Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 400 zł do hulahop.pl

Jeżeli planujecie zakupy w hulahop.pl, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 400 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą trzeciej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 0
Data: 30.06.2020

Ranking zabawek dla 4 latka - TOP 10 najlepszych dla dzieci

Oferta zabawek dla dzieci jest niezwykle szeroka – czasami aż trudno się w niej zorientować i dokonać dobrego wyboru. Przy zakupie kluczowym parametrem jest właśnie wiek dziecka. Czterolatek ma zupełnie inne potrzeby i zainteresowania niż dwuletnie dziecko. Jakie zabawki dla 4-latka będą najlepszym wyborem?

Komentarze: 0
Data: 20.10.2017

Klocki LEGO City - jakie wybrać? Który zestaw najlepszy dla dziecka?

Klocki LEGO są najlepiej rozpoznawalnymi, wręcz kultowymi klockami do zabawy dla dzieci i dorosłych. Marka LEGO istnieje już od kilkudziesięciu lat i wciąż zaskakuje swoich fanów nowymi seriami klocków. Zabawa w konstruowanie obiektów rozwija wyobraźnię, kreatywność i spostrzegawczość, a także uczy przestrzennego myślenia. Czym wyróżnia się kolekcja LEGO City? Jakie klocki znajdziemy w tej serii i czy warto po nie sięgać?

Komentarze: 0
Data: 19.10.2017

Klocki od Banbao - jak wybrać dla swojego dziecka? Który zestaw najlepszy?

BanBao to duńska firma, która zajmuje się produkowaniem zabawek bardzo wysokiej jakości. W chwili obecnej sprzedawane są na całym świecie w 36 krajach. Oferta BanBao zawiera szeroką gamę serii do wyboru, w ich skład wchodzi ponad 160 zestawów produktów. Klocki charakteryzują się różnorodną tematyką, która pozwala na odpowiednie dobranie zestawu dla każdego dziecka.

Komentarze: 0
Data: 18.10.2017

Zabawki dla 3 latka - jakie zabawki wybrać dla trzyletniego dziecka?

Wybór zabawek dla dziecka należy uzależnić przede wszystkim od jego wieku i możliwości. Nie od dziś wiadomo, że każde dziecko rozwija się inaczej, w innym tempie. Pewne cechy są jednak wspólne dla określonych przedziałów. Nimi się kierują projektanci i producenci zabawek.

Komentarze: 0
Data: 18.10.2017

Klocki LEGO Architecture - jaki zestaw wybrać dla swojego dziecka?

Przez dziesiątki lat zaciętej rywalizacji ogólnoświatowej, na czoło producentów klocków wysunęła się firma LEGO. Założona została w 1932 roku przez Olego Kirka Christiansena. Klocki LEGO stały się bezkonkurencyjnym hitem na całym świecie. Powstało wiele serii, a zabawę dostarczają nie tylko dzieciom, ale także dorosłym użytkownikom.

Komentarze: 0
Data: 17.10.2017

Ranking pamiętników i sekretników dla dziewczynek - TOP 10 najlepszych

Każda mała dziewczynka ma swoje sekrety, którymi nie chce się dzielić z innymi, a które chciałaby zapamiętać, dlatego warto kupić jej sekretnik, który pomoże zapisać w pamięci te wartościowe chwile, dając dziecku poczucie prywatność. Jednocześnie jest to też doskonały sposób, by zmotywować malucha do pisania i rozwijać jego zdolności językowe, dlatego też nie zwlekaj, sprawdź ranking najlepszych pamiętników już dziś i spraw swojej córeczce jej własny sekretnik!

Komentarze: 0
Data: 17.10.2017

Popularne zabawki Fisher Price - ranking TOP 10 najlepszych dla dzieci

Zabawki produkowane przez firmę Fisher Price to produkty, które od lat istnieją na rynku, ciesząc się ogromną popularnością i zaufaniem klientów ze względu na doskonałe wykonanie, ciekawe rozwiązania i wciągającą tematykę zabawek.

Komentarze: 0
Data: 16.10.2017

Zabawki Littlest Pet Shop - figurki, domki i artykuły szkolne

Kolorowe figurki o wdzięcznych kształtach zwierzątek na dobre podbiły serca wielu dzieci. Zabawki z kolekcji Littlest Pet Shop są jednymi z najchętniej wybieranych w swojej kategorii. Co takiego można znaleźć w kolekcji Littlest Pet Shop? Jakie zabawki z tej serii są szczególnie godne uwagi i czy warto po nie sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 16.10.2017

Klocki Clics Toys - jak wybrać zestaw dla swojego dziecka? Który najlepszy?

Edukacyjne klocki Clics wyprodukowane zostały przez belgijską firmę BBM N.V. Od wielu lat są obiektem pożądania kolejnych pokoleń dzieci w wieku przedszkolnym. Charakteryzują się niezwykłymi kolorami, które przyciągają wzrok każdego malucha. Pobudzają wyobraźnię dzieci, do tworzenia wszelakich konstrukcji.

Komentarze: 0
Data: 16.10.2017