Udostępnij
Skomentuj

Little Live Pets – interaktywne zwierzątka dla dzieci. Czy warto?

Little Live Pets to interaktywne zwierzątka, które wprost zaczarują każde Dziecko! Są śliczne, w soczystych, pięknych kolorach, a do tego z wyjątkowymi funkcjami. Jak sama nazwa wskazuje – ich rozmiary są dość małe, dzięki czemu można je wszędzie ze sobą zabrać, a seria wciąż się powiększa o nowe stworzonka.

Zabawki interaktywne

Już od dawna podbijają rynek zabawek. Niektóre mają funkcje edukacyjne, inne służą wyłącznie zabawie, ale każde wywołują u Dziecka wielkie emocje. Zabawkowe zwierzątka pełnią jeszcze jedną rolę – mogą być swoistym przygotowaniem do opieki nad prawdziwym pupilem. Elektroniczne zwierzątko jest świetną opcją, kiedy Rodzic nie jest pewny, czy Dziecko jest gotowe na bycie w pełni odpowiedzialnym właścicielem żywego zwierzaka lub też z różnych względów nie może pozwolić, by w domu zamieszkał nowy członek rodziny. Zabawka piesek interaktywny czy kotek interaktywny są bezpiecznym i całkowicie nieiwazynyjmym sposobem, by w pewnym stopniu zaspokoić dziecięce pragnienia.

Cobi Little Live Pets

Zabawki od Cobi cechują się wysoką jakością wykonania, starannością i estetyką, która urzeka zarówno Dzieci, jak i Dorosłych. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o małe zwierzątka od Cobi. Zabawki dla Dzieci z serii Little Live Pets dedykowane są zarówno Chłopcom, jak i Dziewczynkom, słowem – wszystkim tym, którzy marzą, by posiadać własne zwierzątko. Oferta jest dość bogata – poza „typowymi” zwierzakami, jak kotki czy pieski, dostępne są także żółwiki, myszki, a nawet jeże, motylki i biedronki! Zwierzątka dla Dzieci z serii Little Live Pets są dość charakterystyczne – zawsze bardzo kolorowe i niekoniecznie są to naturalne barwy, ale z pewnością zadowolą użytkowników z dużą wyobraźnią. Wszystkie też, bez względu na rozmiary, są zawsze starannie zapakowane, co czyni z nich idealny prezent na urodziny, który już w fazie rozpakowywania będzie wywoływał efekt „wow”.  Co można znaleźć wśród zabawek z serii Little Live Pets?

Ptaszki Little Live Pets

Dostępne są różne modele, które można zakupić osobno lub w zestawie. Każdy ptaszek potrafi zapamiętać, co się do niego mówi, wydaje własne dźwięki, a im więcej się do niego mówi i głaska – tym jest szczęśliwszy i więcej  śpiewa. To doskonała opcja dla Rodziców, których Pociechy są uczulone na pióra i którzy obawiają się zanieczyszczeń z klatek prawdziwych ptaków.

Kurczaczek niespodzianka

To ptaszek, który dopiero  się wykluwa! Można wsłuchać się w dźwięki, które wydaje pod skorupką, ćwierkanie i dziobanie, głaskać jajko i czekać, aż ptaszek wyjdzie na świat. Im więcej się go głaska, tym bardziej się cieszy i radośnie świergota. Gdy już się wykluje, uwielbia skakać. Niespodzianka dla Dziecka będzie jeszcze większa, jeśli w jajeczku znajdzie limitowanego kurczaczka Złotko lub Diamencik! Można także zakupić zestaw ze specjalnym domkiem do bezpiecznego trzymania jajeczka.

Motylek Little Live Pets

Można go kupić w wersji z domkiem do przenoszenia i stacją do ładowania motylka lub mniejszy zestaw, tylko z wyspą dokującą (w obydwu przypadkach potrzebne są baterie) i przyssawką do zamocowania zwierzątka np. na szybie. Motylków jest dużo, w różnych kolorach, w sam raz do zebrania całej kolekcji, każdy ma też swoje imię. Motylki potrafią machać skrzydełkami i robią to w określony sposób, zależny od ich… nastroju! Zabawki są dość delikatne, należy je odpowiednio chwytać, przez co nadają się raczej dla starszych Dzieci. Niestety, motylki nie potrafią latać, co sprawia, że mogą się dość szybko znudzić. Ale wyglądają bardzo atrakcyjnie i z pewnością przypadną do gustu każdej Dziewczynce.

Myszki Little Live Pets

Myszek od Cobi jest bardzo dużo! Potrafią się ruszać i wyglądają przy tym jak prawdziwe, uwielbiają się bawić, a dodatkowo wydają dźwięki. Można je zakupić solo lub w zestawach np. z domkiem lub kołowrotkiem. Małe zwierzątka są ciekawy pomysł na to, by uzbierać całą kolekcję.

Szczeniaczek Little Live Pets i Kicia Little Live Pets

To – można powiedzieć – dwa najbardziej zaawansowane technologicznie zwierzaki z serii Little Live Pets. Wymagają prawdziwej opieki i odwdzięczają się adekwatnymi reakcjami – potrafią mruczeć, zamykać oczy, wydawać dźwięki, poruszać się, a nawet przytulać. Te śliczne zwierzątka świetnie wpłyną na rozwój instynktów opiekuńczych i odpowiedzialności. Wyglądają realistycznie, ale zachowują uroczy, dziecięcy charakter. Zarówno kicia, jak i szczeniaczek, będą wspaniałymi kompanami do zabaw – można ich traktować jak prawdziwe zwierzaki, a na pewno sprawdzić się w opiece i dbaniu o nie.

Zabawki dla Dzieci z serii Little Life Pets są pełne uroku, miłe dla oka, ale także angażujące i kreatywne. Są jedną z lepszych propozycji wśród zabawek interaktywnych – zaskoczą ogromnym wyborem, a przede wszystkim wysoka jakością, a co najważniejsze – bez wątpienia wywołają szeroki uśmiech i zachwyt, nie tylko u Najmłodszych.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)