Proszę. Przepraszam. Dziękuję. Małe wielkie słowa

ID produktu: 1762256
Zobacz produkty podobne
(3)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Luiza Borkowska-Ziółkowska
  • Liczba stron: 36
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2018
Opis
Specyfikacja
Opinie (3)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Filip po raz pierwszy idzie do przedszkola. Jest naprawdę przerażony. Ale czy niegrzeczne zachowanie wobec innych to dobry sposób na zdobycie ich sympatii? Może czasem warto wypowiedzieć MAŁE WIELKIE SŁOWA? Przekonacie się o tym sami... Ta bajka, to historia zagubionego Filipka, który nie potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji. Chłopiec próbuje zwrócić na siebie uwagę poprzez przekorne, burkliwe i zaczepne zachowanie. Bacznie obserwuje to, co go otacza i finalnie dostrzega złe strony swojego postępowania. Zaczyna rozumieć, co znaczy funkcjonowanie w grupie rówieśniczej i co oznaczają słowa proszę, przepraszam, dziękuję. Bajka rozbudza ciekawość; uczy dobrych manier, koleżeństwa, życzliwości wobec innych, empatii i szacunku do drugiego człowieka, a także wywołuje chęć poznania kolejnej historii, opowiedzianej przez narratorkę, mądrą i doświadczoną przez życie babcię Adelajdę. Książeczka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Z powodzeniem może służyć jako pomoc dydaktyczna w czasie zajęć.

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
36
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
24
Szerokość [cm]
16.8
Autor
Luiza Borkowska-Ziółkowska

Opinie (3)

(3)
4.5/5
(3)
100% osób poleca
ten produkt
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Bardzo dobra gatunkowo i jakościowo. Pięknie wydana. Twarda oprawa, gładkie lśniące kartki. Przede wszystkim duża czytelna czcionka, dla małego-początkującego i starszego- babci i dziadka chociażby. Życiowa historia z humorem i emocją oddaje zachowanie trzylatka i zakłopotanie rodzica w pierwszych dniach chodzenia do przedszkola. Ilustracje wydały mi sie dziwne, takie "przedpotopowe", ale z portfolio ilustratorki p.Kurdziel wynika, że prowadzi wasztaty do najmłodszych i stylizuje swoje prace na "malowane dziecięcą ręką". Bliźniaki wniebowzięte i wcale nie płakały ani w czasie adptacji, ani później gdy juz same beze mnie zostały w przedszkolu.ta ksiazka fajnie nam pomogła..
Posiadam ten produkt Od dziś

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (3)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Media Rodzina Mądra Mysz - Maks zimą (139140), Novae Res Baśniowe ścieżki - 218694, Greg Tomcio Paluszek kolor BR GREG - 220189, SBM Przytul mnie. Oglądam i zgaduję, Storybox Słońce umiera i tańczy, Zielona Sowa Violetta. Pocztówki - Disney