Udostępnij
Skomentuj

Polecane artykuły na blogu Scroll, czyli prasówka #8

Co nowego w tym tygodniu na blogu scroll.morele.net? Które publikacje są szczególnie warte uwagi? Sprawdź!

Jak co tydzień przychodzimy do Was z prasówką, czyli podsumowaniem najciekawszych artykułów na blogu scroll.morele.net. Tym razem weszliśmy w iście kosmiczny klimat i mamy sporo publikacji na temat eksploracji Marsa, a nawet jeszcze bardziej “nieziemskie” tematy, takie jak teleportacja! Oczywiście wszystko w naukowym ujęciu - zapraszamy do szybkiego przeglądu TOP5 polecanych artykułów.

Scroll

Kosmicznym tematom oczywiście stale towarzyszy Elon Musk i jego projekty, a także NASA. Tym razem przyglądamy się Czerwonej Planecie naprawdę z bliska - artykuł Najnowsze zdjęcia z Marsa – gdzie je znaleźć, co na nich jest, jak śledzić newsy? Wszystkie informacje o zdjęciach i filmach z Marsa jest największą kopalnią marsjańskich zasobów. Zdjęcia i filmy, które można znaleźć w internecie są wspaniałej jakości i gwarantujemy, że dostarczą niesamowitych wrażeń. Jeśli temat mocno Cię zaintryguje, może czas pomyśleć o rozpoczęciu kosmicznych przygód na poważnie? Sprawdź więc, jak wygląda prawdziwe życie w przestworzach! Zapraszamy do lektury artykułu Astronauta, kosmonauta i tajkonauta. Ile zarabia, jak nim zostać, jakie są plusy i minusy kosmicznych podróży?

Teleportacja, choć znana powszechnie wyłącznie z filmów science fiction, ma swoje naukowe podłoże. Jest w zasadzie możliwa już teraz! Przedstawiamy ten temat z naukowego punktu widzenia w artykule Co to jest teleportacja i czy jest możliwa? Najważniejsze informacje o pojęciu teleportacji. O niewiarygodnych sposobach na podróżowanie przeczytacie też w jeszcze jednym naszym tekście - o napędzie hipersonicznym. Lot samolotem z prędkością 5-krotnie szybszą niż prędkość dźwięku? Kiedy będzie to możliwe dowiesz się z publikacji Jak na świecie rozwija się napęd hipersoniczny? Technologia hiperdźwiękowa i jej zastosowania.

Na koniec coś lekkiego, idealnego na deszczowe letnie wieczory. Kresówka Rick i Morty cieszy się ogromną popularnością wśród dorosłych widzów. Ostatnio pojawił się w sieci nowy, długo wyczekiwany sezon. Sprawdźcie gdzie go obejrzeć - Rick and Morty – kiedy sezon 5? Gdzie będzie można oglądać kolejny sezon Rick i Morty?

scroll

Poniżej zestawienie wszystkich najnowszych publikacji:

TECHNOLOGIA:

ROZRYWKA:

PORADNIKI:

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)