Jaki płyn do czyszczenia butelek i smoczków? Który najlepszy do sterylizacji?

Dbałość o czystość akcesoriów dla Dzieci to niezwykle ważna sprawa, bowiem zależy od niej zdrowie Maluszka. Dlatego tak niezwykle ważne jest, by na każdym kroku o niej pamiętać i stosować najlepsze dostępne na rynku preparaty, które pomogą w odpowiednim wyczyszczeniu butelek oraz smoczków, takie, które będą wolne od wszelakich szkodliwych bakterii.

Komentarze: 1
Data: 16.01.2019

Sinlac, Minima czy Alerlac? Który produkt mleczny wybrać dla dziecka?

Wielu rodziców zmaga się z problemem wyboru odpowiedniego jedzenia dla malucha-alergika. W przypadku dzieci, które z jakiegoś powodu nie mogą spożywać białka bądź glutenu, wybór kaszki urasta do rangi sporego problemu. Trzeba umieć wybrać rozsądnie, by zapewnić dziecku najwięcej składników odżywczych bez strachu o obecność alergenów, które mogą doprowadzić do niepożądanej reakcji organizmu.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Jaka bajka dla 5 i 6 latka wybrać? Które najlepsze dla przedszkolaków?

Dzieci w wieku 5 i 6 lat zaczynają wczesnoszkolną edukację. Jest to czas poznawania literek, pierwszych zasad kaligrafowania i oczywiście czytania. Czytanie dzieciom bajek i opowiadań nie dość, że zacieśnia więzi między rodzicami i dzieckiem, to znacząco wpływa na postępy w nauce, szczególnie jeśli chodzi o zdolności językowe. Jakie bajki czytać dzieciom w wieku 5 i 6 lat? Jakie korzyści wynikają z czytania?

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Pieluchy czy pieluchomajtki - co wybrać dla niemowlaka? Co lepsze?

Dziecko nosi pieluchy dopóki samodzielnienie nie zacznie korzystać z nocnika. Nawet wtedy rodzice zakładają dzieciom pieluchy, ponieważ maluchom nie zawsze uda się w porę zdążyć do nocnika. Okres pieluchowania może trwać nawet do 3go roku życia. Od urodzenia zawsze używane są pieluchy, potem rodzice mogą wybrać pieluchomajtki. Jakie są różnice pomiędzy nimi? Co wybrać, by zapewnić dziecku jak najlepszy komfort?  

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Jaki samochód RC do 500 zł? Ranking pojazdów zdalnie sterowanych

Poszukiwanie odpowiedniego samochody sterowanego do 500 zł, który sprawi dziecku mnóstwo przyjemności, bywa czasami trudne ze względu na bogatą ofertę różnorodnych produktów. Dlatego też warto zapoznać się z rankingami i kilkoma poradami, które pomogą zdecydować, jaki model wybrać, by najlepiej sprostał wymaganiom dziecka.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Ranking poduszek dla niemowląt i starszych dzieci - TOP 10 najlepszych

Poduszki dla dzieci to niezbędny element w każdym domu. W tej kategorii można znaleźć zarówno poduszki do spania dla małych i starszych dzieci, jak również poduszki do wózka czy też poduszki dla niemowląt. Jeśli zastanawiasz się, po jaką poduszkę dla dziecka sięgnąć, skorzystaj z naszej podpowiedzi i przejrzyj ranking topowych poduszek dziecięcych. Wśród nich z pewnością znajdziesz odpowiedni model dla swojego dziecka.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Jaki stolik dla dziecka wybrać? Jak dobrać dla chłopca i dziewczynki?

Dzieci potrzebują do zabawy dużo miejsca. Przygotowanie im specjalnego kącika ze stolikiem pozwoli na lepsze utrzymanie porządku, a dzieci mając swój własny kąt, będą mogły spokojnie się bawić bez przeszkadzania rodzicom

Komentarze: 1
Data: 16.01.2019

Klocki Lego Juniors - które wybrać dla dziecka? Jakie najlepsze?

Układanie klocków to niezwykle przyjemna zabawa, która od wielu lat porywa dzieci bez reszty. Możliwość tworzenia własnych konstrukcji z kolorowych, prostych w łączeniu klocków to niezwykle atrakcyjna perspektywa, szczególnie dla dzieci w wieku 4 ­– 10, których bogata wyobraźnia potrzebuje ujścia na wielu płaszczyznach życia. Jeśli więc chce się zrobić dziecku przyjemność i zapewnić mu zabawkę, która pomoże rozwinąć wyobraźnię, Lego Juniors to doskonały wybór!

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Koraliki do prasowania 3D - czym są? Jakie wybrać? Które wzory i szablony?

Koraliki do prasowania to doskonała zabawa dla młodszych i starszych dzieci, która pozwala pracować nad koncentracją, spostrzegawczością, kreatywnością i motoryką malucha. Zabawa koralikami to doskonała frajda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Komentarze: 3
Data: 16.01.2019

Jak prawidłowo zamontować nosidełko? Praktyczne wskazówki

Zasady montowania nosidełek w samochodach regulowane są przez przepisy kodeksu drogowego. Stosowanie się do przepisów nie tylko uchroni przed mandatem, ale przede wszystkim zapewni dziecku maksymalne bezpieczeństwo podczas podróży samochodem.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019