Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 400 zł do hulahop.pl

Jeżeli planujecie zakupy w hulahop.pl, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 400 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą trzeciej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 0
Data: 30.06.2020

Play-Doh - ciastoliny i zestawy zabawek. Jaki zestaw wybrać dla dziecka?

Zabawa z ciastoliną Play-Doh tylko z pozoru przypomina lepienie z plasteliny. Play-Doh to cała gama produktów i akcesoriów do lepienia, wyciskania i kształtowania kolorowej masy plastycznej. Czy warto sięgnąć po Play-Doh? Jakie są akcesoria do kompletu i które z nich warto kupić dziecku?

Komentarze: 0
Data: 17.08.2017

Worek na obuwie - jak wybrać dla dziecka? Który najlepszy do szkoły?

Obowiązkowa zmiana obuwia po przyjściu do szkoły to zasada, która dotyczy większości placówek edukacyjnych. Przebieranie butów ogranicza brud i bakterie na korytarzach i w szkolnych salach oraz sprawia, że dzieci i młodzież w ciągu wielogodzinnych zajęć przebywają w szkole w wygodnym, lekkim obuwiu bez względu na porę roku. Jak wybrać worek do przenoszenia butów szkolnych? Dlaczego to właśnie worek będzie najlepszym pokrowcem i sposobem na noszenie ze sobą butów?

Komentarze: 0
Data: 10.08.2017

Rolki dziecięce - jakie wybrać? Które najlepsze dla dziecka? Jak dobrać?

Wybór rolek dla dziecka, a w szczególności pierwszych rolek, nie jest prosty. W sprzedaży można znaleźć liczne modele, które z pozoru różnią się głównie ceną i estetyką, ale w rzeczywistości jest znacznie więcej kwestii, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu. Jakie rolki wybrać dla dziecka? Jakie akcesoria na rolki się przydadzą?

Komentarze: 0
Data: 10.08.2017

Materace i foteliki plażowe dla dzieci - jakie wybrać? Które najlepsze na plażę?

Plażowanie i wypoczynek nad wodą to jedne z najczęstszych i najpopularniejszych sposobów na spędzanie wakacji z dziećmi. Woda, pływanie w basenie lub spacerowanie brzegiem morza przynosi orzeźwienie i jest okazją do kreatywnego i wesołego wypoczynku dla całej rodziny. Przed wyjazdem nad morze lub nad wodę warto rozważyć zakup materaca lub fotelika plażowego dla dzieci. To akcesoria, które czynią plażowanie wygodniejszym i ciekawszym. Jak je wybrać? Po które sięgnąć i czy warto?

Komentarze: 0
Data: 28.07.2017

Szumisie - szumiące maskotki uspakajające dla niemowląt. Które wybrać?

Szumiące misie, czyli maskotki, które emitują określone dźwięki, cieszą się niesłabnącą popularnością. Na sklepowych półkach pojawiają się kolejne modele Szumisiów, a coraz więcej niemowląt szybciej zasypia dzięki tym pluszowym towarzyszom. Czym dokładnie są Szumisie? Jak działają? Czy są skuteczne i czy warto po nie sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 26.07.2017

Zabawki sensoryczne rozwijające zmysły dziecka - jakie wybrać? Które najlepsze?

Zabawki dla dzieci i niemowląt mogą i powinny nie tylko bawić, ale także i uczyć, oddziaływać na zmysły i wspierać prawidłowy rozwój dziecka. Takie bez wątpienia są zabawki sensoryczne, które pomagają dziecku rozwijać zmysł słuchu, węchu, dotyku, a nawet smaku. Czym są zabawki sensoryczne? Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie i czy warto po nie sięgać?

Komentarze: 0
Data: 25.07.2017

Masza i Niedźwiedź - zabawki inspirowane bajką. Jakie wybrać dla dziecka?

Serial animowany o małej dziewczynce i jej przyjacielu Niedźwiedziu podbił serca dzieci na całym świecie. Powstał w Rosji i bardzo szybko stał się popularny w innych krajach. Dzieci uwielbiają także zabawki nawiązujące do tej rosyjskiej bajki. Kim są główni bohaterowie? W czym tkwi fenomen bajki? Jakie zabawki można kupić fanom Maszy i Niedźwiedzia?

Komentarze: 0
Data: 25.07.2017

Znikopis - jak działa? Jaka tabliczkę wybrać dla dziecka? Która najlepsza?

Rysowanie bez brudzenia rączek, ścian i stołu jest możliwe dzięki znikopisom. Dzieci je uwielbiają. Znikopisem maluje się na specjalnej tablicy, z której jednym ruchem można usunąć rysunki i kontynuować rysowanie czegoś nowego. Jak działa znikopis? Jaki wybrać dla dziecka?

Komentarze: 0
Data: 24.07.2017

Skwooshi sand – popularna masa plastyczna dla dzieci

Jeśli szukasz doskonałego, kreatywnego prezentu dla dzieci, który zaskoczy je niezwykłymi właściwościami, zestaw kreatywny Skwooshi Sand to doskonałe rozwiązanie, które zapewni dzieciom mnóstwo wciągającej zabawy!

Komentarze: 0
Data: 21.07.2017