Szukasz trafionego prezentu na komunię?

Komentarze: 0
Data: 26.05.2018

Lego Brick Headz – postacie ze znanych filmów. Które klocki warto kupić?

To jedna z bardziej oryginalnych serii klocków Lego. Kultowe postaci, znane z filmów, bajek i komiksów, zostały przeniesione w świat zabawek, by stworzyć niezwykłe figurki – gratkę nie tylko dla miłośników budowania z klocków, ale też kolekcjonerów.

Komentarze: 0
Data: 24.05.2018

Lego Batman – klocki z bohaterem DC Comics. Który zestaw warto kupić?

Batman to z pewnością jeden z najbardziej popularnych superbohaterów. Stworzony przez wydawnictwo DC Człowiek-Nietoperz użycza swojego wizerunku niemal w każdej dziedzinie. Oczywiste jest więc to, że nie mogło go zabraknąć również wśród zabawek, a tymi, które najczęściej korzystają ze sławy danych postaci i robią to w świetny sposób, są klocki Lego.

Komentarze: 0
Data: 24.05.2018

Klocki Lego Elves – magiczny świat elfów. Który zestaw warto kupić?

Chyba już dawno klocki przestały się kojarzyć wyłącznie z zabawkami dla Chłopców. Z tym stereotypem walczą – i odnoszą spore sukcesy – producenci, np. firma Lego, która może się pochwalić kilkoma całkiem ciekawymi kolekcjami, dedykowanymi właśnie Dziewczynkom.

Komentarze: 0
Data: 24.05.2018

Lego Super Heroes – DC Comics – klocki z bohaterami. Które klocki wybrać?

Nie samym Marvelem człowiek żyje, a przynajmniej nie tylko ono wypuściło w świat grupę uwielbianych superbohaterów. Nie można bowiem zapomnieć o wydawnictwie DC Comics – to dzięki niemu świat ratuje Batman, Superman czy Wonder Woman. Nie ma się więc co dziwić, że takżeto uniwesum musiało znaleźć realizację poza komiksem i telewizją, a jedną z nich są zabawki (nie tylko) dla Dzieci.

Komentarze: 0
Data: 23.05.2018

Lego Super Heroes – Marvel – klocki z bohaterami. Które klocki wybrać?

Uniwersum superbohaterów nie ma końca! Największe z nich stworzyło wydawnictwo Marvel, a jego kultowe postaci przeniosły się z komiksów na ekran, a z nich już dalej, opanowując wiele gałęzi codziennego życia. Nie mogło ich zabraknąć także wśród zabawek. Ogromną popularnością cieszą się klocki, a bohaterowie Marvela są dostępni w klockach firmy Lego.

Komentarze: 0
Data: 23.05.2018

Han Solo: Gwiezdne wojny – klocki i figurki z bohaterem. Co warto kupić?

Świat „Gwiezdnych wojen” wkroczył już niemal w każdą sferę życia. Nie ma się więc co dziwić, że także wśród zabawek panuje swoista moda na kultową serię. Są one stworzone nie tylko z myślą o rozrywce, ale także dla kolekcjonerów, którzy nie przepuszczą żadnym gadżetom z ulubionej sagi.

Komentarze: 0
Data: 23.05.2018

Klocki Blocki Policja - zabawa dla małego policjanta. Czy warto kupić?

Zabawa w policjantów i złodziei jest chyba jedną z najczęstszych wśród małych Chłopców. Nie musi jednak oznaczać ganiania po podwórku z kijem udającym policyjną broń. Można równie dobrze bawić się w domowym zaciszu, a zarazem w bardziej zaawansowanym stopniu. Wszystko dzięki odpowiednim zabawkom!

Komentarze: 0
Data: 23.05.2018

Klocki Blocki Samoloty – zabawa dla małego pilota. Czy warto?

Zabawa klockami ma być ciekawa, wciągająca, kreatywna. I taka też będzie, szczególnie, jeśli wybierze się odpowiedni dla Dziecka zestaw. W myśl idei, że z klocków można zbudować wszystko, powstała bardzo ciekawa seria, w której do skonstruowania są samoloty dla Dzieci. To wyjątkowo atrakcyjna propozycja dla tych, którzy marzą o zostaniu pilotem!

Komentarze: 0
Data: 22.05.2018

Klocki Blocki Misja Mars – zabawa dla małego kosmonauty. Czy warto?

Klocki biją rekordy popularności odkąd tylko się pojawiły. I zapewne nadal będą to robiły, bo co chwilę pojawiają się nowe, zachwycające zestawy. Można przebierać w firmach, rodzajach, wielkościach i tematykach, dzięki czemu zabawki są dostępne dla każdego. Nie ma jednego, idealnego, najlepszego gatunku zabawki. Dobre klocki dla Dzieci to po prostu takie, którymi można się świetnie bawić!

Komentarze: 2
Data: 18.05.2018