Rekomendowane przez specjalistów

Remiza garaż drewniany z 10 akcesoriami (J05717)
Kupiły 3 osoby
262,44 zł
rekomendacja eksperta
Zestaw drewniany Remiza-garaż francuskiej marki JANOD to idealny prezent dla każdego dziecka. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z strażakami w roli głównej.
City Color Shifers Mega Myjnia Atak krokodyla (FTB67)
(2)
Kupiło 68 osób
259 zł
rekomendacja eksperta
Produkty z serii Hot Wheels doceniane są na całym świecie. Tory, które można nabyć łączą się ze sobą i urozmaicają zabawę nimi.
Straż pożarna kolejka drewniana zestaw 33 części (J08539)
Kupiło 0 osób
229 zł
rekomendacja eksperta
Pojazdy i kolejki drewniane JANOD z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych historii, co pobudza kreatywne myślenie i wyobraźnię smyka.
Zestaw Zakręcona Opona Hot Wheels GJM77
Kupiły 3 osoby
158,19 zł
rekomendacja eksperta
Wykonuj akrobatyczne akrobacje i ścigaj się według własnych zasad! Ten ekscytujący zestaw Hot Wheels zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują, aby przetestować swoje umiejętności w wyścigu grawitacyjnym obok siebie.
Hot Wheels Zestaw Potrójna pętla GLC96
Kupiło 39 osób
145,99 zł
rekomendacja eksperta
Zestaw do zabawy Potrójna Pętla ​Hot Wheels Track Builder to wyścigowe emocje w dużej skali! Trzy różnej wielkości pętle kaskaderskie zapewniają potrójnie lepszą zabawę.
Strażak Sam Wóz strażacki JUPITER 2.0 z 2 figurkami (1875766)
Kupiło 15 osób
144,57 zł
rekomendacja eksperta
Wóz strażacki Jupiter został wiernie odwzorowany na bajkowym pojeździe. Wyposażony w sześć podwójnych kół, dzięki którym z łatwością porusza się po wszelkich powierzchniach płaskich.
HOT WHEELS DWUDZIESTOPAK H7045
Kupiło 11 osób
142,67 zł
rekomendacja eksperta
Hot Wheels to seria wspaniałych metalowych pojazdów, które spodobają się każdemu chłopcu. Wśród oferowanych modeli można znaleźć klasyczne auta, terenowe, wyścigowe i wiele innych. Powiększ kolekcję rozgrzanych do czerwoności samochodów Hot Wheels!
City Color Shifers Super Myjnia (FTB66)
(1)
Kupiły 143 osoby
139 zł
rekomendacja eksperta
Jazda pełna emocji! Świetnie wykonany model od kultowej marki Hot Wheels Konstrukcja z automatyczną taśmą transportową Wiatrak do osuszania autka Wysoka jakość i ładne, żywe kolory! Z myślą o autkach Color Shifters.
Transporter Ciężarówka z pętlą (GCK38)
Kupiły 4 osoby
127,54 zł
rekomendacja eksperta
Transporter z serii Hot Wheels. Wzbogać swoją zabawę i wykorzystaj ciężarówkę do transportu ulubionych modeli aby następnie wystrzelić je w pętlę.
Strażak Sam rozkładany Jupiter 2w1
(2)
Kupiło 18 osób
119 zł
rekomendacja eksperta
Remiza strażacka i pojazd w jednym. Otwierany Jupiter po rozłożeniu zamienia się w wielofunkcyjną stację strażacką z licznymi akcesoriami. Stacja wyposażona została w zjeżdżalnia dla pojazdów, rampa, działko ze strzałkami wodnymi z tworzywa.
Demo Duke Niezniszczalny pojazd (6046481)
Kupiło 8 osób
119 zł
rekomendacja eksperta
Uderzaj i naprawiaj! Demo Duke to ciężarówka, która uwielbia demolkę. Ustaw go do potężnego zderzenia, a następnie popchnij i pozwól mu się rozerwać!
Super Zings Pojazd złoczyńców Monster Roller i 2 figurki
Kupiło 10 osób
118 zł
rekomendacja eksperta
Super Zings - Monster Roller - Pojazd Superbohaterów z 2 figurkami. Złap superbohaterów w nowym pojeździe złoczyńców Monster Roller Villain Truck!
Hot Wheels Monster Trucks Pętla zestaw GKY00
Kupiło 13 osób
109,12 zł
rekomendacja eksperta
Olbrzymia pętla Hot Wheels dedykowana dla fanów serii Monster Trucks. Łącz z innymi zestawami aby tworzyć wymagające trasy.
Helikopter Wallaby 2 z figurką Strażak Sam
(5)
Kupiło 16 osób
107,05 zł
rekomendacja eksperta
Strażak Sam wyrusza na akcję, ale to od dziecka zależy jak potoczy się jego niesamowita przygoda. Pożar w lesie, a może zagubieni turyści w górach? Dzielny strażak da sobie radę ze wszystkim!
Turbo Ball-Straż pożarna
Kupiło 0 osób
99 zł
rekomendacja eksperta
Zjeżdżalnia dla samochodzików z motywem straży pożarnej dla najmłodszych. Użyj windy i obserwuj jak autko nabiera prędkości!