Jaka kolejka elektryczna dla dzieci najlepsza? Którą wybrać dla malucha?

Kolejki dla dzieci to niezwykłe zabawki, które znaleźć można w prawie każdym domu, nie bez powodu zresztą. To uniwersalne zabawki, które zaciekawią zarówno chłopców jak i dziewczynki. Niezależnie od płci i wieku malucha, kolejka przykuje jego uwagę i zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy.

Komentarze: 0
Data: 15.11.2018

Jakie sanki dla dziecka wybrać? Które najlepsze dla maluchów?

Zima to pora roku, które daje dzieciom wiele możliwości do zabawy na zewnątrz. Jeśli tylko spadnie śnieg, to niska temperatura nie stanowi żadnej przeszkody do zabawy na świeżym powietrzu - lepienia bałwana i oczywiście jazdy na sankach, którą uwielbiają wszystkie dzieci. Jakie sanki można kupić dzieciom? Czy są sanki dla niemowlaków? Jak wybrać te najlepsze?

Komentarze: 0
Data: 15.11.2018

Zestawy Lego Star Wars do 100 zł. Który zestaw kupić fanowi?

Układanie klocków Lego to jedna z ulubionych aktywności dzieci, dlatego też zestawy Lego należą do najchętniej kupowanych zabawek przy różnych okazjach. Rodzice nie tylko chcą ujrzeć uśmiech na twarzach swoich pociech i chwilę odetchnąć, ale coraz częściej zdają sobie także sprawę z tego, że budowanie z klocków wspiera rozwój młodego człowieka na różnych płaszczyznach. Warto zatem wykorzystać to, że dzieci tak chętnie sięgają po Lego.

Komentarze: 0
Data: 15.11.2018

Jaki prezent dla 8 latka? Co wybrać dla 8 letniego dziecka?

Nieodłącznym elementem wystroju każdego domu, w którym żyją dzieci, są zabawki. To doskonałe prezenty dla dzieci pod choinkę czy na urodziny. Maluchy je uwielbiają, a rodzice i bliscy mogą dzięki nim sprawiać dzieciom mnóstwo radości. Czasem jednak wybór odpowiedniego prezentu bywa trudny. Z wiekiem maluchy rozbudzają w sobie indywidualne zainteresowania ich wymagania stale rosną, dlatego dobór zabawki na prezent dla dziecka staje się coraz większym wyzwaniem. W artykule odpowiemy na pytanie jaki prezent wybrać dla 8-latka.

Komentarze: 0
Data: 15.11.2018

Jakie zabawki i zabawy na zimę najlepsze dla dzieci?

Zima to szczególny okres, kiedy czas zabawy na dworze musi zostać ograniczony ze względu na niskie temperatury. Dlatego trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, by podczas zabaw na dworze zapewnić dzieciom odpowiednią dawkę wrażeń, by czuły się w pełni usatysfakcjonowane. Ważne są również zabawki, które pomogą w podniesieniu atrakcyjności spędzanego czasu, zapewniając, że maluchy nie będą mogły narzekać na nudę.

Komentarze: 0
Data: 15.11.2018

Jaki prezent na Mikołaja dla dzieci najlepszy? Co kupić na mikołajki?

Mikołajki to jedna z wielu okazji, by wręczyć dziecku prezent, ale coroczne wybieranie upominku idealnego może przysparzać trudności. Jak wybrać prezent dla dziecka, by był trafiony? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 4
Data: 15.11.2018

Jaki rower dla dziewczynki kupić? Jak dobrać właściwy dla 5-latki, 8 latki i 10 latki?

Jazda na rowerze dostarcza dzieciom niesamowitej rozrywki. Połączenie aktywności fizycznej ze świetną zabawą to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Dzieci lubią zabawę na świeżym powietrzu, a jazda na rowerze im to umożliwia.

Komentarze: 2
Data: 15.11.2018

Zabawki z filcu - filcowe robótki, literki, torebki, zwierzątka

Świetnym pomysłem na urozmaicenie igraszek dziecka są filcowe zabawki. Spora ich część ma charakter edukacyjny. Zabawki filcowe są ekologiczne i z racji tego, że są miękkie, nie stanowią zagrożenia dla pociechy.

Komentarze: 0
Data: 14.11.2018

Lalki Enchantimals - zestawy ze zwierzątkami i akcesoriami

Zabawa lalkami to wciąż jedna z ulubionych dziecięcych rozrywek, a szeroka oferta lalek różnego typu tylko pogłębia tę dziecięcą fascynację. Ciekawą serią lalek dla dzieci jest kolekcja Enchantimals marki Mattel. Co ją charakteryzuje? Jakie zabawki znajdziemy w tej serii i który model lalki wybrać dla dziecka?

Komentarze: 0
Data: 14.11.2018

"Czytaj z Albikiem" – seria książek dla dzieci z piórem interaktywnym

Zabawki interaktywne stały się już niemal tak popularne i powszechne, jak zabawki klasyczne. Obecnie interaktywne są już nie tylko maskotki czy pojazdy, ale nawet książki. Przykładem tak pomysłowego rozwiązania jest seria Czytaj z Albikiem. Na czym polega zabawa w czytanie z Albikiem? Od której publikacji zacząć i na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 14.11.2018