Mama i dziecko

Sen niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Łóżeczko turystyczne dostawne THEO Dark Grey
(1)
Kupiło 0 osób
375 zł
rekomendacja eksperta
Co-sleeping, czyli wspólne spanie z dziećmi, zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i pozwala na zbudowanie silnej więzi.
Łóżeczko turystyczne SVEN PLUS turkusowo szare
(2)
Kupiły 4 osoby
329 zł
rekomendacja eksperta
Dwupoziomowe łóżeczko z którego mogą korzystać zarówno noworodki, jak i starsze dzieci. Może pełnić funkcję łóżeczka oraz kojca do bezpiecznej zabawy. Otwierany bok umożliwia starszym maluchom swobodne i samodzielne wychodzenie.
NannyCam H32
(66)
Kupiło 75 osób
289 zł
rekomendacja eksperta
Oferująca wysoką jakość transmisji obrazu i dźwięku przy jednoczesnej dużej stabilności sygnału . Funkcja VOX pozwali na bardzo długą pracę urządzenia oraz powiadomi Cię, gdy tylko coś się wydarzy.
Szumiący leniwiec E-zzy
(4)
Kupiło 0 osób
281,99 zł
rekomendacja eksperta
Leniwiec E-zzy to urządzenie 3w1, które spełnia funkcję szumiącej zabawki, monitoru snu oraz asystenta rodzica, który wyróżnia ją spośród konkurencji.
Bujaczek Od niemowlaka do przedszkolaka (CMR10)
(3)
Kupiło 47 osób
209 zł
rekomendacja eksperta
Przenośny bujaczek FisherPrice dla noworodków i starszych dzieci. Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka.
Miś Soft z funkcją CRYsensor Turkus (WHIS05390)
(5)
Kupiło 0 osób
170,99 zł
rekomendacja eksperta
Miś Whisbear wykonany jest z najwyższej jakości, atestowanej, miękkiej, przyjemnej w dotyku, a jednocześnie trwałej tkaniny velboa. Inteligentne urządzenie z funkcją CRYsensor emituje szum suszarki, które automatycznie reaguje na płacz dziecka.
zabawka MRB z kompresem (LLV_P_MRB)
(1)
Kupiły 2 osoby
86,50 zł
rekomendacja eksperta
LULLALOVE powstała, aby ułatwiać życie rodzicom i ich największym skarbom. Połączenie przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego ciała sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko i dodatkowo stymuluje zmysły.