Udostępnij
Skomentuj

Furby Boom – interaktywna maskotka. Na co zwrócić uwagę?

Furby Boom to jedna z nowszych i popularniejszych wersji interaktywnej zabawki Furby. Co ją wyróżnia? Czy warto po nią sięgnąć i na co zwrócić uwagę?

Zabawki interaktywne – co je wyróżnia i czy warto po nie sięgać?

Furby Boom to jedna z wielu popularnych zabawek interaktywnych. Ideą zabawek tego typu jest dostarczanie znakomitych wrażeń podczas zabawy. Wszystko to za sprawą interaktywnego działania zabawki, które powoduje, że:

 • Można wchodzić w interakcje z zabawką – sprawiać, że będzie zachowywała się w określony sposób.
 • Zabawka porusza się, wydaje dźwięki – zabawa nią jest przez to bardzo atrakcyjna.
 • Zabawka reaguje na bodźce – można sprawić, że będzie szczęśliwa, smutna lub zmęczona.

Zabawki interaktywne dla dzieci są ciekawą propozycją, po którą warto sięgnąć. Świetnie nadają się na prezent.

Zabawki Furby Boom – czym są? Co je wyróżnia?

Furby Boom to kolejna odsłona interaktywnej zabawki Furby. To, co wyróżnia tę zabawkę na tle innych propozycji, to:

 • Uroczy design – zabawki Furby Boom są kolorowe, miłe w dotyku i podobają się dzieciom.
 • Zaawansowane interakcje – Furby Boom śmieje się, mówi, smuci się, a nawet boi. Jest pokryty sensorami, które reagują na bodźce (na przykład może mieć łaskotki w określonym miejscu, może cieszyć się, gdy zostanie pogłaskany).
 • Różnorodne wersje – Furby Boom jest dostępny w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Można wybrać najładniejszego z nich lub skompletować kilka egzemplarzy.
 • Zabawa z Furby Boom jest możliwa także przy pomocy aplikacji – dzięki niej zyskuje się dodatkowe możliwości. Furby może znieść nawet do 50 jaj, które stworzą populację Furby Boom w wirtualnym mieście.
 • Furby Boom może bawić się samodzielnie – to naprawdę inteligentna zabawka, która może zaskoczyć opiekuna własną samodzielnością. Furby Boom może mówić sam do siebie, bawić się, śmiać lub zasnąć – niemal, jak prawdziwe zwierzątko.

Furby Boom to nie tylko zabawki, ale również akcesoria i dodatki!

Furby Boom to popularna zabawka interaktywna, do której można dokupić również inne elementy, jak:

 • Furby Boom torebka niespodzianka – mała figurka Furby Boom, która zawiera kod do zeskanowania, który umożliwia odblokowanie postaci małego Furbisia w aplikacji Furby Boom. Kupując nie ma się pewności, którą postać odblokujemy, a jest ich aż 12. To świetna niespodzianka i dodatkowa porcja zabawy w aplikacji.
 • Furby Boom – Gwiazda. Książeczka z wycinankami i naklejkami – to książeczka z łamigłówkami, wycinankami i naklejkami. Idealna dla dzieci od szóstego roku życia. Z jej pomocą można stworzyć niepowtarzalne stroje dla Furbiego.
 • Furby Boom – Moja książeczka – to znakomity przewodnik i poradnik na temat Furbiego. Można się z niego dowiedzieć, jak dbać o swoją zabawkę. W książeczce znajdują się również zadania i naklejki.

Furby Boom to zabawka dedykowana dzieciom od szóstego roku życia. To świetny wybór, gdy szukamy zabawki interaktywnej o ładnym designie i ciekawych funkcjach. Dzięki darmowej aplikacji zabawa z Furby Boom wykracza daleko poza ramy klasycznej zabawy – można tworzyć wirtualną populację Furbiech, wychowywać małe Furbisie i dbać o ich rozwój.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)