Udostępnij
Skomentuj

Zestawy Lego Technic do 100 zł. Który zestaw kupić na prezent?

Jeśli zbliża się jakaś ważna okazja, a pomysł na wyjątkowy prezent dla chłopaka uparcie odmawia zawitania w twojej głowie, mamy dla ciebie ratunek w postaci rozwiązania sprawdzonego i uwielbianego przez chłopców.

Co więcej - to może być zarówno prezent dla syna, jak również prezent na dzień chłopaka. Są bowiem takie zainteresowania, z których się nie wyrasta, bez względu na metrykę. Jedną z takich rzeczy są na pewno modele pojazdów. Dlatego też klocki Lego Technic będą stanowić prezent marzeń dla wielu miłośników motoryzacji, w różnym wieku.

Samochody z klocków Lego - coś dla małych i dużych mężczyzn

Zestawy Lego już dawno opanowały rynek zabawek dla dzieci i wszystko wskazuje na to, że zadomowiły się na pozycji lidera w sprzedaży, nie zamierzając w najbliższym czasie - o ile kiedykolwiek - oddać jej innym. Najlepsze w Lego jest to, że czasem są to klocki dla dzieci jedynie z nazwy. Tak jest na przykład w sytuacji, gdy chodzi o zestawy Lego Technic. Różnią się one poziomem skomplikowania, ilością  i wyglądem elementów, w konsekwencji czego jeden zestaw Lego Technic będzie  odpowiedni już dla dzieci sześcioletnich, inny - dopiero dla szesnastolatków. To genialne posunięcie ze strony producenta, który stworzył klocki Lego dla bardzo szerokiej grupy docelowej użytkowników. Można by posłużyć się rymem - zabawki Lego Technic to klocki Lego dla każdego!

Lego Technic dla dorosłych i nie tylko - które zestawy wybrać?

Lego Technic to seria, w której wiele osób instrukcje budowy mogłoby wyrzucić do kosza, gdyż wolą robić to intuicyjnie i tak, jak podpowiada im wyobraźnia i własne - czasem dopiero odkrywane, o jakie wcześniej się nie podejrzewaliśmy - pokłady kreatywności. Jednak dla chętnych zestawy Lego Technic instrukcje posiadają napisane w sposób przystępny i zrozumiały dla przeciętnego użytkownika.

Ruchome  elementy, w które zaopatrzone są powstałe modele, stanowią dodatkową atrakcję i czynią zabawki dynamicznymi. Nic w tym zresztą dziwnego, w końcu mamy do czynienia z pojazdami, a w ich przypadku trudno mówić o statyczności i bezruchu.

Jak w każdej serii Lego, która okazała się rynkowym hitem, tak również w Lego Technic mamy do wyboru wiele rozmaitych zestawów przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Warto wymienić i pokrótce opisać choćby następujące:

  • Lego Technic Wyścigówki - dostępne w kolorze żółtym i czerwonym - to zabawki przeznaczone dla dzieci od lat siedmiu. W zestawie znajduje się ponad sto trzydzieści elementów, z których można zbudować super szybką wyścigówkę z dużym tylnym spoilerem oraz silnikiem z funkcją wyskakiwania przy zderzeniu. Moc atrakcji gwarantowana!
  • Lego Technic Spycharka - zestaw odpowiedni już dla ośmiolatków. Spycharka posiada mnóstwo realistycznych szczegółów i funkcji, dzięki którym zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna - otwierana kabina kierowcy, działający lemiesz czy koła ugniatające to prawdziwa gratka dla młodych konstruktorów. Ogólnie w serii Lego Technic maszyny budowlane cieszą się bardzo dużą popularnością. Obok spycharki dzieci i ich rodzice chętnie sięgają po hakowiec.
  • Lego Technic Kaskaderski motocykl - absolutny hit na rynku zabawek dziecięcych. Ten przeznaczony już dla dzieci siedmioletnich motocykl jest szybki niczym pocisk i zdolny do niezwykłych sztuczek. Światła, rury wydechowe, szerokie koła z niskoprofilowymi oponami - taka maszyna musi robić wrażenie! W zestawie znajduje się również kaskaderska pochylnia do zbudowania.

Seria Lego Technic jest jedną z ulubionych, gdy chodzi o chłopców, a nawet... młodych mężczyzn! Warto z tego skorzystać i sprawić bliskiej osobie prezent, o jakim marzy.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)