Opis
Specyfikacja
Opinie (6)
Pytania i odpowiedzi

Labo Gra EUROBUSINESS - 150 (Eurobiznes)

ID produktu: 800905
Zobacz produkty podobne
(6)

Opis produktu

Labo Gra EUROBUSINESS  - jedna z najpopularniejszych gier towarzyskich na świecie!

 

W drodze do bogactwa

Eurobusiness od znana od wielu lat i uwielbiania gra towarzyska z gatunku rozgrywek ekonomicznych przeznaczona dla co najmniej dwóch graczy od 14 roku życia, w której głównym zadaniem gracza, podobnie jak w Monopoly, jest zdobycie jak największego terenu oraz ogromnego bogactwa, eliminując pod drodze przeciwników. To logiczna rozgrywka, w której sporą rolę odgrywa element losowości, dzięki czemu nie tylko pobudza umysł do myślenia, ale zapewnia również mnóstwa emocjonujących wrażeń.

 

Podejmij wyzwanie

Mądre inwestycje, kupowanie sprzedawanie nieruchomości, trafne ocenienie sytuacji przyniesie Ci zyski, majątek i zwycięstwo. Zostań milionerem, zagraj w grę, w której akcja za każdym razem może potoczyć się zupełnie inaczej, która zaskakuje, trzyma w napięciu i jest niesamowitą zabawą dla całej rodziny!

 

Zagraj w EUROBIZNES i pokaż wszystkim, że masz głowę do interesów! Gra przeznaczona dla +2 graczy, w wieku od 14 lat.

 

 

"Eurobusiness" to gra, która została wylansowana w Stanach Zjednoczonych Ameryki w połowie lat trzydziestych ubiegłego stulecia przez firmę Parker Brothers Inc. Szeroko spopularyzowana w Europie cieszy się niesłabnącym powodzeniem.
 
 
Stanowi szczególnie interesującą rozrywkę dla młodzieży i dorosłych, rozwija żyłkę handlową i dalekowzroczność w interesach. Zwycięzcą jest gracz, który po upływie ustalonego czasu gry posiada największy majątek. Przy ustaleniu tego majątku sumuje się gotówkę oraz wartości wszystkich posiadłości.
 
 

 

Zdobyć milion!

Głównym założeniem gry jest zdobycie jak największej ilości pieniędzy i liczby terenów oraz doprowadzenie do bankructwa przeciwników. Jednak żeby to osiągnąć, należy przestrzegać kilku prostych zasad, które sprawiają, że rozgrywka staje się umysłowym wyzwaniem pełnym wrażeń. A oto i one:

 1. Na początku gry każdy z graczy otrzymuje odliczoną kwotę pieniędzy oraz pionek. Gracze ustawiają pionki na polu start i rzucają kostką w celu wybrania kolejności ruchów.
 2. W swojej turze gracz rzuca kostką, by przesunąć się o odpowiednią liczbę oczek. W trakcie kolejki może on kupić dany teren (jeśli stanął na wolnym polu), zapłacić podatek (jeśli zajął cudze pole), wyciągnąć specjalną kartę lub iść do więzieni a(jeśli stanął na odpowiednio oznaczonym polu). W każdej rundzie może również rozwijać posiadane przez siebie tereny.
 3. Jeśli gracz stanie na wolnym polu, może je kupić. Jeśli tego nie zrobi, pole zostaje poddane licytacji i może je zdobyć inny z graczy. 4. Mijając każdorazowo pole START, gracz pobiera z banku określoną kwotę pieniędzy. 5. Rozgrywka kończy się w momencie, gdy wszyscy oprócz jednego z graczy zbankrutują. Ten, który został, zdobywa tytuł milionera!

 

A co w pudełku?

Wewnątrz pudełka z Eurobusinessem znaleźć można:

 • rozkładaną planszę do gry o wymiarach 47 x 47 cm
 • instrukcję gry,
 • 2 kostki do gry,
 • 5 pionków,
 • 12 hoteli,
 • 28 kart aktów własności,
 • 32 domki,
 • 32 karty plansza,
 • ponad 230 kart banknotów.

A wszystko to zamknięte w solidnym, tekturowym pudełku. Wszystkie elementy wykonano z wysokiej jakości materiałów. Są odpowiednio wycięte i wyraźne, dzięki czemu nie ma problemu z prawidłowym odczytaniem zawartych na nich informacji.

Specyfikacja

Wiek
Od 14 lat
Liczba graczy
2+
Czas rozgrywki
Ok. 120 minut
Dostępne dodatki
Nie
Dydaktyka
Praktycznego działania
Samodzielne decyzje
Dla kogo
Uniwersalne

Opinie (6)

(6)
Opinia potwierdzona zakupem
Nie ma tu co zbytnio do opisywania :) gra rodzinna, chyba każdy choć raz z tą grą się spotkał w życiu :) Polecam na długie jesienno zimowe rodzinne granie :)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (6)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: MATRIX MATRIX Innocenti 950S Spider 1962 - MX30902-012, Hape Tęczowe Liczydło E0412, MEGA CREATIVE MC ZEST PIEKNOSCI 32X24X5 1210AB WB - 1210AB, Stanger Zestaw markerów do płyt CD/DVD (710000), SSM ZIL-131 with Kung Em ergency Service ( SSM-1101), NQD Mad Monster Truck (NQD/6568-330N), Manhattan Toy Rozkładana książka Wimmer Ferguson (210510), Schleich Safenja - Chmurkowa Wiewiórka (70546), Spokey Kask dziecięcy PRISM MC r. uniwersalny (839753), Astra Brulion TO A4/120 kartek w kratkę Holland-01 (WIKR-1005984), EASY Pastele olejne 12 kolorów - WIKR-011254, Olesiejuk Akademia malucha - Maluchy. Kolorowanka (71070), Derform Piórnik jednokomorowy Spider-Man Homeocoming 10 (DERF.PJSH10), Hasbro Star Wars Figurka 10cm B7278 Kanan Jarrus (B7072), Stickn Notes samoprzylepny (155286), TOP-2000 Blok techniczny kolorowy A4 10k