Mama i dziecko

Sen niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Bujaczek Od niemowlaka do przedszkolaka (CMR10)
(3)
Kupiło 48 osób
215 zł
rekomendacja eksperta
Przenośny bujaczek FisherPrice dla noworodków i starszych dzieci. Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka.
Miś Soft z funkcją CRYsensor Turkus (WHIS05390)
(4)
Kupiło 10 osób
162,92 zł
rekomendacja eksperta
Miś Whisbear wykonany jest z najwyższej jakości, atestowanej, miękkiej, przyjemnej w dotyku, a jednocześnie trwałej tkaniny velboa. Inteligentne urządzenie z funkcją CRYsensor emituje szum suszarki, które automatycznie reaguje na płacz dziecka.
Łóżeczko dostawne Side By Side Stone
Kupiło 0 osób
372,90 zł
rekomendacja eksperta
Nowoczesne łóżeczko dostawne Side by side 3in1 od Milly Mally zostało stworzone po to, aby zapewnić niemowlakowi bliskość z rodzicami i poczucie bezpieczeństwa, które są tak bardzo ważne w pierwszych miesiącach życia.
NannyCam H32
(32)
Kupiło 85 osób
338 zł
rekomendacja eksperta
Oferująca wysoką jakość transmisji obrazu i dźwięku przy jednoczesnej dużej stabilności sygnału . Funkcja VOX pozwali na bardzo długą pracę urządzenia oraz powiadomi Cię, gdy tylko coś się wydarzy.
Łóżeczko turystyczne SVEN PLUS turkusowo szare
(1)
Kupiło 20 osób
261,80 zł
rekomendacja eksperta
Dwupoziomowe łóżeczko z którego mogą korzystać zarówno noworodki, jak i starsze dzieci. Może pełnić funkcję łóżeczka oraz kojca do bezpiecznej zabawy. Otwierany bok umożliwia starszym maluchom swobodne i samodzielne wychodzenie.
Sowa Ollie. Szumiąca Przytulanka z czujnikiem płaczu i lampką nocną
Kupiły 2 osoby
158,35 zł
rekomendacja eksperta
Utul do snu swoje maleństwo z pomocą Szumiącej Przytulanki Sowy Ollie. Czujnik płaczu uruchomi sówkę w momencie gdy dziecko zacznie płakać. Sowa posiada również lampkę z 3 poziomami jasności, tak aby nie wybudzać dziecka zbyt mocnym światłem.
Łóżeczko turystyczne Suzie turquoise scandi
Kupiło 26 osób
139,76 zł
rekomendacja eksperta
Lionelo Suzie doskonałe sprawdzi się zarówno w domu, jak i na wakacjach. Posiada szybki i bezpieczny system składania do małych rozmiarów. Łóżeczko można spakować w dołączoną do zestawu, poręczną torbę i zabrać w podróż.
Szumiś Matt mechanizm szumiący
Kupiło 5 osób
110,99 zł
rekomendacja eksperta
Szumisiowa maskotka jest przyjacielem nie tylko nowo narodzonego maluszka, ale też niemowlaka, który z ciekawością poznaje świat. Rączki i uszka misia zachęcają do zabawy.
zabawka MRB z kompresem (LLV_P_MRB)
(1)
Kupiło 9 osób
-7%
81.28 zł
75,83 zł
rekomendacja eksperta
LULLALOVE powstała, aby ułatwiać życie rodzicom i ich największym skarbom. Połączenie przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego ciała sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko i dodatkowo stymuluje zmysły.
Szumiący leniwiec E-zzy
(4)
Kupiło 18 osób
-34%
399 zł
265,44 zł
rekomendacja eksperta
Leniwiec E-zzy to urządzenie 3w1, które spełnia funkcję szumiącej zabawki, monitoru snu oraz asystenta rodzica, który wyróżnia ją spośród konkurencji.