Udostępnij
Skomentuj

Podsumowanie zeszłego tygodnia, Scroll - prasówka #7

Na naszym blogu scroll.morele.net ponownie pojawiło się mnóstwo ciekawych artykułów, zobacz, których z nich nie możesz przegapić!

Na świecie dzieje się naprawdę sporo, także nie sposób pojmać tego wszystkiego dookoła nas. Na naszym blogu scroll.morele.net przygotowaliśmy wiele nowych tekstów, także jeżeli coś Ci umknęło, to specjalnie dla Ciebie zrobiliśmy listę najciekawszych publikacji z ubiegłego tygodnia! 


W każdej z naszych trzech głównych kategorii pojawiło się sporo tekstów, także na spokojnie powinieneś znaleźć coś dla siebie. Interesuje Cię technologia? W takim razie na pewno sprawdź artykuł Błażeja na temat Miasta Przyszłości, z którego dowiesz się wszystkiego o inteligentnych miastach.

Miasto

Może jednak bardziej interesuje Cię Twój własny kwadrat? W takim razie nic straconego, gdyż Michał przygotował tekst o Inteligentnych Domach, które może i nie należą do najtańszych, ale komfort w nich jest wielki.

Jeżeli jednak zależy Ci na bardziej rozrywkowych tematach, a Przyjaciele są Twoim ulubionym serialem, to zdecydowanie zainteresuje Cię ten zbiór informacji o jednym z najlepszych sitcomów ever, czyli właśnie Przyjaciołach.

Potrzebujesz może pilnie wykonać telefon, ale nie chcesz, by był widoczny Twój numer telefonu? W takim razie sprawdź nasz poradnik, jak zastrzec numer telefonu.

Scroll

Zapraszamy na scroll.morele.net! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, oto pełne zestawienie artykułów z ostatniego tygodnia:

Technologia:

Rozrywka:

Poradniki:


Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)