Zabawki i gry

Gry i planszówki

Rekomendowane przez specjalistów

Catan - Gwiezdni Osadnicy
Kupiły 3 osoby
292,99 zł
rekomendacja eksperta
Wreszcie udało się sięgnąć gwiazd! Jest środek trzeciego tysiąclecia. Ty i twoi koledzy z Catanu podróżujcie statkami kosmicznymi na odległe systemy planetarne w poszukiwaniu większej ilości zasobów.
TALISMAN: Legendarne Opowieści + Druid
Kupiło 0 osób
-3%
144 zł
139,90 zł
rekomendacja eksperta
Jako nieustraszeni Poszukiwacze sprzymierzyliście się, aby wyruszyć na wyprawę, której celem jest odzyskanie wszystkich pięciu Talizmanów i uniemożliwienie złej woli stojącej za wrogimi siłami wzięcia świata we władanie.
Gra planszowa Wsiąść do Pociągu: Europa (9665)
(51)
Kupiło 59 osób
119 zł
rekomendacja eksperta
Rekomendacja Eksperta: To prosta i elegancka gra. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się także doświadczonym graczom. Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!
Catan (1205)
(38)
Kupiło 41 osób
118,99 zł
rekomendacja eksperta
Rekomendacja Eksperta: Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!
Gra planszowa Terraformacja Marsa Edycja Gra Roku
(20)
Kupiło 27 osób
114,89 zł
rekomendacja eksperta
Terraformacja Marsa to gra, która zapewni rozrywkę nawet najbardziej wymagającym graczom. Średni próg wejścia pozwoli w krótkim okresie czasu poznanie zasad laikom. Czy na Marsie jest woda oraz życie? Teraz to od Ciebie zależy!
Dixit Odyseja (21066)
(29)
Kupiło 11 osób
101,99 zł
rekomendacja eksperta
Rekomendacja Eksperta: Każdy gracz w swojej turze staje się bajarzem. Wybiera spośród 6 obrazków jeden i wymyśla do niego skojarzenie. Zdanie może być pojedynczym słowem, dźwiękiem, cytatem, można nawet coś zaśpiewać!
Dixit (16721)
(46)
Kupiło 16 osób
-12%
100.99 zł
89 zł
rekomendacja eksperta
Gra, która dzięki swojej prostocie i uniwersalności nabyła status kultowej. Pozwalająca rozwijać swoją wyobraźnię i nawiązywać kontakty z innymi graczami, nadaje się na spotkania rodzinne oraz imprezy ze znajomymi.
Gra Connect 4 Shots (E3578)
(1)
Kupiło 6 osób
89 zł
rekomendacja eksperta
Odbijaj kulki, żeby wygrać! Connect 4 Shots to pełen emocji wyścig o to, kto pierwszy ustawi cztery kulki w jednej linii. Nowa wersja kultowej gry!
Taboo Tabu (A4626)
(21)
Kupiły 22 osoby
82 zł
rekomendacja eksperta
„Taboo” to gra towarzyska, gdzie mówi się słowa, których nie można wypowiedzieć. Jak to możliwe? Wyobraź sobie, że musisz sprawić, żeby Twoja drużyna powiedziała „chrapać” i jednocześnie nie możesz użyć słów: „spać”, „nos”, „dźwięk”, „noc” i „hałas"
KeyForge: Zew Archontów - Pakiet startowy
Kupiło 5 osób
79 zł
rekomendacja eksperta
Rozpocznij swoją przygodę ze światem Tygla! KeyForge to unikatowa talia kart gwarantująca niepowtarzalną i emocjonującą rozgrywkę.
Gra planszowa Kolejka (01228)
(14)
Kupiły 22 osoby
74,32 zł
rekomendacja eksperta
Rekomendacja Eksperta: Zadanie graczy wydaje się proste - muszą wysłać swoją rodzinę do sklepów na planszy i kupić wszystkie towary z listy zakupów. Codzienność w latach schyłkowego komunizmu w Polsce. Kombinuj!
Eksplodujące Kotki
(4)
Kupiło 13 osób
62,99 zł
rekomendacja eksperta
Niesamowicie wybuchowa gra, w której gracze ciągną co turę po karcie, aż do momentu dobrania eksplodującego kota - wtedy nieszczęśnik wybucha i ginie, a gra się kończy.
5 Sekund Junior (01138)
(17)
Kupiło 7 osób
-13%
71.99 zł
62,90 zł
rekomendacja eksperta
Rekomendacja Eksperta: Z pewnością bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 smaki dżemu - ale czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Masz 5 sekund, a pozostali gracze tylko czekają na Twoje potknięcie.
Dobble: Kids (98411)
(22)
Kupiło 14 osób
53,99 zł
rekomendacja eksperta
Rekomendacja Eksperta: Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca! Symbole to zwierzęta, charakterystycznie narysowane, pozwala to szybko odnaleźć w myślach słowo, co utrwala nazewnictwo!
Gra planszowa Memy: Imprezowa gra karciana dla okropnych ludzi
Kupiło 5 osób
52,99 zł
rekomendacja eksperta
Pozycja obowiązkowa na półce każdego fana czarnego humoru. Gra, która roztopi niejedne lody i ułatwi zawarcie nowych znajomości na imprezach.