Rekomendowane przez specjalistów
City Color Shifers Mega Myjnia Atak krokodyla (FTB67)
(3)
Kupiły 62 osoby
269 zł
rekomendacja eksperta
Produkty z serii Hot Wheels doceniane są na całym świecie. Tory, które można nabyć łączą się ze sobą i urozmaicają zabawę nimi.
Straż pożarna kolejka drewniana zestaw 33 części (J08539)
Kupiło 0 osób
250,75 zł
rekomendacja eksperta
Pojazdy i kolejki drewniane JANOD z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych historii, co pobudza kreatywne myślenie i wyobraźnię smyka.
Remiza garaż drewniany z 10 akcesoriami (J05717)
Kupiła 1 osoba
-16%
273.39 zł
231,20 zł
rekomendacja eksperta
Zestaw drewniany Remiza-garaż francuskiej marki JANOD to idealny prezent dla każdego dziecka. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z strażakami w roli głównej.
Baza Psiego Patrolu ze zjeżdżalnią (6022632)
(4)
Kupiło 38 osób
202 zł
rekomendacja eksperta
Daj swojemu dziecku możliwość niekończącej się zabawy! Baza z serialu Psi Patrol pozwoli odwzorować ulubione momenty oraz tworzyć własne!
Psi Patrol Ultimate Helikopter ratunkowy Sky (6053626)
Kupiły 3 osoby
189,39 zł
rekomendacja eksperta
Interaktywny Śmigłowiec ratowniczy z dołączonymi bohaterami ulubionego serialu Twojego dziecka stworzy niezliczone możliwości zabawy i da wiele radości.
City Rajdowy garaż (FTB68)
(4)
Kupiło 76 osób
179 zł
rekomendacja eksperta
Ten interaktywny garaż pomieści i przetransportuje ponad 35 samochodzików, którę będą mogły wziąć udział w wyścigu po specjalnej rampie! Odjzadowa zabawa gwarantowana.
TF TM Hyper Glow Nocna dostawa Tor świecący w ciemności GGL75
Kupiły 73 osoby
179 zł
rekomendacja eksperta
Tomek i Karolek potrzebują pomocy podczas pracy na nocnej zmianie! Wyjątkową zabawę urozmaicą specjalne tory które potrafią świecić w ciemności.
Sam lokomotywa
Kupiła 1 osoba
175 zł
rekomendacja eksperta
Lokomotywa Sam jest świetną zabawką złożoną z wielu elementów. Lokomotywa ma napęd typu - pchnij i jedź. Maszynista Sam zaprasza na pokład. Wnętrze pociągu jest w pełni umeblowane. Naciśnij komin lokomotywy, a usłyszysz realistyczny gwizdek pociągu.
Psi Patrol Zestaw Chase'a + 6 figurek (6052956)
Kupiło 40 osób
172,39 zł
rekomendacja eksperta
Psi Patrol w pełnym składzie jest gotowy do ruszenia na akcje ratunkową! Chase wraz z swoimi kompanami i transformującym pojazdem pomogą odwzorować ulubione sceny jak i wziąć udział w nowych przygodach i wyzwaniach.
Zestaw Zakręcona Opona Hot Wheels GJM77
Kupiło 7 osób
165 zł
rekomendacja eksperta
Wykonuj akrobatyczne akrobacje i ścigaj się według własnych zasad! Ten ekscytujący zestaw Hot Wheels zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują, aby przetestować swoje umiejętności w wyścigu grawitacyjnym obok siebie.
Strażak Sam rozkładany Jupiter 2w1
(3)
Kupiło 16 osób
159,99 zł
rekomendacja eksperta
Remiza strażacka i pojazd w jednym. Otwierany Jupiter po rozłożeniu zamienia się w wielofunkcyjną stację strażacką z licznymi akcesoriami. Stacja wyposażona została w zjeżdżalnia dla pojazdów, rampa, działko ze strzałkami wodnymi z tworzywa.
Ciężarówka z koparką i pojazdem
(2)
Kupiło 13 osób
148,12 zł
rekomendacja eksperta
Licencjonowane oraz wykonane z najwyższą precyzją modele pojazdów, w tym pełni ruchomy dźwig, pobudzą wyobraźnie Twojego dziecka i pozwolą na świetną zabawę.
HOT WHEELS DWUDZIESTOPAK H7045
Kupiły 32 osoby
136,37 zł
rekomendacja eksperta
Hot Wheels to seria wspaniałych metalowych pojazdów, które spodobają się każdemu chłopcu. Wśród oferowanych modeli można znaleźć klasyczne auta, terenowe, wyścigowe i wiele innych. Powiększ kolekcję rozgrzanych do czerwoności samochodów Hot Wheels!
Transporter Ciężarówka z pętlą (GCK38)
Kupiło 13 osób
127,52 zł
rekomendacja eksperta
Transporter z serii Hot Wheels. Wzbogać swoją zabawę i wykorzystaj ciężarówkę do transportu ulubionych modeli aby następnie wystrzelić je w pętlę.
Super Zings Pojazd złoczyńców Monster Roller i 2 figurki
Kupiło 38 osób
119,70 zł
rekomendacja eksperta
Super Zings - Monster Roller - Pojazd Superbohaterów z 2 figurkami. Złap superbohaterów w nowym pojeździe złoczyńców Monster Roller Villain Truck!