Jak wybrać trampolinę dla dzieci? Jaka najlepsza do ogrodu lub domu?

Coraz częściej można zauważyć trampoliny w przydomowych ogrodach. Urządzenia te zdobywają coraz większą popularność, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Trampoliny fitness to hit ostatnich lat. Trampoliny dla dzieci - ogrodowe i domowe - także stają się czymś powszechnym. Skąd ta rosnąca popularność?

Komentarze: 3
Data: 05.02.2019

Jaki płyn do czyszczenia butelek i smoczków? Który najlepszy do sterylizacji?

Dbałość o czystość akcesoriów dla Dzieci to niezwykle ważna sprawa, bowiem zależy od niej zdrowie Maluszka. Dlatego tak niezwykle ważne jest, by na każdym kroku o niej pamiętać i stosować najlepsze dostępne na rynku preparaty, które pomogą w odpowiednim wyczyszczeniu butelek oraz smoczków, takie, które będą wolne od wszelakich szkodliwych bakterii.

Komentarze: 1
Data: 16.01.2019

Sinlac, Minima czy Alerlac? Który produkt mleczny wybrać dla dziecka?

Wielu rodziców zmaga się z problemem wyboru odpowiedniego jedzenia dla malucha-alergika. W przypadku dzieci, które z jakiegoś powodu nie mogą spożywać białka bądź glutenu, wybór kaszki urasta do rangi sporego problemu. Trzeba umieć wybrać rozsądnie, by zapewnić dziecku najwięcej składników odżywczych bez strachu o obecność alergenów, które mogą doprowadzić do niepożądanej reakcji organizmu.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Jaka bajka dla 5 i 6 latka wybrać? Które najlepsze dla przedszkolaków?

Dzieci w wieku 5 i 6 lat zaczynają wczesnoszkolną edukację. Jest to czas poznawania literek, pierwszych zasad kaligrafowania i oczywiście czytania. Czytanie dzieciom bajek i opowiadań nie dość, że zacieśnia więzi między rodzicami i dzieckiem, to znacząco wpływa na postępy w nauce, szczególnie jeśli chodzi o zdolności językowe. Jakie bajki czytać dzieciom w wieku 5 i 6 lat? Jakie korzyści wynikają z czytania?

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Pieluchy czy pieluchomajtki - co wybrać dla niemowlaka? Co lepsze?

Dziecko nosi pieluchy dopóki samodzielnienie nie zacznie korzystać z nocnika. Nawet wtedy rodzice zakładają dzieciom pieluchy, ponieważ maluchom nie zawsze uda się w porę zdążyć do nocnika. Okres pieluchowania może trwać nawet do 3go roku życia. Od urodzenia zawsze używane są pieluchy, potem rodzice mogą wybrać pieluchomajtki. Jakie są różnice pomiędzy nimi? Co wybrać, by zapewnić dziecku jak najlepszy komfort?  

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Jaki stolik dla dziecka wybrać? Jak dobrać dla chłopca i dziewczynki?

Dzieci potrzebują do zabawy dużo miejsca. Przygotowanie im specjalnego kącika ze stolikiem pozwoli na lepsze utrzymanie porządku, a dzieci mając swój własny kąt, będą mogły spokojnie się bawić bez przeszkadzania rodzicom

Komentarze: 1
Data: 16.01.2019

Klocki Lego Juniors - które wybrać dla dziecka? Jakie najlepsze?

Układanie klocków to niezwykle przyjemna zabawa, która od wielu lat porywa dzieci bez reszty. Możliwość tworzenia własnych konstrukcji z kolorowych, prostych w łączeniu klocków to niezwykle atrakcyjna perspektywa, szczególnie dla dzieci w wieku 4 ­– 10, których bogata wyobraźnia potrzebuje ujścia na wielu płaszczyznach życia. Jeśli więc chce się zrobić dziecku przyjemność i zapewnić mu zabawkę, która pomoże rozwinąć wyobraźnię, Lego Juniors to doskonały wybór!

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Koraliki do prasowania 3D - czym są? Jakie wybrać? Które wzory i szablony?

Koraliki do prasowania to doskonała zabawa dla młodszych i starszych dzieci, która pozwala pracować nad koncentracją, spostrzegawczością, kreatywnością i motoryką malucha. Zabawa koralikami to doskonała frajda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Komentarze: 3
Data: 16.01.2019

Jak prawidłowo zamontować nosidełko? Praktyczne wskazówki

Zasady montowania nosidełek w samochodach regulowane są przez przepisy kodeksu drogowego. Stosowanie się do przepisów nie tylko uchroni przed mandatem, ale przede wszystkim zapewni dziecku maksymalne bezpieczeństwo podczas podróży samochodem.

Komentarze: 0
Data: 16.01.2019

Gry towarzyskie – najlepsze pomysły na wieczór ze znajomymi

Wieczór ze znajomymi może przebiegać według różnych scenariuszy. Czasem jest to wyjście na imprezę, na miasto, wspólną kolację czy do kina. Ale bywa, że towarzystwo zdecydowanie bardziej woli tak zwane „domówki” niż jakiekolwiek wyjścia. Nie ma się co dziwić – podczas spotkań w domu jest więcej czasu na rozmowę, wymianę poglądów, wspólne gotowanie i po prostu bliższe bycie ze sobą. Jest to także dobra okazja, by się solidnie rozerwać, szczególnie, jeśli wszyscy goście lubią gry towarzyskie. I choć mogą się kojarzyć głównie z rozrywką dla młodszych – można znaleźć gry dla każdej grupy wiekowej!

Komentarze: 1
Data: 21.12.2018