Bazy do fotelików (4)

Bazy do fotelików

(4)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów,Al KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Cen, Al Jerozolimske56C
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
 BABY JOGGER Baza Isofix City Go
 Maxi-Cosi Baza FamilyFix (8712930031734)
 Graco Baza Isofix Snugsafe (1812003)
 Maxi-Cosi Baza do 2WAYFIX
Stojąc przed wyborem fotelika dla dziecka, często zastanawiamy się, nad dokupieniem bazy do fotelików samochodowych. Baza do fotelików to coś w rodzaju specjalnej stacji dokującej, która poza poprawą stabilności fotelika i zwiększeniem jego odporności w testach zderzeniowych, pozwala również na znaczne ułatwienie i przyśpieszenie montażu fotelika samochodowego.

Bazy do fotelików podnoszą całkowity koszt wyprawki, jednak nie można lekceważyć bezpieczeństwa, które niesie za sobą tego typu rozwiązanie. Często w przypadku noworodków i malutkich dzieciaczków, foteliki samochodowe spełniają ogrom funkcji, a zapewnienie bezpiecznej jazdy w samochodzie to tylko jedna z wielu opcji.

Jeżeli często wozimy dziecko w aucie, z pewnością docenimy bazy do fotelików zyskujące pozytywne opinie odnośnie szybkości i komfortu montażu fotelika w aucie. Najpopularniejsze są bazy do fotelików z systemem ISOFIX. Jest to prosty i stosunkowo standardowy mechanizm montażowy, który wykorzystuje 3 punkty zakotwiczenia między oparciem a kanapą samochodu. Wybierając bazy do fotelików z ISOFIX, nie musimy specjalnie martwić się o markę oraz model samochodu.

Bazy do fotelików bez systemu ISOFIX montowane są przez przewleczenie przez specjalne kieszonki samochodowych pasów bezpieczeństwa. W tym przypadku niektóre modele mogą nie pasować do konkretnych samochodów, dlatego przed dokonaniem zakupu warto zwrócić uwagę na ten aspekt. Bez systemu ISOFIX to przykładowo bazy do fotelików firmy Maxi Cosi.

Dbając o bezpieczeństwo państwa dzieci, nasz sklep współpracuje z najlepszymi i sprawdzonymi markami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Proponujemy państwu najlepsze rozwiązania od takich firm jak Adamex, czy Chicco.

Nasze produkty łączą najlepszą jakość z przystępną ceną, dzięki czemu każdy rodzic wybierze coś dla siebie spośród bogatego asortymentu sklepu Hulahop. Zapraszamy również do przejrzenia kategorii fotelików samochodowych, gdzie znajdą państwo idealne uzupełnienie baz do fotelików oraz gotowe zestawy z bazami.