Czas realizacji zamówienia

Każdy z produktów ma przypisany czas realizacji zamówienia (widoczny w ramce pod zdjęciem). Najwcześniejszy możliwy termin odbioru/wysyłki jest automatycznie szacowany w momencie składania zamówienia, a następnie potwierdzany przez handlowca e-mailem.
Produkty oznaczone etykietką „Natychmiastowa wysyłka” są wysyłane w dniu złożenia zamówienia (w przypadku złożenia zamówienia w dniu roboczym do godz. 13).
Spedytorzy dostarczają przesyłkę z zamówieniem zwykle w ciągu 48h od daty wysłania. 

Szybka dostawa!
Towar posiadamy w magazynie i możemy wysłać jeszcze tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Kurier już jutro zapuka do Ciebie z zamówionym  towarem a w wypadku wyboru netpunktu – jutro będziesz mógł/mogła go odebrać w wybranej placówce! Muszą być spełnione tylko dwa warunki:

- zamówienie musi być złożone do godziny 16:00
- wszystkie produkty w zamówieniu muszą mieć oznaczenie „Szybka dostawa”

1-2 dni
Towar zamówiony przez naszego klienta w poniedziałek (przed godziną 16:00) mamy gotowy do wysyłki we wtorek. Otrzymasz swoje zamówienie w środę!


dłuższe terminy realizacji (2-3 dni)
Towaru nie posiadamy magazynie i musi zostać sprowadzony. Ten termin realizacji pokazuje w ile dni od zamówienia towaru zostanie on nadany przez nasz sklep.

Uwaga!

1. Podane terminy dostaw dotyczą tylko dni roboczych (w święta oraz soboty firmy spedycyjne nie dostarczają towaru). Oznacza to, że produkt oznaczony "Szybka dostawa", zamówiony w piątek do godziny 16:00, zostanie wysłany w piątek, lecz dotrze do netpunktu lub zaznaczonego miejsca dostawy dopiero w poniedziałek. Zamówiony w piątek po godzinie 16:00, w sobotę lub niedzielę - zostanie wysłany dopiero w poniedziałek i dotrze do netpunktu lub ustalonego miejsca dostawy we wtorek.

2. Powyższe czasy dostawy dotyczą kuriera lub odbioru w punkcie. W wypadku innych typów wysyłki/odbioru (Poczta Polska, Paczkomaty) termin realizacji może wydłużyc się o jeden dzień ze względu na spedytora.

3. W wypadku wybrania sposobu płatności "z góry na konto" czas realizacji może wydłużyć się o jeden dzień, potrzebny na zarejestrowanie i zaksięgowanie wpłaty od klienta.