Dobra zabawa, pomimo złej pogody

Na zewnątrz pada deszcz, a Twoje dzieci rozpiera energia? Mamy na to sposób! Skorzystaj z aktualnych promocji i znajdź idealną zabawkę dla Twojego Dziecka.

Komentarze: 0
Data: 25.04.2019

Zabawa na świeżym powietrzu

Piękna pogoda nie pozwala Ci zostać w domu? Skorzystaj z naszych promocji i baw się ze swoimi Dziećmi na świeżym powietrzu!

Komentarze: 0
Data: 25.04.2019

Poczuj wiosnę i wyjdź na spacer

W szczególności małe dzieci potrzebują dużej ilości spacerów. Skorzystaj z ładnej pogody i wyjdźcie razem na spacer. Dobrze to zrobi nie tylko Maluchowi, ale i również Tobie. Świeże powietrze pomoże Wam dotlenienić organizm. Z okazji wiosny przygotowaliśmy specjalną promocję na wózki oraz fotelki.

Komentarze: 0
Data: 25.04.2019

Wszystko do 5 zł 10 zł i 15 zł

Szukasz atrakcyjnych promocji? Sprawdź listę produktów poniżej i znajdź produkty nie przekraczające kwoty 15 zł

Komentarze: 0
Data: 19.04.2019

Trampoliny ogrodowe taniej do 30%

Trampoliny ogrodowe to świetna rozrywka na świeżym powietrzu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! Po zimie, gdy pojawiają się ciepłe dni, warto pomyśleć o aktywności na zewnątrz.

Komentarze: 0
Data: 03.04.2019

Planszowe gry strategiczne i taktyczne. Które wybrać dla dzieci i dorosłych?

Gry planszowe w ostatnich latach przeszły niemałą rewolucję i stały się bardzo popularnym sposobem spędzania wolnego czasu, zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Komentarze: 0
Data: 27.03.2019

Jak wybrać trampolinę dla dzieci? Jaka najlepsza do ogrodu lub domu?

Coraz częściej można zauważyć trampoliny w przydomowych ogrodach. Urządzenia te zdobywają coraz większą popularność, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Trampoliny fitness to hit ostatnich lat. Trampoliny dla dzieci - ogrodowe i domowe - także stają się czymś powszechnym. Skąd ta rosnąca popularność?

Komentarze: 3
Data: 05.02.2019

Jaki płyn do czyszczenia butelek i smoczków? Który najlepszy do sterylizacji?

Dbałość o czystość akcesoriów dla Dzieci to niezwykle ważna sprawa, bowiem zależy od niej zdrowie Maluszka. Dlatego tak niezwykle ważne jest, by na każdym kroku o niej pamiętać i stosować najlepsze dostępne na rynku preparaty, które pomogą w odpowiednim wyczyszczeniu butelek oraz smoczków, takie, które będą wolne od wszelakich szkodliwych bakterii.

Komentarze: 1
Data: 16.01.2019

Sinlac, Minima czy Alerlac? Który produkt mleczny wybrać dla dziecka?

Wielu rodziców zmaga się z problemem wyboru odpowiedniego jedzenia dla malucha-alergika. W przypadku dzieci, które z jakiegoś powodu nie mogą spożywać białka bądź glutenu, wybór kaszki urasta do rangi sporego problemu. Trzeba umieć wybrać rozsądnie, by zapewnić dziecku najwięcej składników odżywczych bez strachu o obecność alergenów, które mogą doprowadzić do niepożądanej reakcji organizmu.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Jaka bajka dla 5 i 6 latka wybrać? Które najlepsze dla przedszkolaków?

Dzieci w wieku 5 i 6 lat zaczynają wczesnoszkolną edukację. Jest to czas poznawania literek, pierwszych zasad kaligrafowania i oczywiście czytania. Czytanie dzieciom bajek i opowiadań nie dość, że zacieśnia więzi między rodzicami i dzieckiem, to znacząco wpływa na postępy w nauce, szczególnie jeśli chodzi o zdolności językowe. Jakie bajki czytać dzieciom w wieku 5 i 6 lat? Jakie korzyści wynikają z czytania?

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019