Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 400 zł do hulahop.pl

Jeżeli planujecie zakupy w amfora.pl, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 400 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą drugiej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 0
Data: 30.06.2017

Ranking plecaków i tornistrów - TOP 10 najchętniej wybieranych do szkoły

Pójście do szkoły wiąże się również z zakupem akcesoriów, z jakich najważniejszy jest tornister. Jeśli chcesz wybrać najlepszy model dla swojego dziecka to skorzystaj z naszego rankingu TOP 10, a dowiesz się, które plecaki są teraz na czasie.

Komentarze: 0
Data: 23.06.2017

Jaka wyprawka dla niemowlaka? Co kupić do szpitala dla noworodka?

Narodziny dziecka to szczególnie radosny czas w życiu wszystkich młodych rodziców. Jest to także moment, na który rodzice muszą dobrze się przygotować. Przed narodzinami dziecka trzeba kupić wiele niezbędnych rzeczy - ubrań, mebli i kosmetyków. Całą wyprawkę najlepiej skompletować dużo wcześniej, aby zaraz przed porodem wszystko było gotowe.

Komentarze: 2
Data: 20.06.2017

Glibbi - popularna zabawka do kąpieli

Glibbi to innowacyjna zabawka do kąpieli, która sprawi, że czas spędzony w wannie stanie się niesamowitą przygodą i pozwoli dziecku nie tylko się wykąpać, ale również spędzić czas w pasjonujący sposób, rozwijając jego wyobraźnię i pobudzając zmysły bez konieczności dodatkowego mycia wanny!

Komentarze: 0
Data: 07.06.2017

Zabawki edukacyjne dla 5 latka - jakie zabawki wybrać dla pięcio letniego dziecka?

5-letnie dziecko ma zwykle niespożyte zapasy energii. Mało który rodzic jest w stanie za nim nadążyć. Energię tę przejawia ponadto nie tylko w aktywności ruchowej, ale również umysłowej. Jest niezwykle ciekawe świata i bez przerwy zadaje następujące pytania: Co to?, A dlaczego?, A po co?

Komentarze: 1
Data: 07.06.2017

Fidget Spinner – popularna zabawka zręcznościowa

Fidget Spinner to nazwa, którą ostatnio można usłyszeć prawie wszędzie. Określa ona wciągającą, niezwykle prostą w konstrukcji zabawkę, której mechanizm oparty jest na wykorzystaniu łożysk. Fidget Spinnery stały się popularne pod koniec 2016 roku i w krótkim czasie całkowicie podbiły serca fanów gadżetów w 2017 roku. Czym jednak jest ta zabawka i czemu tak bardzo spodobała się ludziom na całym świecie?

Komentarze: 0
Data: 06.06.2017

Dyskopiłka i bańkopiłka - czym są, jak działają, które wybrać?

Zabawki dla dzieci przybierają coraz nowsze i ciekawsze formy. Rynek stara się nadążyć za gustami i oczekiwaniami najmłodszych, prezentując innowacyjne i ciekawe rozwiązania. W ten sposób powstały między innymi dyskopiłka, czy bańkopiłka.

Komentarze: 0
Data: 05.06.2017

Ranking pampersów - popularne pieluszki jednorazowe

Prezentujemy najnowszy ranking pampersów niemowlęcych. Zestawienie uwzględnia najchętniej kupowane przez klientów Hulahop.pl pieluszki jednorazowe. Sprawdź najlepsze produkty.

Komentarze: 0
Data: 05.06.2017

Przewijak - który wybrać? Na łóżeczko? Komodę? Ścienny? Drewniany?

Przewijak przydaje się rodzicom od pierwszych dni życia dziecka. Niemowlę musi być przewijane od kilku do nawet kilkunastu razy dziennie. Matka, zaraz po porodzie, nie powinna zbytnio obciążać kręgosłupa, więc dobór odpowiedniego przewijaka - jego rodzaju oraz przede wszystkim wysokości - jest bardzo ważny

Komentarze: 0
Data: 05.06.2017

Ranking mas plastycznych - popularne ciastoliny, piaski, plasteliny dla dzieci

Przedstawiamy aktualny ranking mas plastycznych. Uwzględnia on popularne i polecane masy plastyczne: plasteliny, ciastoliny, modeliny, piaski oraz zestawy plastyczne. Każdego miesiąca prezentować będziemy nowe TOP 10 mas plastycznych dla dzieci.

Komentarze: 0
Data: 03.06.2017