Zabawki i gry

Gry i planszówki

Rekomendowane przez specjalistów
Posiadłość Szaleństwa 2 edycja (PL-MAD20)
(7)
Kupiły 23 osoby
329 zł
rekomendacja eksperta
Druga edycja gry Galakta Posiadłość Szaleństwa daje możliwość odwiedzenia nawiedzonych posiadłości Arkham oraz wielu innych złowieszczych miejsc. W badacza tajemnic możesz wcielić się samotnie lub w trybie kooperacji z znajomymi.
Catan - Gwiezdni Osadnicy
Kupiło 9 osób
253,98 zł
rekomendacja eksperta
Wreszcie udało się sięgnąć gwiazd! Jest środek trzeciego tysiąclecia. Ty i twoi koledzy z Catanu podróżujcie statkami kosmicznymi na odległe systemy planetarne w poszukiwaniu większej ilości zasobów.
This War of Mine: The Board Game (Polska edycja) (265620)
(3)
Kupiły 4 osoby
168,98 zł
rekomendacja eksperta
Miasto jest oblężone. Brakuje wody, jedzenia, leków. Każdy dzień to walka o przetrwanie. Podczas rozgrywki gracze spotkają wiele postaci, a prawie każda ma swoje imię i historię, której staną się częścią.
Gra planszowa Cyklady (2010)
(9)
Kupiło 9 osób
155,90 zł
rekomendacja eksperta
Jako grecki wódz doprowadź swoje królestwo do chwały i bogactwa! W tej rozbudowanej grze z piekną i klimatyczną oprawą, możesz nie tylko podbijać nowe tereny ale też rozwijać swoje Imperium i wykorzystać swoje umiejętności planowania i zarządzania.
Gra planszowa Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie Edycja Gra Roku
(27)
Kupiło 21 osób
128,22 zł
rekomendacja eksperta
Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwykłych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie budować szałas, bronie, będziecie starać się robić co w waszej mocy... by przetrwać.
Gra planszowa Azul Edycja polska
(14)
Kupiło 26 osób
127,89 zł
rekomendacja eksperta
Azul podbił serca (i gusty) graczy z całego świata. Uwielbiasz dekorować? Kochasz estetykę? Boisz się pustej przestrzeni (horror vacui)? W takim razie Azul jest dla ciebie!
Gra planszowa Wsiąść do Pociągu: Europa (9665)
(53)
Kupiło 15 osób
124,18 zł
rekomendacja eksperta
To prosta i elegancka gra. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się także doświadczonym graczom. Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!
Prawda czy Fałsz (60600)
(2)
Kupiły 4 osoby
119 zł
rekomendacja eksperta
Dumel Discovery to zabawki edukacyjne stworzone po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Gra „Prawda czy Fałsz” to ponad 1000 pytań z różnych dziedzin. Została skonstruowana tak, aby całe rodziny mogły spędzać razem czas doskonale bawiąc się!
Minerały Games
Kupiły 4 osoby
113,06 zł
rekomendacja eksperta
W tej grze, gracze mogą wcielić się w geologów i wydobywać drogocenne i lśniące minerały. Gra rozwija m.in umiejętności obserwacji oraz planowania. Kto okaże się najlepszym zbieraczem i wydobędzie najlepsze okazy?
Smart Games Brain Train (ENG)
Kupiło 0 osób
112,99 zł
rekomendacja eksperta
Gra Brain Train SMART GAMES to rewelacyjna gra z elementami sortowania kształtów. Posiada kilka poziomów trudności. Stymuluje umiejętności poznawcze takie jak elastyczne myślenie.
Gra zręcznościowa Akrobaci
Kupiła 1 osoba
110 zł
rekomendacja eksperta
Gra zręcznościowa Akrobaci ćwiczy m.in koncentrację, planowanie przestrzenne oraz zręczność. Ponadto zachwyca jakością wykonania, designem, jest wspaniałą grą dla całej rodziny i idealnie nadaje się na prezent.
Gra planszowa 51. Stan: Master Set
(1)
Kupiły 3 osoby
105,75 zł
rekomendacja eksperta
Świat, który znasz przestał istnieć. Nie ma rządu. Nie ma armii. Nie ma cywilizacji. Uczestnicy podejmują strategiczne działania wykorzystując dużą liczbę różnorodnych kart. Sporo możliwości i dynamiczna rozgrywka gwarantuje fascynujące emocje.
Gra La Cucaracha (222520)
(13)
Kupiły 2 osoby
-3%
107.2 zł
103,99 zł
rekomendacja eksperta
W kuchni jest karaluch! Szybko - kto go złapie?! Rzuć kostką i działaj błyskawicznie - użyj sztućców, aby zwabić karalucha do swojej pułapki. Gracz, który złapie karalucha 5 razy wygrywa!
Cluedo (38712)
Kupiło 9 osób
99 zł
rekomendacja eksperta
Klasyczna gra kryminalna powraca w nowym wydaniu. Kto popełnił zbrodnie i jest podejrzany? Wyeliminuj wszystkich podejrzanych i rozwiąż zagadkę zabójstwa, narzędzia jakie zostało użyte oraz w jakim pomieszczeniu miało to miejsce.
Mistrz Pamięci (62161)
Kupiły 4 osoby
99 zł
rekomendacja eksperta
Zostań Mistrzem Pamięci! Ćwicząc słuch, spryt i koncentrację razem z Maluchem sprawisz mu frajdę i miło spędzicie czas.