Seria Science4you – zestawy naukowe dla dzieci. Co kupić?

Zabawa w naukowca to nie lada gratka dla ciekawych świata i żądnych przygód smyków. Dlatego też zestawy naukowe szturmem podbiły rynek zabawkarski. Młodzi naukowcy z przyjemnością poznają rozmaite doświadczenia dla dzieci i ciekawostki naukowe, które często stanowią ulubioną część zabawy.

Komentarze: 0
Data: 14.09.2018

Czytanie Dziecku do snu – dlaczego warto? Książeczki dla dzieci

O tym, jakie są zalety czytania książek, nie trzeba uświadamiać żadnego miłośnika literatury. Nie każdy jednak rodzi się z tym uczuciem – statystyki mówią wszystko. Jednak niezależnie od tego, czy lubi się czytać czy nie – powinno się to robić Dzieciom, bo dla Nich to coś zdecydowanie więcej niż obcowanie z literaturą.

Komentarze: 0
Data: 14.09.2018

Czy warto kupować drogie zabawki? Na co zwracać uwagę?

Dla każdego „tanie” i „drogie” oznacza coś innego. Są rzeczy, w które warto inwestować i takie, które można znaleźć lepsze nawet w tańszych wersjach. Jak jest z zabawkami? Kiedy lepiej kupić coś droższego, a kiedy tańszego?

Komentarze: 1
Data: 14.09.2018

Co robić z Dzieckiem po przyjściu z pracy? Zabawy z dziećmi

Czas po pracy – moment połączenia zmęczenia z ogromną ulgą, że dzień roboczy już się skończył , można oddać się przyjemnościom i spędzić chwile z Dzieckiem. Gdy nie ma ich zbyt wiele – a tak niestety często bywa – warto zadbać o to, by były jak najlepsze. Pielęgnowanie rodzinnych chwil, umacnianie więzi i znajdywanie wspólnych radości są najmocniejszymi budulcami szczęśliwej Rodziny.

Komentarze: 0
Data: 13.09.2018

Dlaczego zabawki się nudzą? Jak sobie z tym radzić?

Najczęstszą przyczyną tego, że Dziecko jest znudzone jakąś zabawką jest fakt, że często się nią bawi, doskonale już ją zna i po prostu wyczerpało możliwości na ciekawą zabawę. Także nadmiar zabawek i nieograniczony dostęp do nich może prowadzić do stracenia zainteresowania. Co zrobić, a czego unikać, by Maluch cieszył się tym, co ma i wciąż miał ochotę na zabawę?

Komentarze: 0
Data: 13.09.2018

Gry planszowe dla dziesięciolatka – które gry warto kupić dziecku?

W sprzedaży znajdziemy wiele różnych gier planszowych. Które z nich można polecić dla dziesięciolatka?

Komentarze: 0
Data: 13.09.2018

Klocki Brick Trick – buduj z cegły! Zestawy konstrukcyjne dla dzieci

Tyle się mówi o budowaniu z klocków, jaka to ciekawa i rozwijająca zabawa… a tymczasem okazuje się, że klasyczne klocki, nawet z najlepszych serii, mogą się schować przy możliwości uczestniczenia w prawdziwej budowie. Cegły, deski, cement… plac budowy to raj dla wielu Dorosłych, a co dopiero Dzieci. Ale niestety – nie każdy ma dostęp do takich „atrakcji”, trudno też zafundować Dziecku materiały budowlane do zabawy. A może jednak nie tak trudno…?

Komentarze: 0
Data: 13.09.2018

Jak wybierać zabawki dla Dziecka? Przemyślane zakupy

To, że Dzieci dostają oczopląsu w sklepach z zabawkami – to naturalne. Ale to, że Rodzice również mają w nich zawroty głowy od ogromnego wyboru, to… też normalne! Naprawdę nie jest łatwo kupić zabawkę, która będzie doskonale łączyła wysoką jakość, dobre wykonanie, ładny wygląd, bezpieczeństwo i atrakcyjną funkcję. Na co zwracać uwagę podczas zakupów? Jak nie dać się zwariować i dokonywać dobrych wyborów?

Komentarze: 0
Data: 13.09.2018

Seria Zu&Berry – karty obrazkowe i edukacyjne dla Dzieci. Czy warto?

Choć wybór zabawek dla Dzieci jest ogromny, czasem ciężko znaleźć coś odpowiedniego, dobrej jakości, a do tego przystosowanego do wieku Malucha. Często też sami Rodzice mają problem, jak wybrać mądre, a zarazem miłe dla oka, ciekawe zabawki, które zainteresują Dziecko i wspomogą Jego rozwój. Na szczęście, na runku pojawia się coraz więcej propozycji już dla najmłodszych Dzieci. Jedną z nich są zabawki edukacyjne Zu&Berry.

Komentarze: 0
Data: 12.09.2018

Czym zająć Dziecko na dłuższy czas? Gry i zabawy dla dzieci

Są dwie możliwości, by ciekawie zorganizować Dziecku czas. Albo bawić się wspólnie z Nim, albo wymyślić coś, co zmobilizuje Malucha do samodzielnej zabawy. Wiadomo, że obie formy są potrzebne, ale nie zawsze ma się pełną głowę pomysłów. Co można robić wspólnie, a co zaproponować do zabawy solo?

Komentarze: 0
Data: 12.09.2018