Szukasz trafionego prezentu na komunię?

Komentarze: 0
Data: 26.05.2018

Klocki Blocki Samoloty – zabawa dla małego pilota. Czy warto?

Zabawa klockami ma być ciekawa, wciągająca, kreatywna. I taka też będzie, szczególnie, jeśli wybierze się odpowiedni dla Dziecka zestaw. W myśl idei, że z klocków można zbudować wszystko, powstała bardzo ciekawa seria, w której do skonstruowania są samoloty dla Dzieci. To wyjątkowo atrakcyjna propozycja dla tych, którzy marzą o zostaniu pilotem!

Komentarze: 0
Data: 22.05.2018

Klocki Blocki Misja Mars – zabawa dla małego kosmonauty. Czy warto?

Klocki biją rekordy popularności odkąd tylko się pojawiły. I zapewne nadal będą to robiły, bo co chwilę pojawiają się nowe, zachwycające zestawy. Można przebierać w firmach, rodzajach, wielkościach i tematykach, dzięki czemu zabawki są dostępne dla każdego. Nie ma jednego, idealnego, najlepszego gatunku zabawki. Dobre klocki dla Dzieci to po prostu takie, którymi można się świetnie bawić!

Komentarze: 2
Data: 18.05.2018

Wyjątkowa dekoracja pokoju – pościel dla dziecka. Na co zwrócić uwagę?

Nie jest żadnym odkryciem stwierdzenie, że pościel do dziecięcego pokoju pełni ważną funkcję dekoracyjną. Oczywiście użytkowa rola też jest niepodważalna, jednak w dzisiejszych czasach bardziej zwraca się uwagę na to, jaki będzie miała wzór, nie tylko dla tego, że ich różnorodność jest większa niż kiedyś. Po prostu – pościel, podobnie jak narzuta na łóżko czy ozdobna poduszka może być istotnym elementem wystroju dziecięcego pokoju.

Komentarze: 0
Data: 18.05.2018

Zabawa w sprzedawcę – zestawy dla dzieci. Co warto kupić maluchowi?

Zakaz handlu w niedziele w tym wypadku nie przejdzie! Bo przecież każdy dzień jest dobry na wspaniałą zabawę, a taką zapewne dla wielu Dzieci jest zabawa w sklep, sprzedawanie, kupowanie. Pomysłów i możliwości jest mnóstwo, a wspierać je będą produkty stworzone z myślą o kreatywnej zabawie Najmłodszych.

Komentarze: 0
Data: 17.05.2018

Mały strażak – zabawki dla najmłodszych. Co warto kupić dziecku?

Każdy chłopiec, zapytany o to, kim chciałby zostać w przyszłości, przynajmniej przez jakiś czas chciałby być strażakiem. Odważnym, w wielkim aucie, w profesjonalnym stroju, kimś, kto pomaga innym i jest bohaterem. Można Mu pomóc spełnić marzenie dzięki zabawkom z motywami strażackimi, które z pewnością będą sprzyjały kreatywnej zabawie!

Komentarze: 0
Data: 17.05.2018

Zabawa w lekarza – zestawy dla najmłodszych. Które warto kupić dziecku?

Wielu Rodziców marzy, by Ich Pociecha została w przyszłości kimś ważnym, np. lekarzem. Niektórzy marzą o innej ścieżce kariery dla swojej Latorośli, ale Ta i tak z uwielbieniem bada lalki i podaje syropki pluszowym misiom. Może warto więc podkręcić te lekarskie zapędy i sprezentować Dziecku pierwszy zestaw lekarski?

Komentarze: 0
Data: 17.05.2018

Zabawa w szefa kuchni – naczynia i kuchenki dla dzieci. Co warto kupić?

Każde Dziecko, niezależnie od płci, przechodzi przez etap fascynacji gotowaniem, mieszaniem, przyprawianiem, słowem – w każdym Maluchu rodzi się w pełnym momencie Mały Kucharz. Warto wesprzeć Jego zainteresowania odpowiednimi zabawkami, bo kto wie – dziś to zabawa, a za kilkanaście lat może gwiazdka Michelin?

Komentarze: 0
Data: 16.05.2018

Zabawa w majsterkowicza – narzędzia dla najmłodszych. Co warto kupić?

Producenci zabawek prześcigają się w pomysłach na nowe, atrakcyjne produkty. Nie brakuje różnego rodzaju lalek, klocków ani samochodzików. Pojawiają się także zabawki mające wiernie, ale jednak w dziecięcym charakterze, odzwierciedlać artykuły codziennego użytku, takie jak sprzęt AGD czy narzędzia. I to właśnie narzędzia dla Dzieci, szczególnie dla Chłopców, cieszą się ogromną popularnością.

Komentarze: 0
Data: 16.05.2018

Instrumenty dla maluchów. Jak rozbudzić w dziecku małego muzyka?

Instrumenty dla Dzieci w zasadzie nie różnią się od tych dla dorosłych – są jedynie bardziej kolorowe i, przede wszystkim, mniejsze. Nie brakuje też typowo zabawkowych odpowiedników, służących bardziej rozrywce niż rozwijaniu talentu. Nie mniej – kupowanie Dziecku instrumentu niesie ze sobą piękne ryzyko – narodziny nowego talentu.

Komentarze: 0
Data: 16.05.2018