Mama i dziecko

Karmienie niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Krzesełko do karmienia FINI szary
Kupiło 9 osób
369 zł
rekomendacja eksperta
Kinderkraft FINI to produkt 2w1, dzięki czemu klasyczne krzesełko do karmienia, w szybki i prosty sposób można przekształcić w wygodne krzesełko dla starszych dzieci. Dostawianie krzesełka starszej pociechy do stołu dorosłych jest doskonałym sposobem
Krzesełko do karmienia MILANO ELEPHANT
(4)
Kupiło 16 osób
296,08 zł
rekomendacja eksperta
Bogata kolorystyka przypadnie do gustu rodzicom oraz dzieciom, a także wzbogaci wnętrze domu, doda mu charakteru, stylu i wyrazu. Poszycie krzesełka wykonane jest z oddychającego materiału.
Philips Avent Podgrzewacz do butelek Premium SCF356/00
(1)
Kupiło 11 osób
211,50 zł
rekomendacja eksperta
Dzięki technologii łagodnego podgrzewania w pokarmie zostaje zachowanych więcej witamin i składników odżywczych! Wygodna funkcja rozmrażania, możliwość podgrzania jedzenia dla dzieci oraz automatyczne utrzymanie ciepła i wyłączanie.
PHILIPS Avent Podgrzewacz do butelek SCF 355/00
(6)
Kupiło 30 osób
137,54 zł
rekomendacja eksperta
Równomiernie podgrzewa mleko w zaledwie 3 minuty! Posiada przydatne funkcje podgrzewania jedzenia dla dzieci oraz łagodnego rozmrażania. Dzięki szczegółowej instrukcji obsługa jest niezwykle prosta!
Butelka 140ml ze smoczkiem i podgrzewaczem
(1)
Kupiło 0 osób
84,88 zł
rekomendacja eksperta
Butelka do karmienia yoomi została starannie zaprojektowana, aby zapewnić bardziej komfortowe karmienie, które idealnie nadaje się do butelek, karmienia mieszanego lub przechodzenia z karmienia piersią do butelki.
Krzesełko do Karmienia Koen Szaro/Żółte
Kupiło 14 osób
245 zł
rekomendacja eksperta
Krzesełko do karmienia, które nie zajmując wiele miejsca ułatwi rodzicom rozszerzanie diety dziecka. Dzięki możliwości regulacji rośnie wraz z maluszkiem, dlatego w późniejszym okresie może być wykorzystywane jako krzesełko do siedzenia przy stoliku.
Philips Avent Sterylizator parowy - mikrofalowy SCF 281/02
(1)
Kupiło 6 osób
144,15 zł
rekomendacja eksperta
99,9% zarazków ginie w ciągu zaledwie 2 minut! Sterylizator pasuje do większości mikrofalówek i może pomieścić aż 4 butelki Philips Avent. W zamkniętym pojemniku zawartość pozostaje sterylna przez 24 godziny!
Butelka 240ml z podgrzewaczem i kapsułą
(6)
Kupiła 1 osoba
119,72 zł
rekomendacja eksperta
Butelki Yoomi - zaprojektowane by karmienie było komfortowe. W połączeniu z podgrzewaczem yoomi, butelka jest w stanie podgrzać pokarm dla dziecka do naturalnej temperatury mleka matki w zaledwie 60 sekund.
Podgrzewacz do butelek ORO-BABY HEATER
(1)
Kupiło 6 osób
98,93 zł
rekomendacja eksperta
Urządzenie łączy dwie funkcje - podgrzewacza oraz sterylizatora, a przejście pomiędzy nimi wymaga jedynie nałożenia lub zdjęcia dołączonej do zestawu specjalnej przykrywki. Intuicyjna obsługa dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD.
Zestaw 2 butelki 140 ml
Kupiły 2 osoby
69,12 zł
rekomendacja eksperta
Butelka jest w stanie podgrzać pokarm dla dziecka do naturalnej temperatury mleka matki w zaledwie 60 sekund.