Rekomendowane przez specjalistów

Helikopter Wallaby 2 z figurką Strażak Sam
(5)
Kupiło 37 osób
99 zł
rekomendacja eksperta
Strażak Sam wyrusza na akcję, ale to od dziecka zależy jak potoczy się jego niesamowita przygoda. Pożar w lesie, a może zagubieni turyści w górach? Dzielny strażak da sobie radę ze wszystkim!
Strażak Sam Jeep ratunkowy
(10)
Kupiło 20 osób
59 zł
rekomendacja eksperta
Do przeprowadzenia udanej akcji, Strażak Sam potrzebuje najlepszego w swoim rodzaju ekwipunku. Dzięki jeepowi, naszemu dzielnemu bohaterowi nie są straszne dalekie wyprawy, gdzie ukształtowanie terenu nie pozwala na użycie helikoptera!
Strażak Sam rozkładany Jupiter 2w1
(2)
Kupiły 23 osoby
132,92 zł
rekomendacja eksperta
Remiza strażacka i pojazd w jednym. Otwierany Jupiter po rozłożeniu zamienia się w wielofunkcyjną stację strażacką z licznymi akcesoriami. Stacja wyposażona została w zjeżdżalnia dla pojazdów, rampa, działko ze strzałkami wodnymi z tworzywa.
Strażak Sam Wóz strażacki JUPITER 2.0 z 2 figurkami (1875766)
Kupiło 36 osób
129 zł
rekomendacja eksperta
Wóz strażacki Jupiter został wiernie odwzorowany na bajkowym pojeździe. Wyposażony w sześć podwójnych kół, dzięki którym z łatwością porusza się po wszelkich powierzchniach płaskich.
City Color Shifers Mega Myjnia Atak krokodyla (FTB67)
(2)
Kupiły 93 osoby
265 zł
rekomendacja eksperta
Produkty z serii Hot Wheels doceniane są na całym świecie. Tory, które można nabyć łączą się ze sobą i urozmaicają zabawę nimi.
Baza Psiego Patrolu ze zjeżdżalnią (6022632)
(3)
Kupiło 49 osób
207,97 zł
rekomendacja eksperta
Baza Psiego Patrolu ze zjeżdżalnią marki Spin Master stanowi fantastyczny prezent dla najmłodszych, który umożliwia odgrywanie scenek ze swojego ulubionego serialu.