Udostępnij
Skomentuj

BabyAlive - lalka, która naprawdę rośnie

Zabawa w opiekę nad dzieckiem jeszcze nigdy nie była tak realistyczna. Lalka Baby Alive nie tylko wygląda, jak niemowlę, ale też z czasem rośnie. Zabawa z nią to świetna nauka empatii i opiekuńczości, a także czysta przyjemność dla każdej miłośniczki lalek.

Od noworodka - przez niemowlaka - do dużej dziewczynki

Lalka, która naprawdę rośnie!

Zabawa w dom i opiekę nad dzieckiem sprawia wiele przyjemności, ale też wymaga sporej dozy wyobraźni. Standardowe lalki mają określone rozmiary i imitują dziecko w określonym wieku. Zupełnie inaczej jest w przypadku lalki Baby Alive od Hasbro. To zabawka, która rośnie! Z noworodka przemieni się w niemowlę, a potem w małą dziewczynkę. 

Jak to działa? 

To proste. Gdy lalka zostanie nakarmiona po raz pierwszy, otworzy oczy i dopiero wówczas będzie wiadomo, jaki jest ich kolor. Po zdjęciu czapeczki można będzie odkryć kolor włosów zabawki. W miarę przytulania jej i huśtania na rękach, lalka urośnie i wyswobodzi się z otulającego ją kocyka. To już moment, w którym lalka potrafi siedzieć, a także gaworzyć i to wcale nie koniec jej możliwości.

Zabawka, która się rozwija

Baby Alive od Hasbro to lalka, która bardzo dobrze imituje dziecko. Nie tylko rozwija się w czasie, rośnie i uczy się siedzieć, ale też może nauczyć się stać, gaworzyć i mówić. Jej krótkie włosy mogą urosnąć, jeśli będą regularnie czesane. Zabawka ma do zaoferowania aż 75 dźwięków i różnorodnych wyrażeń. Z początku będzie gaworzyć, a ostatecznie będzie wypowiadać słowa i pełne zdania.  

 

Kup teraz

Udostępnij
5,0
1 ocena
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

wygląda genialnie!