Mama i dziecko

Sen niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Bujaczek Od niemowlaka do przedszkolaka (CMR10)
(3)
Kupiło 55 osób
209 zł
rekomendacja eksperta
Przenośny bujaczek FisherPrice dla noworodków i starszych dzieci. Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka.
Miś Soft z funkcją CRYsensor Turkus (WHIS05390)
(5)
Kupiła 1 osoba
170,99 zł
rekomendacja eksperta
Miś Whisbear wykonany jest z najwyższej jakości, atestowanej, miękkiej, przyjemnej w dotyku, a jednocześnie trwałej tkaniny velboa. Inteligentne urządzenie z funkcją CRYsensor emituje szum suszarki, które automatycznie reaguje na płacz dziecka.
Łóżeczko turystyczne dostawne THEO Dark Grey
(1)
Kupiła 1 osoba
-2%
349 zł
344,19 zł
rekomendacja eksperta
Co-sleeping, czyli wspólne spanie z dziećmi, zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i pozwala na zbudowanie silnej więzi.
NannyCam H32
(53)
Kupiło 117 osób
330 zł
rekomendacja eksperta
Oferująca wysoką jakość transmisji obrazu i dźwięku przy jednoczesnej dużej stabilności sygnału . Funkcja VOX pozwali na bardzo długą pracę urządzenia oraz powiadomi Cię, gdy tylko coś się wydarzy.
Szumiący leniwiec E-zzy
(4)
Kupiły 2 osoby
-30%
399 zł
281,99 zł
rekomendacja eksperta
Leniwiec E-zzy to urządzenie 3w1, które spełnia funkcję szumiącej zabawki, monitoru snu oraz asystenta rodzica, który wyróżnia ją spośród konkurencji.
Szumiś Leon mechanizm czujnik snu
Kupiło 0 osób
169 zł
rekomendacja eksperta
Szumiś Leon to szumisiowy Tata z rodzinki Słodziakow. Skuteczny pomocnik Rodziców przy usypianiu Maluszków. Dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.
Sowa Ollie. Szumiąca Przytulanka z czujnikiem płaczu i lampką nocną
Kupiła 1 osoba
167,34 zł
rekomendacja eksperta
Utul do snu swoje maleństwo z pomocą Szumiącej Przytulanki Sowy Ollie. Czujnik płaczu uruchomi sówkę w momencie gdy dziecko zacznie płakać. Sowa posiada również lampkę z 3 poziomami jasności, tak aby nie wybudzać dziecka zbyt mocnym światłem.
Łóżeczko turystyczne SVEN PLUS turkusowo szare
(2)
Kupiło 8 osób
278,99 zł
rekomendacja eksperta
Dwupoziomowe łóżeczko z którego mogą korzystać zarówno noworodki, jak i starsze dzieci. Może pełnić funkcję łóżeczka oraz kojca do bezpiecznej zabawy. Otwierany bok umożliwia starszym maluchom swobodne i samodzielne wychodzenie.
zabawka MRB z kompresem (LLV_P_MRB)
(1)
Kupiły 2 osoby
87,04 zł
rekomendacja eksperta
LULLALOVE powstała, aby ułatwiać życie rodzicom i ich największym skarbom. Połączenie przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego ciała sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko i dodatkowo stymuluje zmysły.