LEGO Friends Furgonetka Olivii (41333)

BESTSELLER!
ID produktu: 1697263
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dla kogo: Dla dziewczynki
  • Liczba elementów: 223
  • Seria: Friends
  • Wiek: Od 6 lat
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

 

Lego FRIENDS Furgonetka Olivii

 

Wsiądź do furgonetki Olivii i jedź do parku w Mieście Heartlake — trzeba pomóc kotkowi! Olivia i jej robot Zobo mają wszystko, czego potrzeba, by pilnować porządku w Mieście Heartlake. Umieść Zobo w centrum dowodzenia na dachu i pomóż mu monitorować sytuację, podczas gdy Olivia ustawia drabinę i ratuje małego kotka z drzewa. Gdy zwierzak będzie bezpieczny, możesz odjechać i poszukać przyjaciółek Olivii — dla wszystkich znajdzie się miejsce w środku furgonetki!

W zestawie minifigurka Olivii, figurka robota Zobo do zbudowania oraz figurka kotki Vegi. Furgonetka ma centrum dowodzenia na dachu, komputer, tajny schowek i zdejmowany dach. W środku zmieści się pięć minilaleczek. W zestawie jest także niewielki fragment parku z drzewem. Akcesoria: mapa parku w Mieście Heartlake, drabina i ciastko.

Wskakuj do furgonetki z Olivią i Zobo i spiesz na pomoc każdemu, kto znajdzie się w tarapatach w Mieście Heartlake. Użyj drabiny, by zdjąć małego kotka z drzewa w parku w Mieście Heartlake. Pomóż Zobo monitorować sytuację z jego centrum dowodzenia na dachu furgonetki. Podnieś centrum dowodzenia, by znaleźć schowek ukryty pod dachem w tym popularnym zestawie!

  • Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 6–12 lat.
  • Furgonetka Olivii ma ok. 13 cm wysokości, 5 cm długości i 10 cm szerokości.
  • Fragment parku ma ok. 3 cm wysokości, 3 cm szerokości i 4 cm głębokości.
  • Model można połączyć z zestawami 41331 Trening piłkarski Stephanie, 41332 Stoisko z rysunkami Emmy, 41334 Pokaz Andrei w parku oraz 41335 Domek na drzewie Mii, by poznać jeszcze więcej atrakcji z parku w Mieście Heartlake.
  • Po zdjęciu centrum dowodzenia Zobo furgonetkę Olivii można zaparkować w garażu zestawu 41340 Dom przyjaźni.

Specyfikacja

Seria
Friends
Wiek
Od 6 lat
Dla kogo
Dla dziewczynki
Liczba elementów
223

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Herma A4 (7552), Mega Creative Bomba wodna z akcesoriami - 306771, Portal Games Gra Cry Havoc, Sevi Krówka do ciągnięcia z dźwiękiem (81848), Ranok Zabawna Chemia - Betlejemska Szopka z kryształów (222143), Fresh Szkicownik A3/12 kartek na spirali - WIKR-01004340, LAZER Kask dziecięcy P'NUT S dragon green (LZR-PNUT-DRGR), RTCK 4 funkcje mężczyzny. Audiobook - 243985, Greg Mitologia (z opracowaniem), Jedność Pajączek Plączek, LTW Sokół pustyni. Audiobook, Edycja Świętego Pawła Boże Narodzenie. Kolorowanka z naklejkami, Trixie Kalendarz Kocięta (TX-12591), Clear Creation Karnet Swarovski kwadrat Pudel (CL0307_BL), Olimp Wydawnictwo Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, Mega Creative Auto Ciężarowe Betoniarka, Aster Sukienka z czaszką - M - przebrania dla dorosłych, Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger 3-Pack - Skarpety Dziecięce - 485015001 488 15/18, Clear Creation Karnet Swarovski kwadrat Rocznica Królik na gałęzi