Udostępnij
Skomentuj

Zestawy Lego Star Wars do 100 zł. Który zestaw kupić fanowi?

Układanie klocków Lego to jedna z ulubionych aktywności dzieci, dlatego też zestawy Lego należą do najchętniej kupowanych zabawek przy różnych okazjach. Rodzice nie tylko chcą ujrzeć uśmiech na twarzach swoich pociech i chwilę odetchnąć, ale coraz częściej zdają sobie także sprawę z tego, że budowanie z klocków wspiera rozwój młodego człowieka na różnych płaszczyznach. Warto zatem wykorzystać to, że dzieci tak chętnie sięgają po Lego.

Lego Star Wars zestawy dla miłośników Gwiezdnych Wojen

Klocki Lego posiadają cały wachlarz tematyczny, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Różny jest również ich przedział cenowy, niemniej wiele osób uważa, że nawet najdroższe klocki Lego są warte swojej ceny. Niektórzy zastanawiają się z kolei nad tym, czy warto inwestować w klocki pasujące do Lego, będące ich tańszymi zamiennikami. Cóż, zdania na ten temat, jak na każdy inny, będą podzielone, ale warto pamiętać, że jakość, jaką gwarantuje producent, jest w tym przypadku nie do podrobienia.

Jedną z najpopularniejszych serii są klocki Lego Star Wars. Gwiezdne Wojny z kinowych ekranów wkroczyły na rynek zabawek dziecięcych i trzeba przyznać, że zrobiły to z rozmachem. Klocki, minifigurki, ludziki Lego Star Wars - to rewelacyjny pomysł na prezent dla fana Gwiezdnych Wojen, a tych nie brakuje nawet wśród najmłodszych.

Popularne pojazdy z Gwiezdnych Wojen

Klocki Gwiezdne Wojny - które wybrać?

Zestawy Lego Star Wars cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci w dość szerokim przedziale wiekowym. Dlatego też, wychodząc naprzeciw rynkowym potrzebom, powstało wiele różnych zestawów, które cieszą oko (i ręce) pociech w wielu domach. Jeśli nie mamy pomysłu na konkretne klocki Lego, warto posłużyć się poniższą ściągawką i postawić na rozwiązania sprawdzone - Star Wars Microfighters oraz Lego Star Wars Buildable Figures.

  • Rey - model Reya do zbudowania zawiera elementy z materiału, dekoracje na ramionach i piersi, pistolet blasterowy oraz niebieski miecz świetlny. Jest to zabawka odpowiednia dla dzieci od ośmiu lat.
  • Sokół Millennium - mikrośmigłowiec Sokół Millenium to nie lada gratka dla miłośników Gwiezdnych Wojen, choćby ze względu na miotacze klocków czy dołączoną minifigurkę Chewbakki z kuszą.
  • Jedi i Żołnierze Armii Klonów - walka Jedi i żołnierzy armii klonów z Separatystami wzbudzi w dzieciach wiele emocji i pomoże w nauce czegoś tak istotnego jak dowodzenie nad własną drużyną.
  • Śmigacz transportowy Najwyższego Porządku - ten wyjątkowy pojazd posiada miejsce na dwie minifigurki, wyrzutnie klocków oraz odczepiane miotacze. Jest przeznaczony już dla sześcioletnich dzieci.
  • ObiWan Kenobi - poprowadź armię klonów przeciwko Separatystom! Ruchomy model z mieczem świetlnym doskonale się do tego nadaje!

Klocki Star Wars figurki postaci

Bardzo dużą popularnością cieszą się również filmy i gry z serii Star Wars Rebelianci, które są dostępne na oficjalnej stronie producenta. Trudno się temu dziwić, w końcu wszystkie filmy kinowe - na czele z Przebudzenie mocy oraz Ostatni Jedi - okazywały się hitami. Dochody ze sprzedaży biletów liczone w miliardach dolarów amerykańskich, olbrzymie przychody związane z nabywaniem przez miłośników Gwiezdnych Wojen różnego rodzaju gadżetów - to wszystko musiało doprowadzić do wkroczenia bohaterów Star Wars także na rynek zabawek dziecięcych. Bardzo dobrze, że to się stało, gdyż dzięki temu jeszcze więcej młodych ludzi sięgnęło po klocki - zabawę rozwijającą i doskonalącą podstawowe umiejętności, zarówno manualne, jak i umysłowe.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)