Udostępnij
Skomentuj

Scroll - sprawdź nowy portal dla wkręconych w technologię

Interesujesz się sprzętem i nowymi technologiami? Odwiedź nowe miejsce w sieci, czyli bloga Scroll.

Zapraszamy na Scroll, czyli miejsce dla wszystkich fanów nowych technologii, geeków i nerdów. Specjalnie dla Was sprawdzimy wszelkie sprzętowe nowinki, podzielimy się naszymi przemyśleniami oraz radami dotyczącymi szeroko rozumianej elektroniki oraz gier i filmów. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje o komputerach, konsolach, smartfonach, internecie oraz rozrywce. Piszemy dla Ciebie recenzje, newsy, podsumowania i zapowiedzi, a także poradniki.

Scroll to między innymi:

Technologia - krótkie i świeże informacje ze świata sprzętu, internetu i rozrywki. Znajdziesz u nas między innymi newsy, podsumowania i zapowiedzi. Przeczytasz najnowsze informacje, poznasz gorące aplikacje i nowości, dzięki czemu wkręcisz się na bieżąco we wszystko, co technologiczne.

Poradniki i instrukcje na Scrollu to wstęp do świata technologii. Z naszych porad skorzystają zarówno starzy wyjadacze, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w świecie technologii. Specjalnie dla Ciebie tłumaczymy i wyjaśniamy wszystkie zawiłości najnowszego sprzętu i programów. Dzięki naszym poradnikom poznasz technologię od podszewki i przekonasz się, że nie jest wcale tak bardzo skomplikowany, jak może się wydawać.

Rozrywka, to technologia w lekkim wydaniu. Znajdziesz u nas najlepsze gry, filmy i seriale. Pokazujemy, co wkręca w najlepszą rozrywkę fanów technologii. 

Recenzje to coś, czym żyje każdy szanujący się portal o technologii. Będziemy dla Ciebie testować komputery, gry, podzespoły, telefony i konsole, a także najnowsze lub kultowe gadżety i akcesoria. Dzięki naszym recenzjom sprzętu wybierzesz najlepsze urządzenie dla siebie!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)