Rekomendowane przez specjalistów

Toy Story 4 Statek Kosmiczny Buzz Astral (GJB37)
(2)
Kupiło 8 osób
367,99 zł
rekomendacja eksperta
Gratka dla fanów filmów animowanych Toy Story. Statek kosmiczny Lightyear Star, którym wyruszysz w ekscytujące międzygalaktyczne podróże, a Twoim towarzyszem zostanie sam Buzz Astral.
City Color Shifers Mega Myjnia Atak krokodyla (FTB67)
(2)
Kupiło 29 osób
310,99 zł
rekomendacja eksperta
Produkty z serii Hot Wheels doceniane są na całym świecie. Tory, które można nabyć łączą się ze sobą i urozmaicają zabawę nimi.
Straż pożarna kolejka drewniana zestaw 33 części (J08539)
Kupiło 0 osób
286,98 zł
rekomendacja eksperta
Pojazdy i kolejki drewniane JANOD z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych historii, co pobudza kreatywne myślenie i wyobraźnię smyka.
Baza Psiego Patrolu ze zjeżdżalnią (6022632)
(4)
Kupiło 21 osób
203,77 zł
rekomendacja eksperta
Baza Psiego Patrolu ze zjeżdżalnią marki Spin Master stanowi fantastyczny prezent dla najmłodszych, który umożliwia odgrywanie scenek ze swojego ulubionego serialu.
Strażak Sam Wóz strażacki JUPITER 2.0 z 2 figurkami (1875766)
Kupiło 7 osób
-11%
150.99 zł
134,90 zł
rekomendacja eksperta
Wóz strażacki Jupiter został wiernie odwzorowany na bajkowym pojeździe. Wyposażony w sześć podwójnych kół, dzięki którym z łatwością porusza się po wszelkich powierzchniach płaskich.
Helikopter Wallaby 2 z figurką Strażak Sam
(5)
Kupiło 20 osób
119,99 zł
rekomendacja eksperta
Strażak Sam wyrusza na akcję, ale to od dziecka zależy jak potoczy się jego niesamowita przygoda. Pożar w lesie, a może zagubieni turyści w górach? Dzielny strażak da sobie radę ze wszystkim!
Strażak Sam rozkładany Jupiter 2w1
(2)
Kupiło 14 osób
119 zł
rekomendacja eksperta
Remiza strażacka i pojazd w jednym. Otwierany Jupiter po rozłożeniu zamienia się w wielofunkcyjną stację strażacką z licznymi akcesoriami. Stacja wyposażona została w zjeżdżalnia dla pojazdów, rampa, działko ze strzałkami wodnymi z tworzywa.
Strażak Sam Helikopter ratowniczy z dźwiękiem i światłem + figurka
(4)
Kupiło 9 osób
82,22 zł
rekomendacja eksperta
Zestaw dla miłośników bajki o dzielnym strażaku Samie. „Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja,której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie.Dołącz do oddziału Strażaka Sama i wyrusz helikopterem na ratunek potrzebującym!
Pociąg Peppy z wagonikiem + figurki (06152)
Kupiły 2 osoby
69,99 zł
rekomendacja eksperta
"Świnka Peppa" to bajka uwielbiana przez wszystkie maluchy. Historie Peppy są bardzo interesujące, zabawne a nawet wzruszające, ale zawsze dobrze się kończą. Odgrywaj ulubione scenki z bajki lub twórz zupełnie nowe!
Strażak Sam Jeep ratunkowy
(10)
Kupiło 9 osób
49,99 zł
rekomendacja eksperta
Do przeprowadzenia udanej akcji, Strażak Sam potrzebuje najlepszego w swoim rodzaju ekwipunku. Dzięki jeepowi, naszemu dzielnemu bohaterowi nie są straszne dalekie wyprawy, gdzie ukształtowanie terenu nie pozwala na użycie helikoptera!