Mama i dziecko

Karmienie niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Krzesełko do karmienia FINI szary
Kupiło 7 osób
335 zł
rekomendacja eksperta
Kinderkraft FINI to produkt 2w1, dzięki czemu klasyczne krzesełko do karmienia, w szybki i prosty sposób można przekształcić w wygodne krzesełko dla starszych dzieci. Dostawianie krzesełka starszej pociechy do stołu dorosłych jest doskonałym sposobem
Krzesełko do karmienia MILANO ELEPHANT
(3)
Kupiło 10 osób
280,80 zł
rekomendacja eksperta
Bogata kolorystyka przypadnie do gustu rodzicom oraz dzieciom, a także wzbogaci wnętrze domu, doda mu charakteru, stylu i wyrazu. Poszycie krzesełka wykonane jest z oddychającego materiału.
Podgrzewacz do butelek Premium SCF356/00
(1)
Kupiło 5 osób
219,51 zł
rekomendacja eksperta
Podgrzewacz do butelek Philips Avent SCF356/00 pomaga zachować substancje odżywcze i witaminy zawarte w pokarmie dzięki zastosowaniu technologii łagodnego podgrzewania.
Zestaw startowy dla noworodków Natural (SCD290/01) 0m+
Kupiło 16 osób
128 zł
rekomendacja eksperta
Funkcjonalny Zestaw startowy Natural Philips Avent SCD290/01 to doskonały sposób na naukę samodzielnego picia z butelki. Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się.
Podgrzewacz do butelek SCF 355/00
(6)
Kupiły 24 osoby
120 zł
rekomendacja eksperta
Podgrzewacz do butelek Philips Avent jest tak łatwy w obsłudze, że nawet w dni kiedy masz dużo na głowie, szybko i wygodnie podgrzejesz butelkę dla swojego maluszka.
Butelka 140ml ze smoczkiem i podgrzewaczem
(1)
Kupiło 0 osób
85,90 zł
rekomendacja eksperta
Butelka do karmienia yoomi została starannie zaprojektowana, aby zapewnić bardziej komfortowe karmienie, które idealnie nadaje się do butelek, karmienia mieszanego lub przechodzenia z karmienia piersią do butelki.
Kubek treningowy niekapek z uchwytem 270 ml - Zielony (MMJ2711)
Kupiło 0 osób
26,20 zł
rekomendacja eksperta
Zachęca dziecko do samodzielnego picia za pomocą ergonomicznego uchwytu, który ułatwia trzymanie i chwytanie. Miękki ustnik kubka jest elastyczny i zapewnia odpowiedni przepływ płynu podczas picia pod każdym kątem.
Sterylizator elektryczny parowy TT0067
(2)
Kupiło 5 osób
246,79 zł
rekomendacja eksperta
intuicyjny sterylizator Tommee Tippee został stworzony z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu niemowlaków.
Krzesełko do Karmienia Koen Szaro/Żółte
Kupiło 7 osób
229 zł
rekomendacja eksperta
Krzesełko do karmienia, które nie zajmując wiele miejsca ułatwi rodzicom rozszerzanie diety dziecka. Dzięki możliwości regulacji rośnie wraz z maluszkiem, dlatego w późniejszym okresie może być wykorzystywane jako krzesełko do siedzenia przy stoliku.
Butelka 240ml z podgrzewaczem i kapsułą
(6)
Kupiło 0 osób
119,72 zł
rekomendacja eksperta
Butelki Yoomi - zaprojektowane by karmienie było komfortowe. W połączeniu z podgrzewaczem yoomi, butelka jest w stanie podgrzać pokarm dla dziecka do naturalnej temperatury mleka matki w zaledwie 60 sekund.
Sterylizator parowy - mikrofalowy SCF 281/02
(1)
Kupiło 5 osób
-12%
127.5 zł
112,31 zł
rekomendacja eksperta
Sterylizator mikrofalowy Avent to nie zastąpione urządzenie, które ułatwi życie każdej mamie. Pozwala na szybkie wysterylizowanie butelek, smoczków i innych przedmiotów przy pomocy kuchenki mikrofalowej.
Podgrzewacz do butelek
(1)
Kupiło 6 osób
97,26 zł
rekomendacja eksperta
Niezastąpiona pomoc każdego rodzica w przygotowywaniu mleka zastępczego dla niemowlaka. Solidnie wykonanie, za przystępną cenę.
Zestaw 2 butelki 140 ml
Kupiło 0 osób
72,90 zł
rekomendacja eksperta
Butelka jest w stanie podgrzać pokarm dla dziecka do naturalnej temperatury mleka matki w zaledwie 60 sekund.