Udostępnij
Skomentuj

Darmowa dostawa na zabawki Linkimals™

Idealny pomysł na prezent? Interaktywna zabawka Linkimals™ od Fisher-Price® ! Linkimals™ to interaktywne i edukacyjne zabawki dla dzieci, które reagują na siebie - świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! Tylko do 24.12 z darmową dostawą!

 

 

Interaktywny Leniwiec Linkimals szary

Gdy interaktywny leniwiec rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals, odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków. Interaktywny leniwiec uczy alfabetu, liczb, przeciwieństw i gier.

Razem z leniwcem maluchy mogą klaskać, uczyć się liczenia do 10 i śpiewać piosenkę o alfabecie.
W górę, w dół, szybko i wolno - maluch poznaje przeciwieństwa poprzez wesołe piosenki.

Wesołe gry: "Taniec zatrzymaniec". "Leniwiec mówi", "Złap kolor" zachęcają do tańca, ruchu, słuchania i wykonywania prostych instrukcji podczas wesołej zabawy.

Leniwiec

 

Łoś interaktywny Linkimals

Linkimals Interaktywny Łoś ma mnóstwo funkcji edukacyjnych, które wprowadzą Twoje dziecko w świat liczenia, kolorów i nie tylko - dzięki wesołym piosenkom, światełkom i wypowiedziom. Wystarczy nacisnąć jego brzuszek, aby rozpocząć zabawę i naukę. A gdy Interaktywny Łoś rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals, odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków. Interaktywne zabawki Linkimals reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając.

Informacje dodatkowe:
 * Interaktywny Łoś wprowadzi Twoje dziecko w świat cyfr, kolorów i nie tylko.
* Naciskaj brzuszek łosia, aby uruchamiać kolorowe światełka, piosenki i wypowiedzi.
* Dziecko może bawić się kiwającą się główką i miękkim "porożem" łosia.
* Dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Łoś

 

 

 

 

Jeż interaktywny Linkimals

Poznaj serię interaktywnych zabawek Linkimals od Fisher-Price. Znajdziesz tutaj łosia, leniwca, wydrę, lamę i jeża. Zabawka jeżyk w łatwy i przystępny sposób uczy dzieci wielu przydatnych umiejętności. Za pomocą przyjemnych, wpadających w ucho piosenek przekazuje maluszkom wiedzę w zakresie liczenia do 10, kształtów i kolorów. Twoje dziecko uczy się rozumienia zasady przyczyny i skutku. Po naciśnięciu na przyciski na ciele zwierzątka uruchamiają się różne dźwięki i kolorowe światełka. Zwierzaki z serii Linkimals współdziałają ze sobą- im jest ich więcej, tym lepiej. Ustaw je obok siebie i zobacz, jak uruchomienie jednego, powoduje reakcję pozostałych. Zabawka emituje ponad 40 różnych treści edukacyjnych w języku polskim.

Jeż

Lama interaktywna Linkimals

Interaktywna Lama ze światełkami z linii Linkimals™ nadaje nowy wymiar klasycznej zabawie w układanie piramidki. Dzięki kolorowym światełkom oraz wesołym dźwiękom, piosenkom i wypowiedziom maluch świetnie bawi się i uczy! Wystarczy ułożyć krążki na szyi lamy lub nacisnąć jej główkę, aby rozpocząć interaktywną naukę. Dodatkowo, gdy Interaktywna Lama rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals™, odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków! Interaktywne zabawki Linkimals™ reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając. Zabawa, która rozwija.

Lama

 

 

 Zobacz wszystkie

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)