta
Świetne, zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są dłuższymi zdaniami oraz zawierają elementy dialogu. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia sylabowania.
Rok w lesie
(4)
Kupiło 13 osób
26,99 zł
rekomendacja eksperta
Rok w Krainie Czarów
(1)
Kupiło 5 osób
26,92 zł
rekomendacja eksperta