Udostępnij
Skomentuj

Party Pop Teenies – wyjątkowe laleczki w tubach! Czy warto kupić?

Party Pop Teenies to seria uroczych laleczek, zamkniętych w tubach-niespodziankach. Nie są to zwykłe zabawki – to coś, co umili każdą dziewczęcą imprezę!

Wystrzałowa niespodzianka

Bez czego nie może się obejść żadne udane przyjęcie urodzinowe? Przede wszystkim potrzebne jest dobre miejsce, zaproszeni goście, smaczne przekąski i mnóstwo balonów. Przydaje się także jakiś element zaskoczenia! W tej roli świetnie sprawdzą się… lalki dla Dziewczynek! Oczywiście, nie chodzi o zwykłe lalki, ale o Party Pop Teenies – śliczne, małe laleczki, zamknięte w niezwykłym pudełku, jakim jest tuba confetti!

Popularne laleczki Party Pop Teenies

Laleczka w tubie

Seria zabawek Party Pop Teenies składa się z 25 minilaleczek, do których zawsze dołączone są ciekawe akcesoria. Może to być czapeczka idealna na przyjęcie, opaska do włosów, torebka, kawałek ciasta, ale może też być laleczka i zwierzak. Wszystkie laleczki zamknięte są w niepozornych, choć wyjątkowo kolorowych tubach z confetti. Tuba otwiera się od dołu – odkręcane dno kryje małą torebeczkę z dodatkowymi akcesoriami, zaś żeby wyciągnąć laleczkę, należy przekręcić tubę w oznaczonym miejscu. I tu pojawiają się niespodzianki! Tuba wystrzeliwuje kolorowe, piękne konfetti w różnych kształtach, a wraz z nim pojawia się laleczka na specjalnej podstawce. Można ją wyciągnąć, dołączyć do niej akcesoria i odstawić w dowolnym miejscu. To idealna niespodzianka dla Dziewczynki! Confetti nie ma za dużo, nie jest też zbyt drobne, dlatego jedna tuba z pewnością nie narobi bałaganu.

Party Pop Girls Imprezowy Zestaw

Każda z laleczek została stworzona z niezwykłą dokładnością. Wszystkie są inne, każda ma też swoje imię. Różnią się od siebie włosami i strojami, a każda lalka ma swoje indywidualne, niepowtarzalne akcesoria. Wszystkie są urocze, ze słodkimi uśmiechami i po prostu – ładnymi buziami, co wyróżnia je spośród innych lalek. Wszystkie lalki są bardzo kolorowe, jakby żywcem wyjęte z bajki. Mają nawet kolorowe włosy! Są całkowicie nieruchome, nie można poruszać ich kończynami, ale mimo wszystko będą wyjątkowo ciekawymi gadżetami. Lalki Party Pop Teenies to zabawki typowo kolekcjonerskie, do uzbierania całej serii. Choć tuba z konfetti kojarzy się wyłącznie z zabawą, laleczki mogą stanowić wyjątkowy prezent – niespodziankę – nawet bez okazji.

Party Pop Teenies - czy warto kupić?

Party Pop Wystrzałowa Niespodzianka

Tego typu zabawki dla Dziewczynek stały się hitem ostatnich lat. Odchodzi się od wielkoformatowych produktów na rzecz zminiaturyzowanych zabawek, które zajmują mało miejsca, przez co pozwalają na ciągłe poszerzanie kolekcji. Co ciekawe – wiele z takich zabawek prezentuje się o wiele lepiej niż produkty w większych rozmiarach. W parze z małym rozmiarem nie idzie, niestety, cena – zazwyczaj zminiaturyzowane zabaweczki są w tych samych, a czasem nawet wyższych cenach niż, można powiedzieć, normalne lalki, co stanowi pewien dysonans – małe, a drogie? Nie ma się jednak co dziwić – wiele z zabawek jest licencjonowanych, pochodzą z oryginalnych serii, często opartych na motywach bajek. Wśród minizabawek można znaleźć serię księżniczek z Disneya czy też zwierzaki z Little Pet Shop. Zabawki można wszędzie ze sobą zabierać, są także dość odporne na uszkodzenia. Często zrobione są z przyjemnego w dotyku, dość elastycznego tworzywa, przypominającego twardą gumę, co umożliwia np. przebieranie małych laleczek bez ryzyka ich uszkodzenia. Obecnie, tego typu zabawki, które prezentują się wyjątkowo ciekawie i oryginalnie, to dla wielu Dziewczynek wymarzony prezent.

Lalka zabawka Pop Party Teenies łączy w sobie ciekawy gadżet na przyjęcia urodzinowe z atrakcyjną zabawką, która sprawi, że każde urodziny będą jak wystawne przyjęcie. W porównaniu do zwykłego konfetti, również dostępnego w tubach, w dodatku w znacznie większych ilościach, laleczka w tubie nie jest tanią zabawką, ale z pewnością robiącą wrażenie. Przede wszystkim – może stanowić osobny prezent, a nie wyłącznie dodatek. Do laleczek można także dobierać różne akcesoria, a nawet można zakupić pełne zestawy z serii (Zestaw Przyjęcie niespodzianka lub zestaw Przyjęcie z salą balową), a także mebelki dla lalek. Można się nimi bawić także w połączeniu z innymi zabawkami. Dzięki małym rozmiarom, zmieszczą się w domkach budowanych z klocków czy też w mebelkach z pudełek. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Dziecka, ale zdaje się, że z Party Pop Teenies będzie ona pracowała na najwyższych obrotach!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)