Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 400 zł do hulahop.pl

Jeżeli planujecie zakupy w hulahop.pl, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 400 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą trzeciej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 0
Data: 30.06.2020

Klocki LEGO City - jakie wybrać? Który zestaw najlepszy dla dziecka?

Klocki LEGO są najlepiej rozpoznawalnymi, wręcz kultowymi klockami do zabawy dla dzieci i dorosłych. Marka LEGO istnieje już od kilkudziesięciu lat i wciąż zaskakuje swoich fanów nowymi seriami klocków. Zabawa w konstruowanie obiektów rozwija wyobraźnię, kreatywność i spostrzegawczość, a także uczy przestrzennego myślenia. Czym wyróżnia się kolekcja LEGO City? Jakie klocki znajdziemy w tej serii i czy warto po nie sięgać?

Komentarze: 0
Data: 19.10.2017

Klocki od Banbao - jak wybrać dla swojego dziecka? Który zestaw najlepszy?

BanBao to duńska firma, która zajmuje się produkowaniem zabawek bardzo wysokiej jakości. W chwili obecnej sprzedawane są na całym świecie w 36 krajach. Oferta BanBao zawiera szeroką gamę serii do wyboru, w ich skład wchodzi ponad 160 zestawów produktów. Klocki charakteryzują się różnorodną tematyką, która pozwala na odpowiednie dobranie zestawu dla każdego dziecka.

Komentarze: 0
Data: 18.10.2017

Zabawki dla 3 latka - jakie zabawki wybrać dla trzyletniego dziecka?

Wybór zabawek dla dziecka należy uzależnić przede wszystkim od jego wieku i możliwości. Nie od dziś wiadomo, że każde dziecko rozwija się inaczej, w innym tempie. Pewne cechy są jednak wspólne dla określonych przedziałów. Nimi się kierują projektanci i producenci zabawek.

Komentarze: 0
Data: 18.10.2017

Klocki LEGO Architecture - jaki zestaw wybrać dla swojego dziecka?

Przez dziesiątki lat zaciętej rywalizacji ogólnoświatowej, na czoło producentów klocków wysunęła się firma LEGO. Założona została w 1932 roku przez Olego Kirka Christiansena. Klocki LEGO stały się bezkonkurencyjnym hitem na całym świecie. Powstało wiele serii, a zabawę dostarczają nie tylko dzieciom, ale także dorosłym użytkownikom.

Komentarze: 0
Data: 17.10.2017

Zabawki Littlest Pet Shop - figurki, domki i artykuły szkolne

Kolorowe figurki o wdzięcznych kształtach zwierzątek na dobre podbiły serca wielu dzieci. Zabawki z kolekcji Littlest Pet Shop są jednymi z najchętniej wybieranych w swojej kategorii. Co takiego można znaleźć w kolekcji Littlest Pet Shop? Jakie zabawki z tej serii są szczególnie godne uwagi i czy warto po nie sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 16.10.2017

Klocki Clics Toys - jak wybrać zestaw dla swojego dziecka? Który najlepszy?

Edukacyjne klocki Clics wyprodukowane zostały przez belgijską firmę BBM N.V. Od wielu lat są obiektem pożądania kolejnych pokoleń dzieci w wieku przedszkolnym. Charakteryzują się niezwykłymi kolorami, które przyciągają wzrok każdego malucha. Pobudzają wyobraźnię dzieci, do tworzenia wszelakich konstrukcji.

Komentarze: 0
Data: 16.10.2017

Ubranka i stroje dla lalek - jakie wybrać? Które najlepsze?

Zabawa lalkami nie byłaby pewnie tak ciekawa i przyjemna, gdyby nie możliwość strojenia, przebierania i ubierania ich w różnego typu stroje i ubrania. Ubranka dla lalek stanowią szeroką gamę akcesoriów do zabawy, po które warto sięgnąć. Jak wybrać ubranka dla lalek i na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 12.10.2017

Lalki Evi Love - popularna kolekcja dla dziewczynek. Które wybrać?

Lalki Evi Love to cała kolekcja lalek z akcesoriami i dodatkowymi postaciami od marki Simba. To kolekcja zabawek dla dzieci, która cieszy się dużą popularnością. Lalki Evi Love są nie tylko starannie wykonane i dopracowane pod względem detali, ale także estetyczne, ciekawe i ładnie zapakowane. Co wyróżnia akurat tę kolekcję lalek? Czy warto po nie sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 12.10.2017

Klocki Cobi Mała Armia- jaki zestaw wybrać dla dziecka?

Firma Cobi jest polskim producentem zabawek dla dzieci. Główny zakład produkcyjny mieści się w Mielcu. Przedsiębiorstwo jest znane głównie z produkcji plastikowych klocków. Składane razem tworzą pewną całość, dzięki wyposażeniu w odpowiednie wypustki i gniazda. Firma jest drugim w Europie, a trzecim na świecie producentem klocków.

Komentarze: 0
Data: 10.10.2017