morelowy
outlet

gwarancja najniższej ceny

Gwarancja
najniższej ceny

14 dniowa moliwozwość zwrotu

14 dniowa
możliwość zwrotu

Tylko sprawdzone
produkty

Tylko sprawdzone
produkty

Raty 10x0% RRSO 0%
Na wszystkie produkty powyżej 300 zł!

KATEGORIE

OUTLETOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym outlecie - zapisz się do newslettera. Otrzymasz informację o dodanych nowościach i najlepszych okazjach cenowych!


Upoluj najlepsze ceny!

Outlet sklepu Morele.net daje szansę upolowania wybranych urządzeń w najniższej cenie na rynku. Zakup nowego komputera, akcesoriów kuchennych lub AGD może być jeszcze przyjemniejszy, jeśli uda się je znaleźć w jeszcze niższej cenie. To miejsce, w którym znajdziesz produkty z różnych kategorii – prowadzimy outlet RTV, AGD, outlet komputerów i wielu innych sprzętów, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zamiast kupować urządzenia i akcesoria w regularnej cenie, sprawdź nasze propozycje w outlecie. Może znajdziesz w nim dokładnie to, czego szukasz, ale nawet do 40% taniej ze względu na uszkodzone opakowanie lub fakt, że towar pochodzi ze zwrotu.

Tylko sprawdzone, w pełni sprawne produkty

Urządzenia i akcesoria, które znajdują się w outlecie Morele.net są sprawne i sprawdzone, mogą pochodzić ze zwrotów, posiadać uszkodzone opakowanie lub drobne wady fabryczne. Wszystko to powoduje, że można je kupić dużo taniej niż standardowo, a to szansa na udany zakup w świetnej cenie.

Wybierając produkt z outletu, można być spokojnym o sprawność i funkcjonalność urządzenia. W ofercie znajduje się dokładny opis sprzętu i ewentualnych mankamentów, aktualne zdjęcia i wszystkie niezbędne dane. Nie sprzedajemy kotów w workach, ale w pełni sprawdzone, przetestowane sprzęty w niskiej cenie. Największym zainteresowaniem w naszym outlecie cieszą się peryferia komputerowe, laptopy, sprzęt RTV i AGD.

Ciesz się wygodą zakupów w Grupie Morele.net

Outletowe ceny są niezwykle zachęcające, a dzięki temu, że wszystkie sklepy Grupy Morele.net są ze sobą połączone, możesz wybierać produkty we wszystkich naszych outletach i otrzymać je w jednym zamówieniu. Za przesyłkę zapłacisz tylko raz albo wcale – na przykład wtedy, gdy wybrany produkt posiada opcję darmowej dostawy lub przy wyborze wysyłki do Netpunktu. Zakupy z outletu możesz łączyć z zakupami z pozostałych działów i w pełni swobodnie korzystać ze wszystkich udogodnień w naszych sklepach online.1. Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 14.02.2019 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1 000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 14.02.2019 r. do dnia 31.12.2019 r.