Mama i dziecko

Sen niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Łóżeczko dostawne Side By Side Stone
Kupiło 0 osób
399,52 zł
rekomendacja eksperta
Nowoczesne łóżeczko dostawne Side by side 3in1 od Milly Mally zostało stworzone po to, aby zapewnić niemowlakowi bliskość z rodzicami i poczucie bezpieczeństwa, które są tak bardzo ważne w pierwszych miesiącach życia.
NannyCam H32
(37)
Kupiły 74 osoby
299 zł
rekomendacja eksperta
Oferująca wysoką jakość transmisji obrazu i dźwięku przy jednoczesnej dużej stabilności sygnału . Funkcja VOX pozwali na bardzo długą pracę urządzenia oraz powiadomi Cię, gdy tylko coś się wydarzy.
Szumiący leniwiec E-zzy
(4)
Kupiło 13 osób
-34%
399 zł
264,97 zł
rekomendacja eksperta
Leniwiec E-zzy to urządzenie 3w1, które spełnia funkcję szumiącej zabawki, monitoru snu oraz asystenta rodzica, który wyróżnia ją spośród konkurencji.
Łóżeczko turystyczne SVEN PLUS turkusowo szare
(1)
Kupiło 16 osób
248,40 zł
rekomendacja eksperta
Dwupoziomowe łóżeczko z którego mogą korzystać zarówno noworodki, jak i starsze dzieci. Może pełnić funkcję łóżeczka oraz kojca do bezpiecznej zabawy. Otwierany bok umożliwia starszym maluchom swobodne i samodzielne wychodzenie.
Bujaczek Od niemowlaka do przedszkolaka (CMR10)
(3)
Kupiło 41 osób
216,72 zł
rekomendacja eksperta
Przenośny bujaczek FisherPrice dla noworodków i starszych dzieci. Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka.
Miś Soft z funkcją CRYsensor Turkus (WHIS05390)
(4)
Kupiło 5 osób
164,04 zł
rekomendacja eksperta
Miś Whisbear wykonany jest z najwyższej jakości, atestowanej, miękkiej, przyjemnej w dotyku, a jednocześnie trwałej tkaniny velboa. Inteligentne urządzenie z funkcją CRYsensor emituje szum suszarki, które automatycznie reaguje na płacz dziecka.
Łóżeczko turystyczne Suzie turquoise scandi
Kupiło 18 osób
159,99 zł
rekomendacja eksperta
Lionelo Suzie doskonałe sprawdzi się zarówno w domu, jak i na wakacjach. Posiada szybki i bezpieczny system składania do małych rozmiarów. Łóżeczko można spakować w dołączoną do zestawu, poręczną torbę i zabrać w podróż.
Sowa Ollie. Szumiąca Przytulanka z czujnikiem płaczu i lampką nocną
Kupiło 6 osób
157,63 zł
rekomendacja eksperta
Utul do snu swoje maleństwo z pomocą Szumiącej Przytulanki Sowy Ollie. Czujnik płaczu uruchomi sówkę w momencie gdy dziecko zacznie płakać. Sowa posiada również lampkę z 3 poziomami jasności, tak aby nie wybudzać dziecka zbyt mocnym światłem.
Wydra usypianka oddychający uspokajacz (FXC66)
(1)
Kupiły 63 osoby
129 zł
rekomendacja eksperta
Wydra usypianka-przytulanka rozwija u dziecka zmysły dotyku, słuchu oraz wzroku dzięki miękkim materiałom, kojącej muzyce oraz światełkom, jednocześnie relaksując malucha. Wydra została wyróżniona nagrodą Zabawki Roku 2019.
zabawka MRB z kompresem (LLV_P_MRB)
(1)
Kupiło 13 osób
85,67 zł
rekomendacja eksperta
LULLALOVE powstała, aby ułatwiać życie rodzicom i ich największym skarbom. Połączenie przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego ciała sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko i dodatkowo stymuluje zmysły.