Udostępnij
Skomentuj

Zestawy Lego Creator do 100 zł. Które klocki kupić na prezent?

Układanie klocków to jedna z ulubionych zabaw, jakim oddają się dzieci, dlatego nie dziwi fakt, że ich wybór na sklepowych półkach jest tak ogromny. Największą popularnością cieszą się klocki plastikowe dla dzieci, gdyż są one dla nich opcją najbezpieczniejszą.

Wśród nich bezapelacyjnie od lat królują zestawy klocków Lego, co jest dowodem na to, że przy wyborze zabawek dla naszych pociech kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami, renomą producenta z wieloletnią tradycją oraz po prostu wysoką jakością. Lego spełniają wszelkie kryteria niezbędne, by uznać je za zabawkę atrakcyjną dla dzieci, bezpieczną i jednocześnie edukacyjną.

Z kolei zaufanie, jakim obdarzają rodzice i ich dzieci producenta, sprawia, że nowe zestawy Lego powstają jak grzyby po deszczu. Warto przyjrzeć się bliżej choćby serii Lego Creator.

Lego Creator 3 w 1 - klocki dla dzieci, które pragną więcej

Budowanie z klocków Lego jest fajne, ale jeszcze fajniejsze jest budowanie z klocków z zestawu, który daje możliwość zbudowania nie jednej, ale aż trzech rzeczy! Takie kreatywne zestawy oferuje właśnie seria Lego Creator 3 w 1. Wyjątkowe konstrukcje, jakie dzięki temu powstają, zachwycają nie tylko samych budowniczych, ale także rodziców, którzy obserwują, jak twórcze są ich pociechy. Zwłaszcza że instrukcje budowy wcale nie są tutaj potrzebne, czasem dobrze jest po prostu dać się ponieść wyobraźni, która potrafi zdziałać cuda. Pojazdy z klocków, klockowe dinozaury czy helikopter - klocki Lego dają nam niemal nieograniczone możliwości konstrukcyjne.

Zestawy Lego Creator - które wybrać i czy w ogóle warto?

Odpowiedź na drugie pytanie może być tylko jedna - jak najbardziej! Czasem nie warto kierować się tym, by zabawkę dla dziecka kupić byle jak najtaniej. Z drugiej strony - nie każdy może i chce przeznaczać na ten cel kilkaset złotych i więcej. Zabawki Lego Creator łączą w sobie wysoką jakość i bezpieczeństwo oraz dużą atrakcyjność dla dzieci z konkurencyjną ceną - można je nabyć już za kilkadziesiąt złotych.

Największą popularnością wśród młodych budowniczych cieszą się następujące zestawy:

  • Lego Creator Samolot - zestaw Władca przestworzy zawiera helikopter z kabiną, który można przerobić także na hydroplan lub katamaran. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci od sześciu lat.
  • Lego Creator Dinozaur - zestaw Potężne Dinozaury to pokaz siły T-Rexa z ruchomymi częściami ciała i paszczą uzbrojoną w spiczaste zęby. Zabawkę można przerobić na pterodaktyla lub triceratopsa.
  • Lego Creator Wyścigówka - zwycięstwo w wyścigach wymaga odpowiedniego pojazdu. Z pewnością jest nim wyścigówka z oponami na niskoprofilowanych felgach. Można zajrzeć do jej środka i podnieść tylną klapę, gdzie mieści się silnik rakietowy. Zabawkę można przerobić na quada lub ciężarówkę odrzutową.
  • Lego Creator Samolot Kaskaderski - akrobacje samolotowe zawsze są bardzo efektowne. Ten zestaw z samolotem kaskaderskim z kokpitem dla minifigurki musiał zatem znaleźć uznanie w oczach dzieci. Klasyczny, kolorowy dwupłatowiec można przerobić na rakietową łódź lub rakietowy samochód. W zestawie znajduje się także minifigurka kaskadera.

A może robot przyszłości albo dron badawczy? Możliwości jest mnóstwo i tak naprawdę ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Zestawy klocków Lego to świetny pomysł na prezent dla dzieci w różnym wieku, gdyż poza rozwijaniem wyobraźni, kształcą one także rozmaite umiejętności, które są bardzo pożądane w życiu codziennym, na przykład sprawność manualną czy też precyzję.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)