Gry fantasy (12)

Gry fantasy

(12)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
 Ravensburger Gra Fantazja Midi (265985)
 Supernova Pieprzony Los Kataryniarza - Rafał A. Ziemkiewicz - 11158
 RM Diabłu ogarek 3 Ostatni hołd w.2013 - 116128
 Foxgames Gra WP Bitwa o Śródziemie  (9750)
 Czwarta Strona Mroczny Duet
 Uroboros Tajemnica Nawiedzonego Lasu - 178677
 Liscianigiochi LUDATTICA Fantasy Mix  Modne laleczki - 52349
 Liscianigiochi LUDATTICA Fantasy Mix  Potwory - 52356
 Bard Gra Micro Monsters  (0232)
 Bard Gra Łowcy Smoków (5004)
 Fantasy Fields Zaczarowane Podpórki na Książki (TD11702A)
 Galakta Gra o Tron 2 edycja - 0482

Galakta Gra o Tron 2 edycja - 0482 Bestseller

ID produktu: 869480
Kupiło 49 osób
W kategorii planszowe gry fantasy można znaleźć wiele ciekawych I intrygujących gier, które przeniosą gracza do niezwykłego świata wyobraźni pełnego niesamowitych stworzeń. Każda z gier posiada unikalną, wciągającą fabułę, która z pewnością podbije serca graczy i zapewni długie godziny wspaniałej rozrywki.

Planszówki fantasy to doskonały sposób na to, by połączyć przyjemność i dobrą zabawę z rozwijaniem umysłu. Gry RPG, strategiczne bądź anime zapewniają graczom możliwość poznawania niesamowitego świata przedstawionego w planszówce, który często nawiązuje do znanych filmów, gier, seriali bądź książek, dzięki czemu cieszą się one niezwykłą popularnością i zachęcają dzieci do zabawy. Planszowe gry bitewne dla chłopców i dla dziewczyn to nie tylko dobra zabawa, ale także możliwość, by rozwijać umysł i zdobywać nową wiedzę. Zmuszają one do myślenia na różnych płaszczyznach, dzięki czemu dzieci mają okazję ćwiczyć logiczne myślenie, zdolności strategiczne i ekonomiczne. Mogą również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat praw rządzących światem – zarówno tym prawdziwym, jak i tym przedstawionym w grze.

Popularne gry fantasy
Dużym zainteresowaniem wśród fanów planszówek cieszą się popularne gry: Civilization, Small Word, Gra o Tron. Są to znane tytuły, które doskonale sprawdzają się zarówno w gronie przyjaciół jak i rodziny, pozwalając ludziom zbliżyć się do siebie i miło spędzić czas. Producenci: Galakta, Bard, Liscianigiochi, Foxgames, Ravensburger, Rebel i wielu innych stara się, by ich gry zawsze były wykonane z materiałów wysokiej jakości, a ich fabuła miło zaskakiwała zwrotami akcji i wielopoziomowością. Jednymi z najpopularniejszych są gry planszowe RPG, które pozwalają wczuć się w rolę postaci, którymi się gra. To dobry sposób, by ćwiczyć wyobraźnię, umiejętności społeczne a także kompetencje językowe. Popularne są również gry karciane fantasy – najlepsze do grania we dwoje, do których często można dokupić tanie dodatki urozmaicające rozgrywkę. Gry planszowe fantasy dla dzieci to niezwykle bogata kategoria, dlatego warto dokładnie przejrzeć ofertę sklepu, by wybrać dla pociechy najlepszą zabawkę na długie godziny. Jednak nie tylko najmłodsi skorzystają na planszówkach. W kategorii można również znaleźć gry planszowe fantasy dla dorosłych, które charakteryzują się bardziej skomplikowanymi zasadami i stawiają przed graczami większe wyzwanie.

Jak zamawiać?
By zaopatrzyć się w gry fantasy dla dzieci, warto skorzystać z systemu intuicyjnych filtrów, które pomogą w prosty sposób odnaleźć wysokiej jakości produkty spełniające potrzeby graczy. Na stronie sklepu hulahop.pl znaleźć można również opinie klientów, które pomogą w podjęciu decyzji, a także polecane produkty, które w ostatnim czasie były najbardziej popularne.