Pokój dziecka

Pokój niemowlaka

Rekomendowane przez specjalistów

Krzesełko do karmienia FINI szary
Kupiło 7 osób
335 zł
rekomendacja eksperta
Kinderkraft FINI to produkt 2w1, dzięki czemu klasyczne krzesełko do karmienia, w szybki i prosty sposób można przekształcić w wygodne krzesełko dla starszych dzieci. Dostawianie krzesełka starszej pociechy do stołu dorosłych jest doskonałym sposobem
Krzesełko do karmienia MILANO ELEPHANT
(3)
Kupiło 12 osób
-6%
289 zł
273,04 zł
rekomendacja eksperta
Bogata kolorystyka przypadnie do gustu rodzicom oraz dzieciom, a także wzbogaci wnętrze domu, doda mu charakteru, stylu i wyrazu. Poszycie krzesełka wykonane jest z oddychającego materiału.
Bujaczek Od niemowlaka do przedszkolaka (CMR10)
(2)
Kupiło 28 osób
216 zł
rekomendacja eksperta
Przenośny bujaczek FisherPrice dla noworodków i starszych dzieci. Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka.
Łóżeczko dostawne Side By Side Stone
Kupiło 11 osób
-8%
373.16 zł
343,38 zł
rekomendacja eksperta
Nowoczesne łóżeczko dostawne Side by side 3in1 od Milly Mally zostało stworzone po to, aby zapewnić niemowlakowi bliskość z rodzicami i poczucie bezpieczeństwa, które są tak bardzo ważne w pierwszych miesiącach życia.
Łóżeczko turystyczne dostawne THEO Dark Grey
(1)
Kupiła 1 osoba
343 zł
rekomendacja eksperta
Co-sleeping, czyli wspólne spanie z dziećmi, zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i pozwala na zbudowanie silnej więzi.
Leżaczek bujaczek, łóżeczko 3 w 1 turkusowy (TL000282)
(3)
Kupiło 9 osób
300,68 zł
rekomendacja eksperta
Jeden z najpopularniejszych modeli leżaczka dla niemowlaka. Dzięki możliwości ułożenia dziecka w pozycji leżącej jest bezpieczny już od pierwszych dni życia.
Łóżeczko turystyczne SVEN PLUS brown beige
Kupiła 1 osoba
290 zł
rekomendacja eksperta
Pierwszy poziom przeznaczony jest dla niemowlaków do 8 miesiąca życia. Drugi poziom dla starszych pociech. Aby ułatwić dziecku samodzielne wychodzenie z łóżeczka z boku zastosowano otwierane na suwak okno.
Krzesełko do Karmienia Koen Szaro/Żółte
Kupiła 1 osoba
235 zł
rekomendacja eksperta
Krzesełko do karmienia, które nie zajmując wiele miejsca ułatwi rodzicom rozszerzanie diety dziecka. Dzięki możliwości regulacji rośnie wraz z maluszkiem, dlatego w późniejszym okresie może być wykorzystywane jako krzesełko do siedzenia przy stoliku.