Udostępnij
Skomentuj

Zestawy Lego City do 100 zł. Które zestawy warto kupić?

Budowanie z klocków to prawdziwa frajda dla każdego dziecka w wieku około przedszkolnym oraz dla starszych pociech. Dlatego też klocki dla dzieci to jedna z najchętniej kupowanych zabawek na różne okazje. Stanowią one bowiem rozwiązanie sprawdzone i takie, które z pewnością przypadnie do gustu osobie obdarowanej.

Największym uznaniem zarówno dzieci, jak też ich rodziców cieszą się klocki Lego. Jest to zasługa wysokiej jakości i precyzji wykonania oraz pomysłowości twórców, którzy wciąż zaskakują nas nowymi seriami, ciesząc dzieci na całym świecie. Nowe zestawy Lego sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki, trudno więc dziwić się, że producent nie ustaje w wymyślaniu coraz to nowszych motywów przewodnich serii. Budowle z klocków Lego stają się zatem coraz bardziej efektowne, a dziecięca kreatywność pokazuje się światu w pełnej krasie.

Zestaw Lego City - genialny pomysł na prezent

Aby budowla z klocków naprawdę robiła wrażenie, potrzebne są odpowiednie elementy, z których można budować. Lego nadają się do tego znakomicie dzięki zróżnicowanej wielkości i kolorystyce klocków. Jedną z najpopularniejszych serii wypuszczonych na rynek przez firmę z długoletnią tradycją są klocki Lego City. Jednak jak w przypadku każdej popularnej serii wybór jest bardzo szeroki. Dla tych, którzy nie mają sprecyzowanych swoich oczekiwań odnośnie do klocków Lego, oczywiście poza wysoką jakością, polecamy rozwiązania sprawdzone, które cieszą się uznaniem dzieci na całym świecie.

  • Lego CITY Police Uciekinierzy w górach - dołącz do policjantów Lego City i ścigaj uciekinierów na górskich szlakach! W zestawie znajduje się kryjówka na drzewie z miejscem na łup oraz policyjny quad i cztery minifigurki.
  • Lego CITY Police Pościg za terenówką - wstąp w szeregi Górskiej Policji Lego City i złap złodzieja. Zestaw zawiera kryjówkę przestępców, policyjny motocykl crossowy z terenowymi oponami oraz minigigurki.
  • Lego City Eskorta policyjna - złap złodzieja, który próbuje odholować skradziony sejf. Samochód holowniczy z wciągarką i hakiem, sejf z banknotami i klejnotami, policyjne motocykle oraz minifigurki to nie lada gratka dla miłośników klocków Lego.
  • Lego City Wóz strażacki z drabiną - pędź do pożaru w wozie strażackim wyposażonym w specjalny wąż do wyrzucania klocków i gaśnicę. Ale bądź ostrożny - beczka z ropą może wybuchnąć!

Zabawki Lego City, czyli budowanie miasta z pasją

Dzieci uwielbiają tworzyć nowe światy według własnych pomysłów, a klocki im to umożliwiają. Budynki to jedno, ale żaden legomaniak nie wyobraża sobie miasta bez specjalnych pojazdów. Lego City policja, Lego City straż, a nawet samoloty Lego City - to one zapewniają w końcu ład i porządek w zbudowanym mieście. Helikopter Lego City krąży nad nim, sprawdzając, gdzie potrzebna jest interwencja służb mundurowych i wysyła je w odpowiednie rejony. Na tym właśnie polega najlepsza część zabawy - klocki Lego City to nie tylko samo ich układanie, to także ożywianie zbudowanej przestrzeni i sprawianie, że w mieście coś się dzieje.

Dużą popularnością cieszą się także zestawy Lego City Arktyka. Wśród nich warto zwrócić uwagę zwłaszcza na Arktyczny Zespół Badawczy oraz Arktyczny Łazik Lodowy, które pozwolą nam przenieść się w trudne warunki pogodowe Arktyki.

Warto zaznaczyć, że ze strony producenta można pobrać instrukcje Lego City, które z pewnością pomogą w budowaniu tym, którzy oprócz własnych pomysłów chcieliby realizować także sprawdzone projekty.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)