Balony i dekoracje, czyli jak przygotować przyjęcie dla Dziecka?

Urodziny Dziecka to wielkie przeżycie dla Solenizanta, ale nie tylko. Równie mocno ten wyjątkowy Dzień przeżywają Rodzice, chcąc przygotować wymarzoną zabawę urodzinową, która sprawi przyjemność Dziecku. Na rynku nie brakuje produktów, które to ułatwią i warto z nich skorzystać, chcąc stworzyć niezwykły klimat i wywołać ogromny uśmiech na buzi Jubilata.

Komentarze: 0
Data: 16.07.2018

Blaze i megamaszyny – zabawki i gadżety z bohaterami serialu

Blaze to sympatyczny, czerwony Monster Truck, należący do ośmioletniego Aj’a, który uwielbia wszelkie nowinki i zabawy techniczne. Razem podróżują po mieście, przeżywając niesamowite przygody i pomagając innym rozwiązywać problemy. Amerykański serial podbija serca Chłopców, choć nie tylko, na całym świecie, dlatego powstała też seria zabawek oparta na jego motywach.

Komentarze: 0
Data: 16.07.2018

Oball – zabawki, piłki i autka dla Najmłodszych. Czy warto?

Produkty Oball stworzone zostały z myślą o najmłodszych Dzieciach. To kolekcja oryginalnych piłek, różnego rodzaju zabawek dla Niemowląt, samochodzików i innych, które mają na celu nie tylko dawanie Maluchowi przyjemności z zabawy, ale także zadbanie o jego prawidłowy rozwój.

Komentarze: 0
Data: 16.07.2018

Bajki dla Niemowląt – książeczki kontrastowe i czytanki

O tym, że Dziecko od małego powinno mieć kontakt z książkami, z tekstem, z historiami, nie trzeba nikogo przekonywać. Czytanie Dziecku i pokazywanie Mu obrazków ma same zalety - wspomaga rozwój intelektualny, ćwiczy wzrok i jego skupianie, pobudza wyobraźnię, a także po prostu wpływa na poznawanie świata oraz daje chwile relaksu. Kiedy zacząć Dziecku podsuwać książki?

Komentarze: 0
Data: 13.07.2018

Baby Born – interaktywna lalka dla Dzieci. Czy warto?

Każda Dziewczynka w pewnym wieku przechodzi przez etap zabawy lalkami. Wybór produktów jest ogromny, a lalka lalce nierówna. Dostępne są modele zupełnie podstawowe, bez żadnych dodatkowych funkcji, a także lalki, które mają imitować zachowanie i potrzeby prawdziwych Dzieci. Jak się odnaleźć w morzu artykułów, z których każdy wydaje się atrakcyjny?

Komentarze: 1
Data: 13.07.2018

Zygzak McQueen i Złomek – zabawki z bohaterami filmu „Auta”

Bajka „Auta”, stworzona we współpracy wytwórni Disney i Pixar, od razu stała się hitem. Doczekała się też kontynuacji w dwóch częściach, które odniosły nie mniejszy sukces. Uwielbiana jest przez Dzieci na całym świecie, a postaci słynnych samochodów od razu znalazły swoje odzwierciedlenie w zabawkach.

Komentarze: 1
Data: 13.07.2018

Pamiętnik na hasło – idealny prezent dla dziewczynki

Wiele dziewczynek marzy o prowadzeniu własnego pamiętnika, ale obawia się, że ktoś mógłby go znaleźć i przeczytać. Tajemnice i sekrety w pamiętniku mogą być doskonale strzeżone, a wszystko to dzięki pomysłowemu pamiętnikowi na hasło. Jak działa taki pamiętnik? Czy warto kupić go dla dziewczynki?

Komentarze: 0
Data: 12.07.2018

Violetta – zabawki i gadżety z serialu. Czy warto kupić?

Serial Violetta opowiada o losach nastolatki, która kocha muzykę, ale nie jest świadoma swojego talentu do śpiewania, odziedziczonego po zmarłej mamie. Stale chroniona przez ojca, wychowywana z dala od rówieśników, gra na pianinie, ale czuje, że to nie do końca jest jej droga. Dopiero przeprowadzka do Buenos Aires i rozpoczęcie nauki w szkole muzycznej sprawiają, że odkrywa w sobie drzemiący potencjał.

Komentarze: 0
Data: 12.07.2018

Bajki Disneya – zabawki z bohaterami z ukochanych bajek

Myśląc o bajkach, od razu kojarzą się produkcje Disneya. Nie ma się co dziwić – od lat podbijają serca Dzieci i Dorosłych na całym świecie. Nieważne, czy to krótkie historyjki o przygodach Myszki Miki, czy też pełnometrażowa „Śpiąca Królewna” – bez wyjątku każda bajka, która wyszła z wytwórni Disneya, jest kurą znoszącą złote jajka.

Komentarze: 0
Data: 12.07.2018

BLW – metoda karmienia Niemowląt. Co musisz wiedzieć?

Co rusz pojawiają się nowe trendy w wychowywaniu Dzieci. Niektóre dotyczą zabawek, inne sposobów zasypiania, a jeszcze inne żywienia, a szczególnie rozszerzania diety Niemowląt. Wciąż słychać głosy z przeszłości, które nadal cieszą się popularnością, mówiące o stopniowym wprowadzaniu pewnych grup produktów, zmielonych na mus i podawanych łyżeczką. Na przekór im pojawiła się nowa metoda karmienia Niemowląt – BLW. Czy to tylko kolejna moda i wymysł dla nowoczesnych Rodziców czy jednak ma jakiś sens?

Komentarze: 0
Data: 12.07.2018