Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #1, czyli podsumowanie najlepszych artykułów

W minionym tygodniu na naszym blogu pojawiło się bardzo wiele nowych treści. Poniżej znajdziecie wszystkie, wraz z uwzględnieniem najciekawszych propozycji.

Choć pogoda za oknem coraz częściej zachęca do wyjścia z domu, nie ustawaliśmy w dostarczaniu Wam najlepszych treści dotyczących sprzętu, technologii i szeroko rozumianej rozrywki. Żaden geek nie powinien przejść obojętnie obok naszego porównania: iOS czy Android? Który system jest lepszy? Jeśli już dokonałeś tego wyboru, być może zainteresuje Cię artykuł Internet of Things, czyli Internet rzeczy – co to jest? Znajdziesz w nim informacje na temat, który w coraz większym stopniu będzie dotyczył nas wszystkich. 

Jeśli w najbliższym czasie planujesz rozbudowę swojej stacji bojowej i polujesz na wymarzony model GeForce’a, koniecznie zapoznaj się z artykułem O szaleństwie związanym z kartami graficznymi słów kilka. Błażej wyjaśnia w nim, skąd wzięły się takie niedobory podzespołów na rynku i kiedy gracze będą mogli zakupić wymarzonego RTXa w sensownej cenie?

Dla tych, którzy preferują wypady w teren proponujemy  7 najlepszych i darmowych aplikacji na rower. Natomiast dla zwolenników wypoczynku w domowym zaciszu zaprezentowaliśmy najlepsze Polskie filmy i seriale na Netflix. Warto się z nimi zapoznać, bo to kawał świetnego kina!

Zapraszamy na scroll.morele.net! Pełne zestawienie artykułów z ostatniego tygodnia:

Rozrywka:

Recenzje:

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)