Jak dodawać inspiracje w Hulahop.pl?

Zainspiruj innych! Podziel się własną listą zakupową, wrażeniami z zakupionych zabawek, gier planszowych i akcesoriów dla dzieci. Dodawaj zdjęcia, udostępniaj listy zakupowe i bądź częścią społeczności Hulahop.pl.

Komentarze: 0
Data: 21.03.2018

Neuroshima HEX 3.0 – instrukcja gry. Dostępne dodatki – czy warto?

Planszowe gry strategiczne cieszą się niesłabnącą popularnością, a nawet bywają jednymi z najczęściej wybieranych rodzajów gier. Jedną z propozycji dla fanów strategicznych planszówek jest seria HEX i gra Neuroshima HEX 3.0. Co to za gra? Jakie dodatki są dostępne i czy warto po nie sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 19.03.2018

Gra strategiczna Small World – jak grać? Który dodatek warto kupić?

Strategiczne gry planszowe cieszą się niesłabnącą popularnością i trudno się temu dziwić – dostarczają wielu godzin świetnej rozrywki i stwarzają bardzo duże pole do obmyślania strategii, planowania ruchów i zagrywek. Jedną z gier tego typu, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jest Small World. Co to za gra? Jak w nią grać? Czy warto i jakie dodatki kupić?

Komentarze: 0
Data: 19.03.2018

Gra imprezowa Tajniacy – jak grać? Którą wersję warto wybrać?

Gry imprezowe stanowią świetne urozmaicenie spotkań towarzyskich. Na ogół nie są zbyt skomplikowane, ich zasady można pojąć w kilka chwil, a rozgrywki charakteryzuje duża dynamika i silne emocje. Jedną z gier imprezowych, które można polecić do zabawy w szerszym gronie, jest gra Tajniacy. Jak grać? Którą wersje wybrać i czy warto?

Komentarze: 0
Data: 13.03.2018

Gra przygodowa T.I.M.E Stories - które scenariusze warto kupić?

Wiele typowych gier planszowych nie zachwyca pod względem atrakcyjnej i bogatej warstwy fabularnej. Zupełnie inaczej jest w przypadku przygodowej gry T.I.M.E Stories, która jest ciekawym połączeniem planszówki z grą RPG. Jak grać? Które scenariusze kupić? Czy warto?

Komentarze: 0
Data: 12.03.2018

Gra strategiczna 7 Cudów Świata – jak grać? Który dodatek wybrać?

Strategiczne gry planszowe cieszą się ogromną popularnością. Jedną z gier, które są szczególnie chętnie wybierane w tej kategorii jest gra 7 Cudów Świata. Jak grać? Który dodatek wybrać i czy warto po nią sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 08.03.2018

Gra kooperacyjna Horror w Arkham – który dodatek warto kupić?

Horror w Arkham to wciągająca kooperacyjna gra karciana, której niesamowita fabuła sprawiła, że ludzie na całym świecie dali się porwać przygodzie, spędzając przy niej długie godziny pełne doskonałej rozrywki na poziomie. Czym jednak gra zasłużyła sobie na taką popularność? Co jest jest prawdziwym sekretem?

Komentarze: 0
Data: 07.03.2018

Gra towarzyska Ego – instrukcja jak grać? Którą wersje warto wybrać?

Ego to niezwykle wciągająca towarzyska gra, która sprawi, że spotkania ze znajomymi już nigdy nie będą takie same. Mnóstwo ciekawych, często prywatnych pytań zapewni całą masę doskonałej rozrywki. Jednak co jest aż tak niesamowitego w zwykłej grze planszowej, że z łatwością podbiła serca ludzi w różnym wieku, doczekując się tym samym kilku wersji towarzyszących?

Komentarze: 0
Data: 07.03.2018

Carcassonne - instrukcja jak grać? Który dodatek wybrać? Czy warto?

Carcassonne to jedna z najpopularniejszych gier planszowych. Rozgrywka jest po części losowa, po części strategiczna, a plansza za każdym razem wygląda inaczej, bo budują ją z kwadratowych kafelków sami uczestnicy gry. Jak grać w Carcassonne? Czy warto kupić tę grę? Po jakie dodatki sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 06.03.2018

Osadnicy: Narodziny Imperium – jak grać? Którą frakcję warto dokupić?

Osadnicy: Narodziny Imperium to niesamowicie wciągająca gra planszowa, która zachwyci ciebie, twoich przyjaciół i rodzinę rozrywką najwyższej klasy w doskonałej oprawie graficznej, dzięki czemu godziny spędzone na grze będą niosły ze sobą jedynie radość i i doskonałą zabawę. Czemu jednak gra odniosła tak wielki sukces na rynku? Na czym polega jej fenomen?

Komentarze: 0
Data: 06.03.2018