Zabawki i gry

Gry i planszówki

Rekomendowane przez specjalistów

Posiadłość Szaleństwa 2 edycja (PL-MAD20)
(7)
Kupiło 11 osób
327 zł
rekomendacja eksperta
Druga edycja gry Galakta Posiadłość Szaleństwa daje możliwość odwiedzenia nawiedzonych posiadłości Arkham oraz wielu innych złowieszczych miejsc. W badacza tajemnic możesz wcielić się samotnie lub w trybie kooperacji z znajomymi.
Catan - Gwiezdni Osadnicy
Kupiły 3 osoby
258,79 zł
rekomendacja eksperta
Wreszcie udało się sięgnąć gwiazd! Jest środek trzeciego tysiąclecia. Ty i twoi koledzy z Catanu podróżujcie statkami kosmicznymi na odległe systemy planetarne w poszukiwaniu większej ilości zasobów.
This War of Mine: The Board Game (Polska edycja) (265620)
(1)
Kupiły 22 osoby
179,28 zł
rekomendacja eksperta
Miasto jest oblężone. Brakuje wody, jedzenia, leków. Każdy dzień to walka o przetrwanie. Podczas rozgrywki gracze spotkają wiele postaci, a prawie każda ma swoje imię i historię, której staną się częścią.
Everdell
Kupiło 9 osób
159 zł
rekomendacja eksperta
Jako lider rozwijającej się cywilizacji, odkrywaj nieznane dotąd tereny, poznawaj nowe stworzenia i zakładaj miasta. Brzmi interesująco, prawda? To wszystko możesz dokonać w wyjątkowo klimatycznej grze Everdell.
Gra planszowa Cyklady (2010)
(9)
Kupiło 9 osób
156,12 zł
rekomendacja eksperta
Jako grecki wódz doprowadź swoje królestwo do chwały i bogactwa! W tej rozbudowanej grze z piekną i klimatyczną oprawą, możesz nie tylko podbijać nowe tereny ale też rozwijać swoje Imperium i wykorzystać swoje umiejętności planowania i zarządzania.
Harry Potter: Hogwarts Battle
Kupiło 18 osób
148,06 zł
rekomendacja eksperta
Jeszcze raz powróć do świata pełnego magii, tajemnic i zapewnij bezpieczeństwo uczniom hogwartu w tej klimatycznej grze karcianej.
Gra planszowa Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie Edycja Gra Roku
(26)
Kupiło 16 osób
129,01 zł
rekomendacja eksperta
Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwykłych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie budować szałas, bronie, będziecie starać się robić co w waszej mocy... by przetrwać.
Gra planszowa Azul Edycja polska
(14)
Kupiło 9 osób
128,87 zł
rekomendacja eksperta
Azul podbił serca (i gusty) graczy z całego świata. Uwielbiasz dekorować? Kochasz estetykę? Boisz się pustej przestrzeni (horror vacui)? W takim razie Azul jest dla ciebie!
Gra planszowa Wsiąść do Pociągu: Europa (9665)
(51)
Kupiło 19 osób
125 zł
rekomendacja eksperta
To prosta i elegancka gra. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się także doświadczonym graczom. Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!
Minerały Games
Kupiło 5 osób
122,79 zł
rekomendacja eksperta
W tej grze, gracze mogą wcielić się w geologów i wydobywać drogocenne i lśniące minerały. Gra rozwija m.in umiejętności obserwacji oraz planowania. Kto okaże się najlepszym zbieraczem i wydobędzie najlepsze okazy?
Gra La Cucaracha (222520)
(13)
Kupiło 5 osób
112 zł
rekomendacja eksperta
W kuchni jest karaluch! Szybko - kto go złapie?! Rzuć kostką i działaj błyskawicznie - użyj sztućców, aby zwabić karalucha do swojej pułapki. Gracz, który złapie karalucha 5 razy wygrywa!
Smart Games Brain Train (ENG)
Kupiło 0 osób
106,90 zł
rekomendacja eksperta
Gra Brain Train SMART GAMES to rewelacyjna gra z elementami sortowania kształtów. Posiada kilka poziomów trudności. Stymuluje umiejętności poznawcze takie jak elastyczne myślenie.
Kroniki Zbrodni
Kupiły 4 osoby
102,99 zł
rekomendacja eksperta
Wejdź na nowy, nieznany dotąd poziom doznań w grach planszowych. Przy pomocy prostej w obsłudze aplikacji i możliwości rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości zanurz się w świecie pełnym zbrodni i rozwikłaj wielopoziomowe zagadki kryminalne.
Mistrz Pamięci (62161)
Kupiły 3 osoby
99 zł
rekomendacja eksperta
Zostań Mistrzem Pamięci! Ćwicząc słuch, spryt i koncentrację razem z Maluchem sprawisz mu frajdę i miło spędzicie czas.
Gra planszowa 51. Stan: Master Set
(1)
Kupiła 1 osoba
-10%
109 zł
99 zł
rekomendacja eksperta
Świat, który znasz przestał istnieć. Nie ma rządu. Nie ma armii. Nie ma cywilizacji. Uczestnicy podejmują strategiczne działania wykorzystując dużą liczbę różnorodnych kart. Sporo możliwości i dynamiczna rozgrywka gwarantuje fascynujące emocje.