Opis
Specyfikacja
Opinie (24)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Rebel Dixit Odyseja (21066)

BESTSELLER!
ID produktu: 815848
Zobacz produkty podobne
(24)
Rekomendacja eksperta
Rekomendacja Eksperta: Każdy gracz w swojej turze staje się bajarzem. Wybiera spośród 6 obrazków jeden i wymyśla do niego skojarzenie. Zdanie może być pojedynczym słowem, dźwiękiem, cytatem, można nawet coś zaśpiewać!

Opis produktu

 

.

Wciągający świat fantazji - Dixit Odyseja

 

Dixit Odyseja to kolejna odsłona kultowej gry Dixit, która pozwala graczom wcielać się w role bajarzy, tworząc niesamowite historie, rozwijając kompetencje językowe i wyobraźnię. Sądzisz, że potrafisz szybko wymyślać niesamowite scenariusze? Podejmij wyzwanie i sprawdź się w grze Dixit!
 

 

 

 

 

Każdy może opowiedzieć swoją bajkę!

 

Poste zasady gry planszowej Dixit sprawiają, że doskonale nadaje się do zabawy w gronie całej rodziny z dziećmi już od 8 roku życia, zaś gracz można nawet w 12 osobowej grupie. Zasady są proste:

  • Wylosuj sześć kart
  • W swojej turze wybierz jedną z nich i przedstaw ją pozostałym graczom za pomocą różnych środków przekazu: historii, bajek, piosenek, pojedynczych słów czy dźwięków – wszystko zależy od Twojej wyobraźni!
  • Pozostali gracze mają za zadanie wybrać ze swoich kart tę, która najlepiej odpowiada przedstawianej historii
  • Zbierzcie i przetasujcie karty
  • Odwróćcie karty obrazkami do góry. Zadaniem graczy jest odgadnięcie, która karta była opisywana. Jeśli komuś się uda – bajarz i ten, kto zgadł, dostaje punkty. Jeśli nikt nie zgadnie – nikt nie dostaje punktów

Proste? Więc nie zwlekaj i zdobądź grę!

 

Bogactwo wyobraźni

Piękne karty tworzone przez doskonałych grafików zapewniają ogromne pole do popisu dla wyobraźni graczy. Mogą oni stale się rozwijać, wymyślać coraz ciekawsze i barwniejsze historie, zdobywając wiedzę i nowe słownictwo. Dzięki formule gry te same karty za każdym razem mogą posłużyć do stworzenia zupełnie nowej, wciągającej opowieści, zaś dodatki do planszówki w postaci zestawów kart tematycznych sprawiają, że zabawa z Dixit nigdy się nie kończy.

 

 

 

 

 

Jakość na najwyższym poziomie

W solidnym pudełku z grą znajdują się 84 karty z niesamowitymi obrazkami, których doskonała jakość sprawia, że nie zużywają się podczas użytkowania, zaś dzięki znacznikom głosowania wybieranie karty bajarza staje się jeszcze bardziej ekscytujące. Dodatkowo wewnątrz zestawu znajdują się drewniane, królicze figurki oraz plansza służąca do oznaczania wyników. Wygrywa ten króliczek, który pierwszy doskoczy do 30 punktu.

 

Zawartość pudełka

84 karty, 12 tabliczek głosowania, 24 znaczniki głosowania, 1 plansza z torem punktów, 12 drewnianych pionków królików oraz instrukcja.

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów!

Autorem gry jest Jean Louis Roubira, lekarz pracujący w szpitalu w Poitiers z młodymi pacjentami przeżywającymi trudności w środowisku szkolnym i poza nim. Po kilku rozgrywkach w Dixit zaobserwowano u nich znaczną poprawę formułowanych wypowiedzi oraz relacji z innymi ludźmi. Gra może służyć również jako narzędzie pedagogiczne i terapeutyczne.

Specyfikacja

Rodzaj
Towarzyska
Wiek
Od 8 lat
Dydaktyka
Skojarzenia
Czas rozgrywki
30 min.
Dostępne dodatki
Tak
Edycja
Odyseja

Opinie (24)

(24)
Opinia potwierdzona zakupem
Gra prosta , dla uczestników daje pole do wielkiej wyobraźni . Pomaga w relacjach z przyjaciółmi oraz jednoczy na nowo rodzinę przy jednym stole. Ogólnie super !
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (24)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Motorola MBP161, Siku Autobus Przegubowy - 3736, MegaBloks Latawiec Romb-2 (LAT/ROM-2), Brixies Klocki Samolot 246 części BRIXIES - 213428, Heimess Figurka z klipsem, mini-trapez konik (763470), Manhattan Toy Karmiąca mama z pieskami, maskotka (106690), Dromader Atelier Glamour - Włosy i paznokcie (00867), HSP Nascada (HSP/94103pro), Tm Toys Buncho balloons pompko-pist +balony blister 5636 - BOB5636, Joumma Bags Plecak Trolle (48221A1), EXACLAIR Notes Pink, PASO Piórnik z wyposażeniem .PEG-001 - WIKR-1048526, Peter Pauper Press Notatnik midi Przygoda (230173), Stanger SUPER GLUE 2X3G (18041)