Mama i dziecko

Karmienie niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Krzesełko do karmienia FINI szary
Kupiło 7 osób
369 zł
rekomendacja eksperta
Kinderkraft FINI to produkt 2w1, dzięki czemu klasyczne krzesełko do karmienia, w szybki i prosty sposób można przekształcić w wygodne krzesełko dla starszych dzieci. Dostawianie krzesełka starszej pociechy do stołu dorosłych jest doskonałym sposobem
Krzesełko do karmienia MILANO ELEPHANT
(4)
Kupiło 9 osób
274,98 zł
rekomendacja eksperta
Bogata kolorystyka przypadnie do gustu rodzicom oraz dzieciom, a także wzbogaci wnętrze domu, doda mu charakteru, stylu i wyrazu. Poszycie krzesełka wykonane jest z oddychającego materiału.
Podgrzewacz do butelek Premium SCF356/00
(1)
Kupiło 8 osób
213,78 zł
rekomendacja eksperta
Podgrzewacz do butelek Philips Avent SCF356/00 pomaga zachować substancje odżywcze i witaminy zawarte w pokarmie dzięki zastosowaniu technologii łagodnego podgrzewania.
Podgrzewacz do butelek SCF 355/00
(6)
Kupiło 26 osób
122,19 zł
rekomendacja eksperta
Podgrzewacz do butelek Philips Avent jest tak łatwy w obsłudze, że nawet w dni kiedy masz dużo na głowie, szybko i wygodnie podgrzejesz butelkę dla swojego maluszka.
Butelka 140ml ze smoczkiem i podgrzewaczem
(1)
Kupiło 0 osób
84,89 zł
rekomendacja eksperta
Butelka do karmienia yoomi została starannie zaprojektowana, aby zapewnić bardziej komfortowe karmienie, które idealnie nadaje się do butelek, karmienia mieszanego lub przechodzenia z karmienia piersią do butelki.
Butelka 240ml z podgrzewaczem i kapsułą
(6)
Kupiła 1 osoba
119,99 zł
rekomendacja eksperta
Butelki Yoomi - zaprojektowane by karmienie było komfortowe. W połączeniu z podgrzewaczem yoomi, butelka jest w stanie podgrzać pokarm dla dziecka do naturalnej temperatury mleka matki w zaledwie 60 sekund.
Podgrzewacz do butelek
(1)
Kupiło 6 osób
97,34 zł
rekomendacja eksperta
Niezastąpiona pomoc każdego rodzica w przygotowywaniu mleka zastępczego dla niemowlaka. Solidnie wykonanie, za przystępną cenę.
Zestaw 2 butelki 140 ml
Kupiły 2 osoby
73,90 zł
rekomendacja eksperta
Butelka jest w stanie podgrzać pokarm dla dziecka do naturalnej temperatury mleka matki w zaledwie 60 sekund.