Zabawki i gry

Gry i planszówki

Rekomendowane przez specjalistów

Catan - Gwiezdni Osadnicy
Kupiły 4 osoby
258 zł
rekomendacja eksperta
Wreszcie udało się sięgnąć gwiazd! Jest środek trzeciego tysiąclecia. Ty i twoi koledzy z Catanu podróżujcie statkami kosmicznymi na odległe systemy planetarne w poszukiwaniu większej ilości zasobów.
This War of Mine: The Board Game (Polska edycja) (265620)
(1)
Kupiło 17 osób
167,99 zł
rekomendacja eksperta
Miasto jest oblężone. Brakuje wody, jedzenia, leków. Każdy dzień to walka o przetrwanie. Podczas rozgrywki gracze spotkają wiele postaci, a prawie każda ma swoje imię i historię, której staną się częścią.
Harry Potter: Hogwarts Battle
Kupiła 1 osoba
-3%
148.45 zł
145 zł
rekomendacja eksperta
Jeszcze raz powróć do świata pełnego magii, tajemnic i zapewnij bezpieczeństwo uczniom hogwartu w tej klimatycznej grze karcianej.
TALISMAN: Legendarne Opowieści + Druid
Kupiło 0 osób
-3%
135.79 zł
132,89 zł
rekomendacja eksperta
Jako nieustraszeni Poszukiwacze sprzymierzyliście się, aby wyruszyć na wyprawę, której celem jest odzyskanie wszystkich pięciu Talizmanów i uniemożliwienie złej woli stojącej za wrogimi siłami wzięcia świata we władanie.
Gra planszowa Wsiąść do Pociągu: Europa (9665)
(51)
Kupiły 72 osoby
130,99 zł
rekomendacja eksperta
To prosta i elegancka gra. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się także doświadczonym graczom. Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!
Gra planszowa Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie Edycja Gra Roku
(25)
Kupiło 26 osób
129 zł
rekomendacja eksperta
Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwykłych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie budować szałas, bronie, będziecie starać się robić co w waszej mocy... by przetrwać.
Gra planszowa Azul Edycja polska
(14)
Kupiło 47 osób
128,87 zł
rekomendacja eksperta
Azul podbił serca (i gusty) graczy z całego świata. Uwielbiasz dekorować? Kochasz estetykę? Boisz się pustej przestrzeni (horror vacui)? W takim razie Azul jest dla ciebie!
Prawda czy Fałsz (60600)
(2)
Kupiły 3 osoby
115 zł
rekomendacja eksperta
Dumel Discovery to zabawki edukacyjne stworzone po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Gra „Prawda czy Fałsz” to ponad 1000 pytań z różnych dziedzin. Została skonstruowana tak, aby całe rodziny mogły spędzać razem czas doskonale bawiąc się!
Gra planszowa Terraformacja Marsa Edycja Gra Roku
(20)
Kupiło 30 osób
-8%
123.99 zł
114,99 zł
rekomendacja eksperta
Terraformacja Marsa to gra, która zapewni rozrywkę nawet najbardziej wymagającym graczom. Średni próg wejścia pozwoli w krótkim okresie czasu poznanie zasad laikom. Czy na Marsie jest woda oraz życie? Teraz to od Ciebie zależy!
Gra La Cucaracha (222520)
(13)
Kupiły 22 osoby
113 zł
rekomendacja eksperta
W kuchni jest karaluch! Szybko - kto go złapie?! Rzuć kostką i działaj błyskawicznie - użyj sztućców, aby zwabić karalucha do swojej pułapki. Gracz, który złapie karalucha 5 razy wygrywa!
Gra planszowa 51. Stan: Master Set
(1)
Kupiło 6 osób
109 zł
rekomendacja eksperta
Świat, który znasz przestał istnieć. Nie ma rządu. Nie ma armii. Nie ma cywilizacji. Uczestnicy podejmują strategiczne działania wykorzystując dużą liczbę różnorodnych kart. Sporo możliwości i dynamiczna rozgrywka gwarantuje fascynujące emocje.
Smart Games Brain Train (ENG)
Kupiła 1 osoba
106,90 zł
rekomendacja eksperta
Gra Brain Train SMART GAMES to rewelacyjna gra z elementami sortowania kształtów. Posiada kilka poziomów trudności. Stymuluje umiejętności poznawcze takie jak elastyczne myślenie.
Mistrz Pamięci (62161)
Kupiły 2 osoby
105 zł
rekomendacja eksperta
Zostań Mistrzem Pamięci! Ćwicząc słuch, spryt i koncentrację razem z Maluchem sprawisz mu frajdę i miło spędzicie czas.
Gra planszowa 7 Cudów Świata
(17)
Kupiło 18 osób
-5%
109.99 zł
104,90 zł
rekomendacja eksperta
Pokaż, jakie cuda może zbudować Twoja cywilizacja! Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem,weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę.
KeyForge: Zew Archontów - Pakiet startowy
Kupiło 9 osób
98,58 zł
rekomendacja eksperta
Rozpocznij swoją przygodę ze światem Tygla! KeyForge to unikatowa talia kart gwarantująca niepowtarzalną i emocjonującą rozgrywkę.