Udostępnij
Skomentuj

2018 FIFA World Cup Russia – figurki dla fanów piłki nożnej

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej już za nami, ale dla prawdziwego kibica emocje nigdy się nie kończą. Wszak piłka nadal w grze, nawet jeśli nie na światową skalę. Jeśli jednak młody fan piłki nożnej chciałby jeszcze powalczyć o mistrzostwo i zrobić to na własnych zasadach – powinien zaopatrzyć się w… klocki.

Klocki dla Dzieci

Znani piłkarze – mecz – gol – kolorowe klocki… o co chodzi? Jaki to ma związek? Odpowiedź jest jedna: Playmobil. To właśnie ten producent zadbał o to, by móc połączyć dwie pasje: grę w piłkę nożną ze składaniem klocków. Każdy Chłopiec będzie zadowolony! Zestawy klocków pozwalają na wyśmienitą zabawę, z góry skazaną na sukces. Tylko wynik meczu nie jest jeszcze znany... Klocki Playmobil pozwolą zorganizować mistrzostwa świata, które zawstydzą nawet FIFĘ! Na które zestawy warto zwrócić uwagę i które dają gwarancję udanej rozgrywki?

Stadion piłkarski

Co powinno się znaleźć na prawdziwym stadionie piłkarskim? Przede wszystkim bramki do piłki nożnej oraz najlepsi piłkarze! Nieważne, czy gra reprezentacja kraju czy to zawody drużynowe – emocje zawsze są te same, a piłka nożna potrafi je wyzwalać jak mało który sport. W zestawie klocków Playmobil nie zabraknie żadnych ważnych elementów – jest stadion z idealną murawą, bramki, piłkarze, cztery piłki i… mechanizm, by wszystkim dało się sterować! Tak, klocki umożliwiają rozegranie prawdziwego meczu dzięki swoistym wahadłom przy bramkach, dzięki którym można sterować bramkarzami oraz małym platformom, na których stoją piłkarze i dzięki którym mogą oddać strzał na bramkę – można poruszać ich nogami. Figurki piłkarzy same w sobie są ciekawe – jest dwóch bramkarzy oraz dwóch graczy, a każdy wygląda inaczej. Wygraną można nagrodzić pucharem FIFA, oczywiście w formie małej figurki.

Najlepsi piłkarze świata

Do zestawu ze stadionem lub też niezależnie od niego, można kolekcjonować figurki piłkarzy, sprzedawane w zestawach z platformą umożliwiającą poruszanie nogą i strzelanie bramek, piłką oraz bramką. Warto jednak zauważyć – widać to na opakowaniu – że nie jest ona taka sama, jak na stadionie, to raczej bramka to ćwiczeń strzelania goli w określone miejsce. Każdy zestaw to inny piłkarz – jest reprezentant Francji, Belgii, Anglii, Hiszpanii, Argentyny, Meksyku oraz innych – słowem, piłkarze najlepszych drużyn świata. Wszyscy mają odpowiednie stroje z drobnymi emblematami swoich krajów. Co ciekawe – żaden piłkarz nie ma… imienia! W związku z tym każdy mecz może być rozgrywany między innymi zawodnikami i tylko od Dziecka zależy, którego piłkarza powoła do gry i w rolę którego będzie mógł się wcielić.

Kolorowe klocki od Playmobil są wykonane z wysokiej jakości plastiku, a wszystkie figurki dobrze dopracowane. Także dołączone mechanizmy nie są zbyt skomplikowane, a co za tym idzie – są też dość trwałe i mogą być swobodnie eksploatowane przez fanów sportu. Trzeba przyznać, że zestawy – zarówno ze stadionem jak i indywidualnymi piłkarzami – są ciekawą alternatywą dla tradycyjnego „stołu do piłkarzyków”. Z pomocą innych zestawów z Playmobil można stworzyć prawdziwe miasto, ze stadionem w jego sercu, i bez końca bawić się nie tylko w mecze piłki nożnej, ale i w bycie piłkarzem! Figurki piłkarzy nie różnią się niczym od innych, platformy umożlwiające kopanie piłki nie są do nich przymocowane na stałe, więc sportowiec może np. mieszkać w nowoczesnym domu, zgłosić kradzież na posterunku policji, brać udział w weselu czy zgłosić się na wizytę do fryzjera. Pomysłów na wspaniałą zabawę jest bez liku!

Klocki są zawsze dobrym pomysłem na prezent, szczególnie jeśli są ściśle związane z zainteresowaniami obdarowywanego Dziecka. Jeśli jeszcze można połączyć dwie Jego pasje – zachwyt murowany. Wśród klocków wciąż pojawiają się nowe zestawy, inspirowane sportem, bajkami czy też związane z codziennym życiem. Zabawa nimi daje gwarancję kreatywnie i miło spędzonego czasu. Do tego solidne wykonanie i piękne kolory idealnie wpisują się w dziecięcy klimat – zabawka posłuży na wiele lat, wciąż można wymyślać jej nowe scenariusze, a do tego przyjemny charakter produktów zachęca do uwolnienia wyobraźni.

Udostępnij
5,0
2 oceny
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

syn będzie zachwycony