Zabawki i Gry

Książki dla dzieci

Rekomendowane przez specjalistów

Jedna książka na każdy dzień
Kupiło 0 osób
-17%
60 zł
50 zł
rekomendacja eksperta
Książeczka edukacyjna dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zestaw zawiera elektroniczną marchewkę, wydającą dźwięki i 7 książeczek, które można modyfikować. Naklejki i kolorowanki rozwijają kreatywność dziecka.
Pszczoły TW - 178796
Kupiło 7 osób
-42%
59.9 zł
35 zł
rekomendacja eksperta
Daj się zaprosić do królestwa pszczół. Przyjrzyj się z bardzo bliska, jak są zbudowane, zajrzyj do ich domu, poznaj ich zwyczaje. Dowiedz się, co zawdzięczamy pszczołom, czego możemy się od nich nauczyć i czym grozi ich wyginięcie.
Montessori dla każdego. Samodzielnie odkryj świat
Kupiło 13 osób
-23%
39.9 zł
30,99 zł
rekomendacja eksperta
Co łączy Jackie Kennedy, założycieli Google’a, Beyonce oraz księcia Williama? Fakt, że zostali wychowani zgodnie z metodą Montessori. A to dało im radość odkrywania świata, kreatywność i nieszablonowe myślenie. Zestaw ćwiczeń dla dzieci od 3 do 7 lat
Zima na ulicy Czereśniowej - 212896
(1)
Kupiło 6 osób
29 zł
rekomendacja eksperta
Czy dzisiaj twoje dziecko dostrzeże coś nowego? Książka, która każdego dnia zaskakuje Ciebie oraz Twoją pociechę czymś nowym. Bestseller uwielbiany przez wszystkie dzieci, tym razem przenosi nas na Ulicę Czereśniową w mroźną zimę.
Noc na ulicy Czereśniowej - 105291
Kupiły 2 osoby
27,99 zł
rekomendacja eksperta
Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.
Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa
Kupiło 15 osób
27,99 zł
rekomendacja eksperta
Druga część przygód Pucia skoncentrowana jest na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Dla starszych dzieci książka będzie doskonała do pierwszych prób samodzielnego czytania.
Magiczne drzewo. Berło
(1)
Kupiły 3 osoby
-25%
36.9 zł
27,99 zł
rekomendacja eksperta
„Magiczne drzewo”, to seria fantastycznych opowieści dla dzieci i młodzieży. Błyskotliwie połączenie dwóch światów – rzeczywistego i fantastycznego, zaowocowało niepowtarzalnym cyklem opowiadań, które zdobyły wielkie uznanie na całym świecie.
Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków
Kupiło 11 osób
27,99 zł
rekomendacja eksperta
Kolejna część przygód sympatycznego Pucia. Tym razem chłopiec spędza wakacje z rodziną na Kaszubach. Książka skierowana jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Wspiera rozwój wymowy i pomoże sprawdzić, czy dziecko mówi prawidłowo.
Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zadania
Kupiło 8 osób
-43%
39.9 zł
22,87 zł
rekomendacja eksperta
Zobacz jak Pucio spędza ferie w górach! W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz naukę stosowania podstawowych reguł gramatyki.
Aru Shah i koniec czasu
(1)
Kupiło 0 osób
-40%
36.9 zł
22,50 zł
rekomendacja eksperta
"Pełna wyobraźni powieść, której główne bohaterki to silne dziewczyny". "Entertainment Weekly"
Bajki i baśnie dla chłopców - 223926
Kupiła 1 osoba
17,99 zł
rekomendacja eksperta
Jeśli chcesz podarować dziecku prezent, który będzie wspominało przez lata, wręcz mu tą książkę. Za jej sprawą zagwarantujesz najmłodszym lekcję wrażliwości, uczciwości i dobroci.
EGMONT Książka Walizka Pana Hanumana - 60467
Kupiło 0 osób
10,99 zł
rekomendacja eksperta
Świetne, zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są dłuższymi zdaniami oraz zawierają elementy dialogu. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia sylabowania.