Udostępnij
Skomentuj

Zestawy Lego Ninjago do 100 zł. Który zestaw kupić na prezent?

Świat klocków Lego to kopalnia pomysłów, z której chętnie korzystają dzieci, odkąd tylko nauczą się łączyć ze sobą pierwsze elementy. Klocki Lego opanowały sklepowe półki oraz dziecięcą wyobraźnię i tak naprawdę trudno się temu dziwić.

Lego dają niemal nieograniczone możliwości twórcze, a to ten rodzaj zabawy, który dzieci lubią najbardziej, bo mogą sprawdzić się w działaniu, w dodatku według własnych koncepcji, a efekt tych działań często zaskakuje nawet ich samych. Dlatego też zestawy Lego to świetny pomysł na prezent, często zresztą wybierany dla młodych budowniczych.

Klocki Lego Ninjago - dobry prezent dla syna?

I nie tylko  dla niego! Klocki Lego dla chłopców to ten rodzaj zabawek, które można zakupić w ciemno - bez względu na zainteresowania dziecka, a i tak twarz obdarowanego rozświetli uśmiech. Zestawy Lego Ninjago szturmem opanowały rynek klocków dla dzieci i wcale nie zamierzają tak łatwo odpuścić swojej dominującej pozycji - najnowsze zestawy Lego Ninjago za każdym razem trafiają na szczyty rankingów sprzedażowych, ciesząc dzieci na całym świecie. Popularność tej serii sprawiła, że wzrósł popyt także na rozmaite gadżety z nią związane, a strój ninja to must have wielu dziecięcych garderób.

Zabawki Lego Ninjago - które wybrać?

Jak w przypadku wszystkiego, co odniosło sukces na rynku, wybór zestawów Lego Ninjago jest bardzo duży. Popyt napędza podaż, a w tym konkretnym przypadku oba wskaźniki są na wysokim poziomie. Zatem na które zestawy warto zwrócić szczególną uwagę?

  • Smoczy mistrz to zestaw przeznaczony dla chłopców od ósmego roku życia wzwyż.
  • Atak Piranii - odpowiedni już dla siedmiolatków. W zestawie znajdują się także cztery ludziki Lego Ninjago.
  • Lego Pościg w NINJAGO City - zbir z Armii Rekinów próbuje ukraść pieniądze sprzedawcy na targu. Wkrocz do akcji i złap złodzieja!
  • Lego Ninjago Starcie W Sali Tronowej - pomóż włamać się do sali tronowej Pałacu Tajemnic. Zestaw zawiera salę tronową, tron z sześcioma odczepianymi broniami i tajnym schowkiem na klucz do celi więziennej, w której można wyburzyć ścianę.
  • Mistrz Spinjitzu - to zestawy zawierające zabawkę obrotową Spinjitzu z rączką zbudowaną z klocków Lego oraz minifigurkę.
  • Szkolenie Spinjitzu - to trening prawdziwego ninja przeprowadzany na specjalnym manekinie.

Lego Ninjago figurki - integralna część zabawy

W serii Lego Ninjago postacie odgrywają niebagatelną rolę, dlatego też są one dołączane do różnych zestawów. Złoty Ninja, Kai, Armia Rekinów - to wszystko integralna część zabawy klockami z tej serii. Zresztą trudno o lepsze połączenie niż Lego Ninja, taki pomysł musiał znaleźć uznanie w oczach chłopców. Podobnie wygląda kwestia z pojazdami - pojazdy Lego Ninjago potrafią zaskoczyć, zamiast tradycyjnego samchodu można podróżować na przykład rikszą. Z kolei Lego Ninjago Spinjitzu to najlepsza część całej zabawy dla wielu dzieci, którym przyszło się zmierzyć z tą serią, której popularność sprawiła, że powstały rozmaite do niej dodatki. Lego Ninjago Film okazał się w 2017 roku kasowym hitem kinowym, a gry Lego Ninjago to prawdziwa gratka dla miłośników klocków.

Klocki dla dzieci to rewelacyjny sposób na połączenie dobrej zabawy z aktywnościami, które stymulują rozwój dziecka - od tego związanego z motoryką oraz manipulowaniem niewielkimi elementami, aż po rozwijanie kreatywności i twórcze myślenie, tak przydatne w późniejszych latach, zarówno jeśli chodzi o naukę szkolną, jak też po prostu codzienne funkcjonowanie.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)