Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Portal Games Neuroshima Hex 3.0 Mephisto (80125)

BESTSELLER!
ID produktu: 1029806
Zobacz produkty podobne
(2)

Opis produktu

Anomalie rodem z radioaktywnych lejów po bombie rodzą potworności, o których nie śniło się przedwojennym naukowcom.
Mephisto to gigantyczny czerw, jedyna w swoim rodzaju synteza ciała i stali, która stanowi zagrożenie nawet dla dobrze uzbrojonych sił ekspedycyjnych. Skażony krater kusi jako szlak na skróty i źródło zasobów, lecz nader często staje się dla przybyszów cmentarzyskiem. Wejście na terytorium monstrum oznacza bowiem zmagania na jego zasadach, z mrowiem pułapek i podstępów z dawna czekających na ofiarę. To jak walka z całą armią, a nie z pojedynczą istotą!
Mephisto, zaprojektowany przez Michała Herdę jest już czwartym armypackiem. Jeśli zastanawiacie się jak może wyglądać armia zaprojektowana przez człowieka który stworzył Hexogłówki, to Mephisto jest dla was odpowiedzią.
W przypadku Mephisto cały ciężar ofensywy tej armii dźwiga na sobie jej sztab. Podobnie jak w przypadku armii Dancer, ma on możliwość atakowania sztabów przeciwnika, jednak w całej armii nie znajdziemy żadnej jednostki która mogła by go w tym wyręczyć.
Dodatkową siłę i skuteczność ataku sztabu zapewniają w armii Mephisto Wszczepy. Wszczepy są nowym rodzajem jednostki pozwalającym zapewnić Mephisto dodatkową siłę, inicjatywę, a czasem i dodatkowe akcje możliwe do wykonania na planszy. Wszczep Transmitera pozwala na wykonanie akcji Roszada, wszczep Ogona pozwoli odepchnąć jednostki przeciwnika. Dzięki Wszczepowi Szczęk będziemy mogli nawet wywołać bitwę nie mając żetonu bitwy na ręce.
Jak silne może być Mephisto? Wyłożenie wszystkich wszczepów Szponów na planszę pozwoli Mephisto atakować z potworną siłą 5, a to wciąż nie jest kres jego możliwości. Tak ogromna siła połączona z umieszczonymi na planszy, praktycznie pozbawionymi możliwości obrony Wszczepami, stwarza na zupełnie nowe sytuacje i wymusza na graczu nowe podejście do strategii.
Przed wami Mephisto. Ucierane na przestrzeni lat schematy zostaną złamane.

Specyfikacja

Rodzaj
Planszowa
Strategiczna
Wiek
Od 10 lat
Czas rozgrywki
90 min.
Edycja
Mephisto

Opinie (2)

(2)
Opinia potwierdzona zakupem
Dobrze wydany, ciekawy dodatek do NH3.0
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Adamigo Grzybobranie (4393), Alexander Gra Encyklopedia Mózg Elektronowy Travel - 0514, Tulilo Pies Tofik 25 cm, beżowy (4535), Brimarex Zegar Zosia (1570611), LASER PEGS Pojazd 6 w 1 Dragster (ZD130B), MP JET Łącznik sztywny (MJ/53019), Plan Toys Układanka rakieta PLTO-5694, Babyono Kocyk 3D dwustronny - Słoń (ON-1192), Dreambaby Łańcuszek Do Smoczka (PCR419P), Manhattan Toy Czerwona mata dla najmłodszych Manhattan Toy (210470), Fisher Price TiF Kolejowa walizeczka (FBB85), Starpak Linijka plastikowa 15 cm. Żółwie Ninja. - WIKR-947818, Revell Helikopter EC135 FLYING BULL (23956), Ameet Poznajemy. Minnie i Daisy - 122926, Patio CoolPack Campus (WIKR-1034886), Liwona Klasyka Wierszyka - Niesforny jeżyk (54298)