Rekomendowane przez specjalistów

Pszczoły Twarda Oprawa
Kupiły 3 osoby
37,99 zł
rekomendacja eksperta
Daj się zaprosić do królestwa pszczół. Przyjrzyj się z bardzo bliska, jak są zbudowane, zajrzyj do ich domu, poznaj ich zwyczaje. Dowiedz się, co zawdzięczamy pszczołom, czego możemy się od nich nauczyć i czym grozi ich wyginięcie.
Magiczne drzewo. Berło
(1)
Kupiło 12 osób
28,99 zł
rekomendacja eksperta
„Magiczne drzewo”, to seria fantastycznych opowieści dla dzieci i młodzieży. Błyskotliwie połączenie dwóch światów – rzeczywistego i fantastycznego, zaowocowało niepowtarzalnym cyklem opowiadań, które zdobyły wielkie uznanie na całym świecie.
Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków
Kupiło 14 osób
27,99 zł
rekomendacja eksperta
Kolejna część przygód sympatycznego Pucia. Tym razem chłopiec spędza wakacje z rodziną na Kaszubach. Książka skierowana jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Wspiera rozwój wymowy i pomoże sprawdzić, czy dziecko mówi prawidłowo.
Montessori dla każdego. Samodzielnie odkryj świat
Kupiły 2 osoby
25,72 zł
rekomendacja eksperta
Co łączy Jackie Kennedy, założycieli Google’a, Beyonce oraz księcia Williama? Fakt, że zostali wychowani zgodnie z metodą Montessori. A to dało im radość odkrywania świata, kreatywność i nieszablonowe myślenie. Zestaw ćwiczeń dla dzieci od 3 do 7 lat
Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa
(1)
Kupiło 13 osób
22,87 zł
rekomendacja eksperta
Druga część przygód Pucia skoncentrowana jest na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Dla starszych dzieci książka będzie doskonała do pierwszych prób samodzielnego czytania.
Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zadania
Kupiło 7 osób
-9%
24.91 zł
22,87 zł
rekomendacja eksperta
Zobacz jak Pucio spędza ferie w górach! W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz naukę stosowania podstawowych reguł gramatyki.
Noc na ulicy Czereśniowej - 105291
Kupiło 9 osób
20,08 zł
rekomendacja eksperta
Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.
Zima na ulicy Czereśniowej - 212896
(1)
Kupiło 7 osób
19,83 zł
rekomendacja eksperta
Czy dzisiaj twoje dziecko dostrzeże coś nowego? Książka, która każdego dnia zaskakuje Ciebie oraz Twoją pociechę czymś nowym. Bestseller uwielbiany przez wszystkie dzieci, tym razem przenosi nas na Ulicę Czereśniową w mroźną zimę.
Aru Shah i koniec czasu
(1)
Kupiło 0 osób
-14%
21.45 zł
18,63 zł
rekomendacja eksperta
"Pełna wyobraźni powieść, której główne bohaterki to silne dziewczyny". "Entertainment Weekly"
EGMONT Książka Walizka Pana Hanumana - 60467
Kupiła 1 osoba
7,81 zł
rekomendacja eksperta
Świetne, zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są dłuższymi zdaniami oraz zawierają elementy dialogu. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia sylabowania.