Mama i dziecko

Karmienie niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Mleko modyfikowane Pronutra-Advance 2 6x1100g
(1)
Kupiło 56 osób
399 zł
rekomendacja eksperta
Bebilon 2 z Pronutra Advance to kompletna kompozycja, inspirowana badaniami nad składem mleka matki (HMS- Human Milk Science). Zapewnia dziecku korzyści takie jak prawidłowy rozwój, w tym m.in. wsparcie odporności oraz rozwoju mózgu.
Krzesełko do karmienia FINI szary
Kupiła 1 osoba
369 zł
rekomendacja eksperta
Kinderkraft FINI to produkt 2w1, dzięki czemu klasyczne krzesełko do karmienia, w szybki i prosty sposób można przekształcić w wygodne krzesełko dla starszych dzieci. Dostawianie krzesełka starszej pociechy do stołu dorosłych jest doskonałym sposobem
Krzesełko do karmienia MILANO ELEPHANT
(4)
Kupiło 7 osób
319,90 zł
rekomendacja eksperta
Bogata kolorystyka przypadnie do gustu rodzicom oraz dzieciom, a także wzbogaci wnętrze domu, doda mu charakteru, stylu i wyrazu. Poszycie krzesełka wykonane jest z oddychającego materiału.
Philips Avent Podgrzewacz do butelek Premium SCF356/00
(1)
Kupiły 3 osoby
274,99 zł
rekomendacja eksperta
Dzięki technologii łagodnego podgrzewania w pokarmie zostaje zachowanych więcej witamin i składników odżywczych! Wygodna funkcja rozmrażania, możliwość podgrzania jedzenia dla dzieci oraz automatyczne utrzymanie ciepła i wyłączanie.
Krzesełko do Karmienia Koen Szaro/Żółte
Kupiły 4 osoby
259 zł
rekomendacja eksperta
Krzesełko do karmienia, które nie zajmując wiele miejsca ułatwi rodzicom rozszerzanie diety dziecka. Dzięki możliwości regulacji rośnie wraz z maluszkiem, dlatego w późniejszym okresie może być wykorzystywane jako krzesełko do siedzenia przy stoliku.
Philips Avent Sterylizator parowy - mikrofalowy SCF 281/02
(1)
Kupiła 1 osoba
-8%
145.55 zł
134,50 zł
rekomendacja eksperta
99,9% zarazków ginie w ciągu zaledwie 2 minut! Sterylizator pasuje do większości mikrofalówek i może pomieścić aż 4 butelki Philips Avent. W zamkniętym pojemniku zawartość pozostaje sterylna przez 24 godziny!
Podgrzewacz do butelek ORO-BABY HEATER
(1)
Kupiły 4 osoby
98,27 zł
rekomendacja eksperta
Urządzenie łączy dwie funkcje - podgrzewacza oraz sterylizatora, a przejście pomiędzy nimi wymaga jedynie nałożenia lub zdjęcia dołączonej do zestawu specjalnej przykrywki. Intuicyjna obsługa dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD.
Butelka 140ml ze smoczkiem i podgrzewaczem
(1)
Kupiło 0 osób
84,88 zł
rekomendacja eksperta
Butelka do karmienia yoomi została starannie zaprojektowana, aby zapewnić bardziej komfortowe karmienie, które idealnie nadaje się do butelek, karmienia mieszanego lub przechodzenia z karmienia piersią do butelki.
Zestaw 2 butelki 140 ml
Kupiło 0 osób
73,02 zł
rekomendacja eksperta
Butelka jest w stanie podgrzać pokarm dla dziecka do naturalnej temperatury mleka matki w zaledwie 60 sekund.