Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Portal Games The Resistance: Wrogie zamiary, tajne cele (229086)

ID produktu: 1134512
Zobacz produkty podobne
Edycja:
  • Standard
  • Wrogie zamiary, tajne cele

Opis produktu

Dodatek wprowadza aż sześć opcjonalnych modułów rozgrywki. Możecie stosować je wszystkie naraz, lub wybrać, te które najbardziej wam odpowiadają.
Asasyn. Moduł wprowadza do The Resistance karty wzorowane na rolach z gry Avalon, z nazwami dostosowanymi do świata dystopicznej przyszłości.
Dezerter. Ten z kolei moduł oparty jest na Lancelocie, dodatku do Avalonu. W The Resistance są dostępne dwa tryby wykorzystania Dezertera. W pierwszym gracz, który wylosował tę postać może w trakcie rozgrywki zmieniać stronę, po której się opowiada. W drugim dwaj Dezerterzy wiedzą o sobie nawzajem i znają swoją lojalność dzięki temu już od samego początku mogą rozpocząć wobec siebie grę podstępów i oskarżeń.


Tropiciel. Każda drużyna udająca się na misję zawiera jedną dodatkową osobę, która nie bierze udziału w akcji. Przywódca wybiera jednego gracza i śledzi każdy jego ruch. Dzięki temu Agent nie wie, czy uda mu się dokonać sabotażu, czy jedynie zdradzi swoją tożsamość. Z kolei Bojownicy muszą zaakceptować fakt, że w grupie jest Agent i zaufać Przywódcy, że uda mu się go wyizolować.


Łowca. Starcia sił Ruchu Oporu i Rządu weszły na wyższy poziom. To już nie są stare dobre akcje dywersyjne i sabotaże. Teraz gra toczy się o większa stawkę. Aby zwyciężyć, Bojownicy i Agenci muszą zidentyfikować konkretne postacie po przeciwnej stronie. Dzięki temu cała rozgrywka ulega diametralnej zmianie, a wszyscy gracze muszą wymyślić zupełnie nowe strategie.


Odwracacz. Wprowadźcie jeszcze więcej chaosu do gry. Postawcie wszystko na głowie. Odwracacze mają możliwość zmiany wyniku głosowania. Jeśli Odwracacz jest kontrolowany przez Bojowników, może uratować misję skazaną na porażkę, w przypadku gdy jest po stronie Agentów, jest stanie dokonać ostatecznego sabotażu.


Inkwizytor. Kolejny moduł zaczerpnięty z Avalonu. Gracz posiadający Inkwizytora ma możliwość sprawdzenia lojalność innego gracza i wyjawienia jej innym (oczywiście może kłamać).
Wrogie zamiary & ukryte cele sprawią, że The Resistance jeszcze nieraz was zaskoczy!
Do gry wymagana jest podstawowa wersja The Resistance.

Specyfikacja

Rodzaj
Gra karciana
Edycja
Wrogie zamiary, tajne cele

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Carrera Zestaw Rozszerzający 26953 (20026953), Hasegawa Armoured Car Humber MkII, Hobby Boss F86F40 Sabre 80259, BamBam Zabawka Edukacyjna, Motyl - 334781, LEGO Super Heroes BATMAN Przechwycenie kryptonitu (76045), Castor Mała Syrenka, 60 elementów (06854), Fisher Price Pociągnij i jedź Dźwig (DGY49/DGY52), Derform Podkład oklejany Masza i Niedźwiedź, Trefl Karty - Art Bridge - Braticlava (103666), Babys Only Ochraniacz na łóżeczko, 40x180cm, Miętowy/Biały (BSO0914292), Pukka Kreatywna plastelina - Transparentna - 217394, Syma Mocowanie łopat (S102G-08), NILS Extreme Pennyboard art sky (16-3-120), BURUBAMBA Puzzle Park Jurajski, WORKER Kask dziecięcy Freestyle Komik Kolor Zielony, Rozmiar M(55-58) (8781-M-1)